Nová aplikace Victoria Tip

Sazejme
5 června, 2018
170 Zobrazení
Nová aplikace Victoria Tip

Stejně jako ostatní tuzemské sázkové kanceláře, má i Victoria Tip svou aplikaci na mobilní telefony, přes kterou je sázení velmi snadné. Po delší době však došlo k několika vylepšením, na které se nyní podíváme.

Že se jedná o rozsáhlé vylepšení je patrné hned na první pohled. Desing aplikace je moderní, navíc je celkový chod aplikace plynulý a svižný. Odstraněny byly i nedostatky v oblasti stability celé aplikace, na kterou se dá nyní plně spolehnout.

Další výraznou změnou je přepracované a optimalizované filtrování zápasů. Nalezení zápasu, který právě hledáte, je tedy velmi snadné. Totéž platí i o vašem oblíbeném týmu, který přes nový filtr nalezne také velmi rychle.

Pochopitelně nechybí ani kompletní kurzová nabídka s mnoha podpůrnými sázkami a historie vašich podaných tiketů. K dispozici jsou samozřjmě i Live sázky, které jsou nyní také velmi svižné. Vicotria Tip je známá také mnoho promo akcemi, které svým klientům nabízí. I zde nebudete o nic ochuzeni, jelikož se o nich včas dozvíte i přes mobilní aplikaci.

Celkově lze tedy říci, že mobilní aplikace Victoria Tip se nyní řadí po bok těch nejlepších. Samotná sázková kancelář navíc slibuju, že upgrady budou následovat v pravidelných intervalech, což jistě sázkaři také ocení.

Autor Sazejme