Tipsport je největší komunita sázkařů, připojíte se?

Sazejme
5 června, 2018
572 Zobrazení
Tipsport je největší komunita sázkařů, připojíte se?

Česká sázková společnost Tipsport je největší komunitou sázkařů. Její první pobočka byla otevřena v roce 1991 v Berouně. Od té doby se rozrostla tak, že její úspěchy můžeme měřit v globálním měřítku. Svým sázkařům nabízí nejen možnost sázek, zároveň jim poskytuje další služby jako je například analýza sázek, velké množství sportovních přenosů a podobně.

Top kasino
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad

V Tipsportu se nudit nebudete

Jakožto největší komunita sázkařů si společnost Tipsport pro své hráče i pro nováčky připravila bohatou nabídku kurzů, live sázek a soutěží. Inspiraci můžete nasbírat v tiket aréně nebo při sledování živého přenosu některého ze zápasů.

Jako nadšený sázkař se můžete připojit i do fóra. Tam si můžete chatovat s těmi, kteří jsou s vámi na jedné lodi – také propadli kouzlu sázek. Abyste věděli, sázení není jen bezhlavé utrácení peněz. Je to sport a koníček jako každý jiný. Když se pak sázkař v sázkařské oblasti dobře orientuje, je radost se na to pohledět. S Tipsportem můžete být bohatší nejen o peníze, nýbrž i o zkušenosti.

Tipsport, největší komunita sázkařů, kterou můžete mít pořád s sebou

Tipsport sázková kancelář je sociální, interaktivní, globální a efektivní. Zatímco v roce 1996 se sázky v Tipsportu přijímaly pouze po telefonu, o rok později už byly vytvořené první internetové stránky s kurzovou nabídkou.

Dnes sázení nemůže být jednodušší. Protože Tipsport není pouze klasická sázková kancelář, nýbrž spoustu své energie věnuje rozvoji IT technologií, produkuje vlastní mobilní aplikace, které sázkařům umožňují být pohodlně a non-stop v obraze.

Vášniví sázkaři moc dobře vědí jaké to je, když nemohou být nablízku live přenosům a nemohou si na ně vsadit. Pomocí mobilních aplikací mohou být vždy u toho nejlepšího. Tipsport to není jen sázková kancelář. Kromě klasických sázkových služeb nabízí svým sázkařům spoustu inspirace a zábavy.

Autor Sazejme