Uvítací bonusy sázkové kanceláře Chance

Sazejme
5 června, 2018
220 Zobrazení
Uvítací bonusy sázkové kanceláře Chance

Jako již většina sázkových kanceláří, tak i Chance nabízí nově příchozím klientům bonus do začátku sázení. Ten se u této sázkové kanceláře skládá hned ze dvou částí. Ty na sebe nikterak nenavazují, ale rozhodně nově příchozímu hráči usnadní začátky sázení.

Volná sázka v hodnotě 200 Kč !

Prvním bonusem, který sázková kancelář Chance nabízí, je volná sázka v hodnotě 200 Kč ! Ihned po registrace dostane nově registrovaný hráč na svůj účet 200 Kč, které může prosázet dle libosti. Tento bonus je možné vsadit jak na klasický tiket, tak na tiket s live sázkami.

Možnost získání 100% hodnoty vkladu až do 2000 Kč !

Druhá část bonusu sázkové kanceláře Chance tvoří možnost získat až 100 % hodnoty svého úvodního vkladu až do výše 2000 Kč. Zde jsou podmínky pro získání bonusu již trochu složitější. Pokud chce hráč získat celý bonus, tedy 2000 Kč, musí „protočit“ dohromady 28 000 Kč s minimálním kurzem 2.0. Velkou výhodou ovšem je, že bonus je vyplácen po částech, tedy prvních 200 Kč z bonusu uvidí hráč již po „protočení“ prvních 2800 Kč. Poté se mu v horní liště jeho hracího konta objeví, kolik zbývá k tomu, aby získal další část vstupního bonusu.

Nově příchozí hráč samozřejmě může provést menší první vklad, například třeba jen 500 Kč. V tom případě musí k získání bonusu prosázet 7000 Kč. Částku, kterou je třeba dohromady vsadit, zjistíme tak, že sečteme úvodní vklad a možný bonus a vynásobíme sedmi. Sázet opět můžeme jak klasické tikety, tak tikety s live příležitostmi. Každý den se bude hráči započítávat součet vkladů v maximální výši 2000 Kč.

Autor Sazejme