Nety za sdílení od Tipsportu

Sazejme
5 června, 2018
174 Zobrazení
Tipsport kurzy

Ani Tipsport na trhu sázkových kanceláří nezahálí a připravuje pro své klienty spousty bonusů a promoakcí. Jedním z těchto bonusů jsou Nety, které hráč získává za sdílení na sociálních sítích nebo v sázkařských fórech.

Tipsport

5/5
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad
Registrace

Nety za sdílení není žádnou novinkou. Již delší dobu mají sázkaři možnost tohoto bonusu využít. Princip fungování je jednoduchý. Za každého nového hráče, který se zaregistruje po kliknutí na Vámi nasdílený odkaz a vložení na svůj herní účet peníze, jsou vám přičítány Nety. Jeden Net poté představuje jednu korunu. S nety, které získáte, můžete poté sázet dle libosti.

Počet získaných Netů závisí na počtu klientů, které přes svůj nasdílený odkaz přivedete. V rozmezí od jednoho do šesti klientů to je sto Netů za jednoho. V rozmezí od sedmi do jedenácti to je potom 125 Netů za klienta. Další rozmezí je mezi dvanácti a jednadvaceti zákazníky, kteří se zaregistrují po kliknutí na Váš odkaz, v takovém případě získáváte 150 Netů za jednoho klienta. Od 22 do 101 klientů získáváte 175 Netů. Více jak 101 zákazníků pro vás potom představuje zisk dvou set Netů za jednoho klienta.

Tento bonus je pro sázkaře velmi příjemný, jelikož je nestojí prakticky žádnou práci, jen stačí odkaz svého tiketu nasdílet do diskuzí nebo na sociální sítě. Odkazy, které sdílíte, poté nemusí být jen Vaše vsazené tikety, ale může se jednat také například o Vámi psané analýzy na sportovní utkání.

Autor Sazejme