Metódy vkladu a výběru z vašeho Chance účtu

Sazejme
26 února, 2024
404 Zobrazení
Chance platby

Výběr platebních metod představuje důležitý aspekt sázkové kanceláře. Jak je na tom v tomto směru značka Chance?

Proč je důležitý výběr platebních metod u sázkové kanceláře

Výběr platebních metod je pro sázkovou kancelář velmi důležitý. Měl by být dostatečně rychlý, z uživatelského hlediska pohodlný a ideálně také co nejméně zatížen různými poplatky.

V současné době se už objevuje řada metod, nicméně mnoho uživatelů i dále dává přednost převodu prostřednictvím bankovního účtu, případně platbě kartou online. Některé sázkové kanceláře ale umožňují například i platby kryptoměnou.

Svůj účet v případě Chance budete jakožto hráč z České republiky mít veden v českých korunách. Ostatně registrovat se můžete pouze z Česka. Bydliště musíte mít v tomto případě v ČR a nemělo by se vám podařit dokonce ani na web Chance oficiálně přistoupit bez tuzemské IP adresy.

Ke vkladům a výběrům můžete rovnocenně použít jak klasické webové rozhraní, tak i to mobilní včetně Chance aplikace. Veškeré možnosti zůstávají zachovány.

Jaké vkladové metody nabízí Chance

Podrobnosti na toto téma uvádějí především obchodní podmínky Chance.

Uživatel tak má možnost svoje herní konto dotovat jednak:

 • vložením hotovosti na jakékoli pobočce Chance nebo na jiném místě určeném touto sázkovou kanceláří, avšak maximálně ve výši 10 000 Kč za 24 hodin
 • bezhotovostním převodem z bankovního účtu, jehož je konkrétní uživatel majitelem
 • platební kartou, jejímž je účastník oprávněným držitelem
 • bezhotovostním převodem ze Skrill elektronické peněženky, jejíž je účastník majitelem
 • bezhotovostním převodem z elektronické peněženky my paysafecard, jejíž je účastník majitelem, a dle pokynů internetové aplikace
 • bezhotovostním převodem prostřednictvím metody PayPal dle pokynů internetové aplikace
 • prostřednictvím jiné platební metody uvedené v internetové aplikaci a herním plánu

Za nejméně výhodnou možnost lze tak primárně považovat především využití Paysafecard kvůli poplatku. Oblíbená ale na druhou stranu bývá tato metoda kvůli své anonymitě.

Ovšem pozor, jedná se v tomto případě o poplatek, který si účtuje samotný provozovatel, tedy Chance. Ve výsledku se tak poplatky mohou být účtovány i dále, pakliže k takovému kroku přistoupí vaše banka. Což nelze vyloučit. Nabízí se tak vyzkoušet i jiné možnosti. Skrill je také anonymní, ale na rozdíl od Paysafecard bez poplatku.

Za do značné míry přežitek už lze také považovat osobní vklady na pobočce. Využití online metod je mnohem uživatelsky přívětivější.

Za poměrně často zmiňovaný nedostatek lze pokládat to, že tento poskytovatel neumožňuje vklady prostřednictvím SMS. Tedy prakticky podobný mechanismus, který se například používá při nákupu jízdenek. I řada sázkových kanceláří už podobný princip využívá, ale Chance k nim bohužel stále nepatří.

Jak provést vklad

Při výběru vkladu je potřeba postupovat takto:

 • Přihlaste se do svého Chance účtu
 • Vpravo nahoře klikněte na ikonku profilu.
 • Klikněte na volbu „Vložit peníze“.
 • Zvolte částku a potvrďte oranžovým tlačítkem „Vložit“.

Jaké výběrové metody nabízí Chance

Výběry jsou v obchodních podmínkách definovány následovně:

účastník je může realizovat výběrem hotovosti na jakékoli pobočce Chance nebo na jiném místě určeném tímto poskytovatelem, dále může vybrat z uživatelského konta zřízeného alespoň z části pro internetovou hru částku až do výše 10 000 Kč za 24 hodin

výběr je možno učinit i bezhotovostním bankovním převodem na platební prostředek, jehož je účastník majitelem nebo oprávněným držitelem a který si řádně zaregistroval dle pravidel uvedených opět v herním plánu

A pozor, výběr formou libovolné platební metody má jednu důležitou podmínku: Musíte vlastnit plnohodnotný herní účet. Z toho dočasného si jednoduše žádné prostředky nevyberete.

Všechny výběrové metody jsou velmi jednoduché. Coby nejrychlejší postup se tak jednoznačně vyplatí návštěva pobočky, ke svým výhrám se takto dostanete okamžitě. Také se vám může vyplatit vybírat prostřednictvím bankovního převodu, a to hlavně díky vysokému limitu pro maximální sumu.

Jak se provádí výběr

Obecně je při výběru prostředků potřeba postupovat takto:

 • Přihlaste se ke svému účtu.
 • V pravém horním rohu aplikace stiskněte ikonu svého účtu. Otevře se nabídka, ve které klikněte na tlačítko „Vybrat peníze“.
 • V levé části nového okna vyberte příslušnou metodu.
 • Do políček v pravé části okna zadejte požadovanou částku a výběr potvrďte heslem.
 • Klikněte na tlačítko „Vybrat“.
 • Vyčkejte, než vám přijdou peníze zvolenou cestou.

Stejně se postupuje při výběru peněz na pobočce, to znamená, že si ho musíte zadat přes internet. Jen samozřejmě musíte na danou pr

ovozovnu i fyzicky dorazit. Tam obsluze Chance sdělte svou přezdívku. Prostřednictvím SMS vám následně přijde bezpečnostní PIN, kterým výběr potvrdíte.

Autor Sazejme