Fortuna – Bet Club

Sazejme
18 ledna, 2023
707 Zobrazení
Fortuna - Bet Club

Sázková kancelář Fortuna je výbornou volbou pro sázení na internetu. Je to přední bookmaker s českou licencí, který obdržel již mnoho doporučení.

Česká sázková kancelář Fortuna poskytuje sázení na internetu prostřednictvím stránky iFortuna.cz. Původem česká sázková kancelář vznikla v roce 1990 v Praze pod jménem Fortuna sázková kancelář, a.s. Sázková kancelář patří finanční skupině Penta.

V současnosti patří Fortuna mezi největší sázkové kanceláře ve střední Evropě. iFortuna připravuje pro své zákazníky různé soutěže a mimo jiné zde najdete i preview na zápasy. Sázková kancelář iFortuna nabízí kromě internetového sázení na PC i sázení přes mobil.

Bet Club

Součástí tzv. Bet Clubu se může stát úplně kdokoliv. Je určený pro začínající hráče, nováčky. Club chce předat velké množství možných úspěšných sázek. Informovat zájemce natolik, aby věděli o čem je skutečné sázení, ale také jak se z něj především nezbláznit. A jak se jím hlavně bavit, protože to představuje pro Fortunu nejdůležitější cíl.

Počátek v Bet Clubu pro nováčky

Bet Club, představuje označení sázkařského klubu. Neukazuje jak vyhrát, ale jak sázet a samotným sázením se bavit.

Bet Club a pravidla

Samotný Bet Club nese určitá pravidla, která je potřeba dodržovat. Celkem je jich 5. Tato pravidla zní:

1. Když vyhraješ tak se z toho nezblázni.

2. Když prohraješ tak se z toho nezblázni.

3. Sázej pro zábavu, ale ne pro peníze.

4. Nikdy nesázej víc, než dokážeš prohrát.

5. Sázení je možné pouze od 18 let.

Kde sázet a za jaké částky?

Důležité je sázení zbytečně nepřehánět. V Bet Clubu jde především o zábavu. Úplně nejdřív, kde si můžeš vsadit je zejména u Fortuny. Žlutá je prostě nejlepší, už je tomu tak. Pro členy, kteří jsou raději na technologiích je možné sázení na online webové stránce ifortuna.cz. Sázet se dá i přes aplikaci Fortuny nebo pobočky, kterých je v ČR celá spousta, kde si dokonce můžete i nechat poradit.

Sázet je nejvýhodnější za tolik, kolik může člověk prohrát. Musíte počítat s tím, že ne každý tiket je vítězný.

Minimální sázka je tzv. pětka, což představuje částku 10 Kč. Naopak maximální můžete sázet s až 10 miliony.

Je důležité mít na paměti již zmíněná první 2 pravidla Bet Clubu.

Kurz

Kurzem je číslo, do něhož se člověk prostě zamiluje. Je zaokrouhleno na 2 desetinná místa (X celá něco) a říká nám, jaká je pravděpodobnost, že to, na co si vsadíte vyjde. Čím je kurz nižší, tím větší šance, že to tak opravdu bude. Když se kurzem vynásobí vsazená částka, vyjde výhra.

Nejnižší kurz u Fortuny je 1,01, ale může vystoupat až do řádu stovek.

Pokud vsadíte 100 Kč a kurzem je 1,5, tak 100 • 1,5 = 150 Kč.

Kurzy kolem 1,3 a 1,5 jsou obecně ty, s nimiž se sází nejvíce.

Základní čísla

Neočekávejte žádné složité matematické výpočty. Nebudete potřebovat ani kalkulačku. Jako číslice nám postačí jedničky, dvojky a nuly. A pak přijde na řadu i trocha sázkařského slangu.

K základnímu sázení nepotřebujete víc, než počítat do 2.

0,1 a 2 jsou zásadní pro každý duel, když sázíte. Ve hře máme soupeře A a domácího vs soupeře B a hosta.

Když vsadíme číslo 1, sazíme na 1. Z dvojice – na soupeře A.

Když sázíme 2, sázíme na 2. z dvojice, tedy na soupeře B. V případě vsazení čísla 0 nesázíme ani na jednoho.

Kombinace:

1 a 0 – 1. tým vyhrává ale i 0, což je remíza, to znamená, že neprohraje domácí.

0 a 2 – 0 je remíza, 2 je výhra soupeře B (hosta), a proto neprohraje host.

