Chance korunka vám dá hned 2x denně šanci na výhru

Sazejme
5 června, 2018
511 Zobrazení
Chance korunka vám dá hned 2x denně šanci na výhru

Hned 2x denně šance na výhru? To není sen, to je jen výsledek účasti ve hře Chance Korunka. Jedná se o velmi oblíbenou číselnou loterii, v níž se výhra losuje 2x denně, 7 dní v týdnu. Loterie Korunka patří sázkové kanceláři Chance, která kromě ní svým hráčům nabízí i chance kurzy, živý přenos sportovních utkání a jiné možnosti na výhru.

Proč hrát loterii chance Korunka?

Číselná loterie Korunka je velmi oblíbená, díky jednoduchým pravidlům, častému losování výhry a možnosti velmi nízkého vkladu. Na výběr máte hned ze 7 různých variant hry – Korunka na 3, Korunka na 4, Korunka na 5, Korunka Šestka, Korunka Hop Trop, Korunka Kombi a Korunka Kombi Plus. Cena loterie závisí na variantě hry, kterou si zvolíte. Výhodou je, že na rozdíl od dalších podobných her jsou výhry u Korunky jasně dané, předem víte, kolik vyhrajete a s nikým se nedělíte. Loterii Korunka můžete hrát on-line z pohodlí domova nebo na některé pobočce sázkových kanceláří Tipsport a Chance.
Sázková kancelář Chance nabízí sázkařům zajímavé šance na výhru

Sázková kancelář Chance vznikla v roce 1991 ve Frýdku-Místku. Její první pobočka byla otevřená v Ostravě. Dnes ji najdete až na 200 místech po celé České republice, hrát s ní můžete i on-line z pohodlí domova. Každý sázkař ocení, když mu jeho sázková kancelář nabídne něco více. Podle toho si ji také vybírá. Sázková kancelář Chance si to moc dobře uvědomuje, a proto pro své hráče připravila širokou nabídku služeb. Sázkaři u ní mohou sázet na nejrůznější sportovní utkání, využít k tomu mohou rozsáhlé chance kurzy. Vsadit si však u Chance můžete i na jiné události, například na výsledky voleb či výsledky talentových soutěží. Rozvíjet své hráčské schopnosti můžete i u hry Korunka, Kostky či Poker.

Autor Sazejme