Mobilní aplikace sázkové kanceláře VictoriaTip

Sazejme
5 června, 2018
143 Zobrazení
Mobilní aplikace sázkové kanceláře VictoriaTip

Stejně jako ostatní velké sázkové kanceláře u nás, i VictoriaTip disponuje mobilní aplikací, která umožňuje klientům pohodlnější sázení přímo z mobilu. Nyní se však klienti této stále rostoucí sázkové kanceláře dočkají prvního velkého vylepšení mobilní aplikace.

Nová verze mobilní aplikace 2.0 je první zásadní update od prvního vydání samotné aplikace. A kde se nové prvky skrývají ? Především došlo ke zrychlení celé aplikace, které je nyní mnohem plynulejší a stabilnější. Dále došlo také k redesignu a omlazení. Změn doznal také filtr, kterým lze prohánět různé statistiky. Nyní je přepracovaný a optimalizovaný. Došlo také k rozšíření mnoha funkčních prvků a odstraněny byly drobné chyby.

Mobilní aplikace sázkové kanceláře VictoriTip je k dispozici jak na platformu iOS tak také na Android. Během následujících týdnů se navíc sázková kancelář chystá aplikaci nadále vylepšovat a odstraňovat případné drobné neduhy. Celkově tedy lze říci, že nová aplikace VictoriaTip nabízí vysoký standard uživatelského komfortu. V podobném duchu bude navíc pokračovat i vylepšování internetových stránek této sázkové kanceláře.

Autor Sazejme