Uvítací bonusy u sázkové kanceláře Fortuna

Sazejme
5 června, 2018
160 Zobrazení
Uvítací bonusy u sázkové kanceláře Fortuna

I Fortuna nabízí nově příchozím hráčům uvítací bonusy. U této sázkové kanceláře má sázkař na výběr, který ze svou bonusů si zvolí. V našem přehledu se podíváme na oba druhy bonusů a porovnáme je.

Sázka bez rizika do výše 500 Kč !

Prvním bonusem je sázka bez rizika až do výše 500 Kč. Tento bonus spočívá v tom, že při vkladu 500 Kč vám bude úvodní vklad vrácen, pokud vaše první sázka nebude úspěšná. To znamená, že i v případě prohry budete mít na kontě stále 500 Kč. To samozřejmě platí i pro vklad nižší než 500 Kč. Pokud však bude i vaše druhá sázka proherní, vklad vám již vrácen nebude. Jedná se o jednoduchý bonus, u kterého není potřeba plnit žádné složité podmínky. Pokud vaše první nebo druhá sázka bude výherní, peníze si ze svého hráčského účtu můžete vybrat.

Zhodnocení 100% hodnoty vkladu do výše 3000 Kč !

Druhým bonusem, který sázková kancelář Fortuna nabízí, je bonus 100% výše vkladu až do 3000 Kč. Pro získání tohoto bonuse je již však třeba splnit některé podmínky. Pokud sázkař chce maximální bonus, tedy celé 3000 Kč, musí „protočit“ pětinásobek součtu vkladu a bonusu. Tedy při vkladu 3000 Kč je třeba k získání plného bonusu „protočit“ 30 000 Kč. První část bonusu je vyplacena, když je z nutné sumy k prosázení vložena do hry hodnota, tedy součet vkladu a bonusu. V tomto bodě se na vašem hráčském účtu objeví 20% z celkového bonusu. Zbytek je na váš účet vložen po „protočení“ zbylých peněz.

Ačkoliv je první bonusu, jenž Fortuna nabízí, jednodušší a možná i lákavější, výše bonusu není tak velká, jako u bonusu druhého. Od toho ale zase může odrazovat splnění podmínek, které u sázky bez rizika nejsou. Je tedy na každém sázejícím, který bonus bude preferovat spíše.

Autor Sazejme