1xbet je nejprestižnější světovou sázkovou kanceláří s dlouholetou tradicí. Nabízí výborný vstupní bonus až do € 1,000. Pro své sázejících vytvořili Klub 1xbet nabízející množství výhod a body za každou sázku. Unikátem je největší hra pro tipérů Milionový 1xbettor, díky které už na Slovensku vytvořily přes sto (korunových) milionářů, kdy každý z nich získal € 33,333.

Pravidelnou součástí sázení v 1xbet bývají speciálně hry o peněžní i nepeněžní ceny, či unikátní soutěže k velkým sportovním událostem.

1xbet má k dispozici denně množství live streamů. Ročně to obnáší až 40,000 přenosů! Obrovskou výhodou je i největší množství pevných poboček, kterých je v České republice více než 900. Na nich si můžete koupit i losy s pěknými výhrami. Známá je jejich spolupráce s deníkem Sport.

1xbet

Přes web si zde můžete natipovat i na virtuálních hrách. K dispozici jsou i mobilní aplikace pro mobil a tablet.

1xbet hráčům nabízí na výběr ze 4 různých možností vstupnéh bonusu. Proto si každý může vybrat, o jaký bonus má zájem, neboť při každém z bonusů jsou určeny jiné podmínky.

Vstupní Bonus € 50

Pokud s sázením začínáš nebo tipuješ s nízkými vklady, vyber si Vstupní Bonus € 50. Zaregistruj se, udělej první vklad na své osobní sázkový účet v 1xbet a bonus je tvůj již při protočení 5 násobku vkladu! Do protočení částky se denně započítává součet sázek s herním vkladem v maximální výši € 10. Do protočení částky jsou započítávány tikety které obsahují minimálně tři sázkové události, každá s kurzem alespoň 1.1. Bonus je vyplácen průběžně – vždy po protočení 1-násobku prvního vkladu vám nejpozději do 24 hodin 1xbet připíše na vaše osobní sázkový účet 1/5 vašeho Bonusu.

Vstupní Bonus € 300

Bonus získáte po protočení 10-násobku prvního vkladu. Do protočení částky se denně započítává součet sázek s herním vkladem v maximální výši € 100. Do protočení částky jsou započítávány tikety které obsahují minimálně tři sázkové události, každá s kurzem alespoň 1.25. Bonus je vyplácen průběžně – vždy po protočení 2-násobku prvního vkladu vám nejpozději do 24 hodin 1xbet připíše na vaše osobní sázkový účet 1/5 vašeho Bonusu.

Vstupní bonus € 1,000

Bonus 1xbet získáte po protočení 10-násobku prvního vkladu. Do protočení částky se denně započítává součet sázek s herním vkladem v maximální výši € 500. Do protočení částky jsou započítávány tikety které obsahují minimálně tři sázkové události, každá s kurzem alespoň 1.40. Bonus je vyplácen průběžně – vždy po protočení 2-násobku prvního vkladu vám nejpozději do 24 hodin 1xbet připíše na vaše osobní sázkový účet 1/5 vašeho Bonusu.

€ 40 ve volných tiketech

– podejte si tiket s herním vkladem alespoň € 2 přes kterýkoliv z následujících kanálů 1xbet:

a) internetová stránka 1xbet
b) m.1xbet.com
c) aplikace 1XBET (iOS nebo Android)
d) pobočka 1xbet (herní vklad 2 eura plus manipulační poplatek 0.12 eur),

– za první takto podaný tiket na každém z uvedených kanálů 1xbet získáváte jeden volný tiket v hodnotě 10 eur (neboli až 5násobek vašeho vkladu). Ten vám 1xbet připíše nejpozději do 24 hodin od splnění podmínky,
– spolu můžete ze všech kanálů 1xbet získat až 4 volné tikety v celkové hodnotě 40 eur,
– podmínkou získání volného tiketu nebo Bonusů na pobočce je tipování s klubovou kartou 1xbet (zasílána je poštou do 5 pracovních dnů od registrace),
– platnost každého získaného volného tiketu je 2 dny od jeho připsání a můžete jej uplatnit (podat přes kterýkoliv kanál 1xbet) na kurzové sázky s minimálně 3 sázkovými událostmi, každou s kurzem alespoň 1.50.

Pak už platí jen dvě klasické podmínky, a to, že nejpozději do 10 dnů od registrace musíte provést první vklad na své osobní sázkový účet v 1xbet a podmínky pro čerpání Bonusu je třeba splnit do 90 dnů od registrace. Do protočení sumy nevstupují tikety rozpisových sázky a předčasně vyplacené tikety.

More: 1xbet Greece –  1χβετ Ελλάδα