Uvítací bonusy u sázkové kanceláře VictoriaTip

Sazejme
5 června, 2018
161 Zobrazení
Uvítací bonusy u sázkové kanceláře VictoriaTip

Stejně jako ostatní sázkové kanceláře u nás má i VictoriaTip připraven bonus pro nově zaregistrované hráče. Ten se opět skládá ze dvou částí, na které se nyní blíže podíváme.


Aktivační bonus 250 Kč !

Jako první bonus dostane každý sázející, který se nově zaregistroval u sázkové kanceláře VictoriaTip, k dispozici 250 Kč pro svou první sázku. Tento bonus nelze ihned vybrat. Můžete jej použít jako vklad do libovolné sázky, která bude mít minimální hodnotu kurzu 3,00. Pokud bude tato první sázka úspěšná, můžete si vyhrané peníze již z účtu vybrat. Pokud jste se zaregistrovali online a stále na svém hráčském účtu nevidíte bonus, nezapomínejte, že od 1.1.2017 je třeba registraci u sázkových kanceláří dokončovat přímo na kamenné pobočce. Poté byste již měli mít bonus k dispozici.


Zhodnocení 100% úvodního vkladu až do 10 000 Kč !

Druhou část bonusu tvoří možnost zhodnocení 100% vašeho úvodního vkladu až do výše 10 000 Kč. Pokud bude váš úvodní vklad vyšší, maximální hodnota přesto zůstává 10 000 Kč. K získání tohoto bonusu je však třeba splnit podmínky. Podmínkou je, že sázející musí vsadit desetinásobek svého úvodního vkladu, aby mohl disponovat bonusem. Není se však třeba bát, bonus bude vyplácen postupně. Již po vsazení dvojnásobku úvodního vkladu, bude sázkař disponovat dvaceti procenty z celkového bonusu. Dalších 30% z celkového bonusu bude mít tipér k dispozici po protočení pětinásobku úvodního vkladu. Zbytek bonusu bude k dispozici po konečném desátém protočení úvodního vkladu.

Autor Sazejme