1 a 2 – zápas neskončí remízou, výhra kohokoliv.

U tohoto sázení je zejména důležité 3.pravidlo.

SOLO vs AKO

Jedná se o dvě nejzákladnější sázky.

Solo znamená 1. Pokud máme na tiketu 1 sázku a nechceme to přehánět, vytvořili jsme solo tiket. 1 kurz – jednoduchá matematika

Ako – zde už se musí trochu počítat. Tiket, kam se dávají minimálně 2 zápasy a všechny kurzy se ti mezi sebou násobí. Například pokud máme 2 zápasy po kurzech 1,5 -> 1,5 krát 1,5 = 2,25.

Čím více zápasů, tím větší potenciální výhra, ale také větší šance na neúspěch, protože když nevyjde 1 tak nemusí vyjít celý tiket.

Méně než nebo více než?

= tzv. under a over

Nechce se vám sázet jen na výsledek nebo máte pocit, že tušíte kolik bodů nebo gólů v zápase padne? Pokud si myslíte, že padne minimálně 5 gólů tak to se sází možnost + 4,5 = 5 a více.

Pokud zvolíte možnost – 4,5 tak jste přesvědčeni o tom, že padne méně než 5 gólů (tudíž maximálně 4 góly).

Cash-Out

Cash-Out představuje možnost vyplatit si tiket, ještě před jeho uzavřením.

Tuto možnost lze využít kdykoliv, kdy máte na tiketu 1 úspěšně vyhodnocený zápas.

Předzápasové vs. LIVE sázky

V situaci, kdy jdete na zápas a chcete vše prožít v klidu, není nic jednoduššího než si na něj vsadit dopředu. Avšak pokud jste si před zápasem zapomněli vsadit nebo máte rádi adrenalin přímo při něm, tak jsou pro vás live sázky přímo stvořené. Kurzy se zde mění ze vteřiny na další. Jde zejména o to, co se právě děje a vy máte možnost sázet živě. Zavání to velkou šancí, ihned můžete sázet na to, že padne gól. Například při červené kartě je okamžitá šance na výhru větší.

Při live sázení se musíte soustředit pouze na přítomný okamžik, a co se dělo před chvílí už vás jednoduše netrápí. Navíc, u fortuny můžete spousty utkání sledovat naživo.

Dvojitá šance tzv. second chance – neboli dvojnásobná šance na výhru

V případě, kdy toužíte mít větší šanci na úspěch, i když s trochu menším kurzem, tak jste právě trefili jackpot. Když vsadíte dvojitou šanci na fotbalu a přidáte 1 (výhru domácích), následně nemáte potřebu, aby domácí vyhráli celý zápas. Stačí, aby vedli v poločase. Například pokud vsadíte na domácí, kteří prohrají 2:1, ale po půlce vedli 0:1. To znamená, že vy jste vítězem. To samé platí pro hokej. Zde je však důležitý výsledek po první třetině. Nemusíte sázet pouze na výhru, ale i na remízu.

 Malá domů

– jinak také naděje na malou cenu útěchy

Jsou sázkaři, co si libují v dlouhých tiketech s vysokým kurzem. Kdoví, co tito lidé dělají poté, když sázka nevyjde. Pokud se to týká právě vás, tedy pokud vy jste tento typ sázkaře tak právě teď důkladně čtěte. Když uděláte u Fortuny tiket s minimálním kurzem 100:1, všechny kurzy jsou do maximálního kurzu 2,5 : 1 a nemáte však žádné další zvýhodněné kurzy jako třeba favorit +, můžete si přidat tip sázky ,,Malá domů“.

Když vyjde celý tiket, berete samozřejmě plnou výhru. Problém nastává v okamžiku, nevyjde ani jeden jediný zápas. V takovém případě vyhraješ aspoň pětinásobek své sázky. Takže pokud vsadíte 10 Kč s kurzem 100:1 normální výhra pak představuje 1000 Kč. Když ale minete v 1 tipu, dostanete celkem 50 Kč, což činí malou cenu útěchy.

Moto

Moto Bet Clubu na závěr zní: ,,Hodně Fortuny!“, což má stejný význam jako hodně štěstí.

Pro slovenské čtenáře: Vše o sázkové kanceláři Fortuna nyní ve vašem jazyce: Fortuna – Stávkový klub

Autor Sazejme