Vyplácení tiketu u Tipsportu

Sazejme
9 listopadu, 2022
1111 Zobrazení
Vyplácení tiketu u Tipsportu

Kurzové sázení má u nás i ve světě nemalé množství příznivců, pro které se jedná o zábavu, zpestření sledování sportovních přenosů a v neposlední řadě samozřejmě také o šanci na výhru. Velká část z příznivců sázení potom logicky využívá služeb jedné z největších a nejznámějších sázkových kanceláří u nás, tedy Tipsportu.

Předtím, než se sázkaři rozhodnou sázet právě u Tipsportu (nebo obecně jakékoliv jiné kanceláře), měli by se určitě snažit dozvědět maximum informací o něm. Patří mezi ně i informace o tom, jak konkrétně probíhá vyplácení tiketu.

Tipsport

Sport, Kasíno
5/5
  • Silné zázemí mezinárodní společnosti a rozsáhlá hráčská komunita
  • Četné výhody pro hráče v podobě registračního bonusu, věrnostního programu a vstupního bonusu
  • Široká kurzová nabídka s velkým množstvím live sázek a dostupné sportovní přenosy
  • Možnost sázet i asijské handicapy, dostupné využití cash out
  • Chybí funkce Supertiket
  • Menší nabídka odvozených sázek, mobilní aplikace neumožňuje zobrazení přes rychlý přístup
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad
Registrace

Jak sázet u Tipsportu

Předtím, než se začneme zajímat o to, jak si nechat vyplatit výherní tiket, je na místě si ujasnit, jak si takový tiket na začátku vůbec vsadit. Obecně existují dvě možnosti. Tou první je klasická sázka v kamenné pobočce. To je způsob klasický, avšak dnes již překonaný, o čemž svědčí i klesající počet poboček všech sázkových kanceláří (některé je nemají vůbec).

Tipsport Aku Tiket

V dnešní době hraje prim jednoznačně sázení online. Kromě toho, že nabízí možnost uzavírat sázky kdykoliv a odkudkoliv, nabízí online sázení ještě jedno velké lákadlo: live sázky. Tipsport i další sázkové kanceláře nabízejí vsadit si i v průběhu zápasu nebo jiné události. Výsledkem je nicméně opět standardní tiket.

Vyplacení tiketu v kamenné pobočce

Vsadili-li jste si tiket v kamenné pobočce, přesně tam se s ním musíte dostavit i proto, aby vám byl vyplacen. Není potřeba nic jiného, než předat obsluze svůj tiket a počkat si na to, až vám budou o několik okamžiků později vyplaceny peníze. Je samozřejmě potřeba, aby byl tiket výherní. To, zda tomu tak opravdu je, vám obsluha na pobočce Tipsportu samozřejmě sdělí, nicméně není od věci si předem ověřit, zda je váš tiket opravdu výherní, třeba proto, abyste nevážili cestu na pobočku zbytečně.

Zdálo by se samozřejmé, že nějaká ta pobočka Tipsportu v okolí bude vždy otevřená (v rámci otevíracích hodin samozřejmě), pandemie nás ale naučila, že to nemusí být vždycky pravda a Tipsport má nyní pro případ nařízeného plošného zavírání provozoven k dispozici formulář s názvem „Žádost o výplatu výhry z důvodu povinného uzavření pobočky“, který lze vyplnit a odeslat Tipsportu buď poštou, nebo v oskenované formě na e-mail (žádost obsahuje číslo tiketu, informace o sázkaři a také číslo účtu, na které bude chtít vyplatit výhru).

Z výše uvedeného je patrné, že sázení online je dnes opravdu lepší volbou, vyplácení tiketů je v jeho případě totiž o mnoho pohodlnější.

Vyplacení online tiketu

Jestliže máte na webu Tipsportu hráčský účet, můžete si svůj tiket vsadit online. V takovém případě vám starosti s vyplácením tiketu prakticky zcela odpadají. Vyhodnocení, a následně i finální vyplacení výhry probíhá v tomto případě zcela automaticky. Hráč tak na svém kontě uvidí výhru ve většině případů prakticky hned po skončení konkrétní události.

Přesto mohou nastat některé situace, při kterých i přesto, že má hráč pocit, že na výhru existuje jasný nárok, peníze za výhru nenaskočí. Žádná panika není ani v takových případech na místě a Tipsport hráče o výhru, která mu náleží, samozřejmě nepřipraví.

Tipsport tiket

U výsledků zápasů může problém nastat jen velmi výjimečně, spíše se bude týkat takových sázkových příležitostí jako je počet střel v hokejovém utkání, počet dvojchyb v tenise apod.

Statistiky tohoto typu jsou potvrzovány v oficiálním zápisu z utkání, který je v tomto případě pramenem, ze kterého bookmakeři čerpají. Právě u takovýchto statistik se někdy liší čísla uváděná např. během televizního přenosu a čísla z oficiálního zápisu. Chvíli proto může trvat, než může být tiket definitivně vyhodnocen.

Není proto třeba vidět problém ve chvíli, kdy výhra nepřibyde na hráčském účtu hned, jak zápas skončí. Tipsport obecně tikety vyhodnocuje velice rychle, někdy si ale zaslouží, aby mu hráči prokázali trochu trpělivosti.

Další potenciální problém může nastat ve chvíli, kdy je zápas ukončen předčasně, resp. je přerušen kvůli nepříznivému počasí, na příkaz policie atd. V tomto případě musí sázková kancelář čekat na rozhodnutí příslušné sportovní asociace nebo pořadatele soutěže o tom, za bude zápas opakován, bude se v něm pokračovat či zda skončí kontumací apod. V takových případech se může čekání protáhnout i na několik dní.

I přes všechnu snahu se ale může vždy stát, že si je hráč jistý tím, že byl tiket vyhodnocen špatně. U Tipsportu se to stává naprosto výjimečně, ale neomylný není samozřejmě nikdo na světě. I na takové případy ale Tipsport pamatuje a existuje postup, který hráčům říká, co mají v takové situaci dělat.

Reklamace tiketu

V aplikaci nebo na webu Tipsportu si může hráč každý svůj tiket „rozliknout“ čímž se dostane do nabídky akcí, které může provést. Jednou z nich je i „reklamace tiketu“. Sázková kancelář následně zkontroluje výsledek dané sázkové příležitosti a pokud skutečně došlo k chybě, rychle jí napraví.

Pokud je ve výsledku skutečně chyba, týká se i ostatních sázejících. Není proto vyloučené, že jí někdo nahlásí před vámi a k opravě dojde ještě než odešlete svoji reklamaci. Je také očekávatelné, že s chybou se setkáte spíše u výsledku utkání druhé thajské ligy než ve finále Ligy mistrů, ale ať tak či onak, náprava je většinou otázkou chviličky.

Shrnutí

Z výše uvedeného je patrné, že vyplacení tiketu je u Tipsportu velmi snadné a rychlé. Pokud si svůj tiket vsadil online, hráč většinou nemusí dělat vůbec nic a vše je automatické. I v případě problémů, které jsou u Tipsportu velmi vzácné. Jinými slovy, není se čeho bát. Nezbývá tedy než hráčům popřát štěstí ve hře a bezproblémové vyplácení výherních tiketů.

Pro slovenské příznivce Tipsportu: Získejte informace ve vašem jazyce: Vyplácanie tiketu pri Tipsporte

Autor Sazejme