Fortuna aplikace a celý sázkařský svět vám leží u nohou

Sazejme
5 června, 2018
188 Zobrazení
Fortuna aplikace a celý sázkařský svět vám leží u nohou

Je velmi nepohodlné, když kvůli práci či povinnostem musíte opustit své pohodlné křeslo u počítače s rozehraným live zápasem. Než se vrátíte z obchodu či dorazíte do práce, může být po všem a vy si nestihnete ani vsadit. Abyste příště o nic nepřišli, o to se stará fortuna aplikace. Díky čemu si ji zamilujete?

Co všechno umí Fortuna aplikace?

Fortuna aplikace je mobilní aplikace, jejíž úkolem je udržet vás neustále v obraze. Už si nemusíte jen domýšlet, co se děje v sázkařském světe v době, kdy nesedíte u počítače. Svůj sázkařský svět můžete mít neustále při ruce ve vašem mobilu. Mobilní aplikaci Fortuna si můžete sáhnout v App Store, můžete si ji stáhnout pro Android nebo je k dispozici ve web verzi pro Windows Phone. Vášnivému sázkaři nabízí kompletní sázkovou nabídku Fortuny i live sázky. Samozřejmostí jsou live přenosy sportovních utkání a jednoduché ovládání. Fortuna aplikace s bohatou nabídkou sázkařských služeb je novým způsobem, jak překonat dlouhou cestu do práce či jak si zkrátit dobu čekání na vlak.

Mobilní aplikace Fortuna má řadu vychytaných funkcí

Protože se ve světě sázek vždy jedná o rychlost, nabízí mobilní aplikace Fortuna řadu vychytávek. Nemusíte si složitě pamatovat heslo pro přihlášení do aplikace, úplně stačí, když v hlavě udržíte dobré tipy pro sázky. Do mobilní aplikace Fortuna se přihlásíte jediným dotykem pomocí funkce TOUCH ID. Aplikace umožňuje rychlosázky, nabízí přehledné statistiky, streamy a o vaší výhře vás informuje push notifikací.

Ani instalace aplikace vás od sázek nezdrží. Je velice jednoduchá, ostatně stejně jako sázky s ní. Vy tak můžete jít kamkoliv, aniž byste byli mimo své sázky. Jediným problémem bude na rande vysvětlit vaší drahé polovičce, proč vám neustále „vrní” ten mobil.

S Fortuna aplikací vám celý svět bude ležet u nohou. Tak jdete do toho?

Autor Sazejme