Chance uvítací bonusy a promoakce

Sazejme
17 února, 2024
300 Zobrazení
Chance bonusy

Bonusy náleží jednoznačně k nejdůležitějším lákadlům každé sázkové kanceláře. Jak si v tomto směru vede populární tuzemská značka Chance? Co všechno sázejícím a hráčům nabízí? Jaký vstupní bonus můžete využít?

K čemu slouží v sázkových kancelářích bonusy

Bonusy v sázkových kancelářích představují pomyslná esa v rukávu poskytovatelů těchto služeb. Jedná se, zjednodušeně vysvětleno, prakticky o poměrně účinný nástroj konkurenčního boje. O přízeň klientely totiž lze usilovat jednak šíří dostupných služeb.

Další účinnou možnost ale představují právě bonusy a promo akce. Ty totiž mohou sloužit jak k přivedení nových hráčů, ale také k udržení těch stávajících.

Bonusů existuje řada typů. Ke standardu patří především odměna za registraci, které se někdy také říká bonus bez vkladu. Dostanete ji totiž už za to, že si u dotyčné sázkové kanceláře založíte účet. Určena je tedy pouze novým hráčům a každý hráč ji čerpá pouze jednou.

Zajímavé jsou také tzv. vkladové bonusy. Ty na vás čekají, pokud si založíte řádně ověřené konto a začnete aktivně sázet. Jedná se o vklad zpravidla první, v některých případech se však bonusy udělují i na vklady další. To je klasická peněžní odměna, do kasina, které bývá běžnou součástí moderních sázkových kanceláří, však lze čerpat i tzv. volná zatočení.

Nabídka bonusů jednotlivých poskytovatelů se proto liší a je nutné se vždy ideálně ještě před registrací seznámit s příslušnými podmínkami.

Jaké bonusy nabízí značka Chance

Bonusy v rámci Chance se rozdělují na dvě základní oblasti, a to:

Platí tedy, že každá sekce má svůj vlastní bonus. Standardně se jedná o rozdělení na sportovní sázky včetně živého sázení a online kasino.

Bonusy pro sportovní sázení

Chance nabízí dvě základní části součásti promo nabídky, a to ve formě:

  • vstupního bonusu
  • věrnostního programu

Vstupní bonus

Co se týče vstupního bonusu, je rozdělen na dvě části, a to na:

  • odměnu za registraci
  • vstupní bonus

Odměna za registraci

Odměnu za registraci dostanete už za dokončení registrace, tedy aniž byste učinili vklad. Bude ve výši 200 Kč. Tento bonus je nicméně reálně vyplacen nikoli v korunách, ale ve věrnostních bodech goldenech a lze jej využít do věrnostního programu.

Vstupní bonus

Samotný vstupní bonus získáte teprve v okamžiku, kdy budete mít jednak otevřeno plnohodnotné herní konto. To obnáší nastavení sebeomezujících opatření, dále registrací platebního prostředku a ověřením totožnosti. Mimo to také musíte učinit první vklad, abyste mohli získat odměnu. Bonus pak bude ve výši 100 % až do maximálního limitu 2 000 Kč.

Jaké jsou podmínky vstupního bonusu

V souladu s podmínkami musíte k získání celkové hodnoty vstupního bonusu vsadit sedminásobek součtu hodnoty prvního vkladu a hodnoty vstupního bonusu. Pro výpočet nároku na bonus se započítávají všechny sázky vsazené na internetu a na pobočkách Chance, které mají po vyhodnocení minimální celkový kurz 2:1.

Jak také dále Chance CZ v oficiálních podmínkách uvádí, na splnění podmínky minimálního kurzu po vyhodnocení může mít vliv využití služeb cashout, uzavření příležitosti a částečný cashout.

Věrnostní program

Zapojením do věrnostního programu můžete získávat bonusy a prémie. Podmínkou je především plně dokončená registrace a aktivní přístup k sázení.

V rámci věrnostního programu lze získat:

  • pravidelné a rostoucí odměny za všechny tikety s kurzem alespoň 1.50
  • bonusy za každých 10 dní se sázkou
  • prémie za získané bonusy (až 30 % ze získaných bonusů)

Přitom se nevyžaduje, aby sázející sázel každý den. Využívání věrnostního programu je časově flexibilní a je tedy jen na vás, za jak dlouho bonusy a prémie získáte.

Jaké jsou podmínky věrnostního programu

Bonusy a prémie máte možnost v souladu s podmínkami obdržet za sázení na pobočkách či v internetové aplikaci Chance, a to včetně její mobilní verze. Odměny nejsou účastníkům připisovány v korunách, ale opět ve věrnostních bodech v podobě goldenů.

Platí, že tiket splňuje podmínky pro zařazení do programu, pokud v době vsazení a vyhodnocení tiketu činí jeho kurz 1.50 a vyšší. Není přitom rozhodující, zda je příslušný tiket vyhrávající či prohrávající. V případě sázek typu kombinátor a maxikombi se pro potřeby programu za tiket považují jednotlivé sázky.

Bonus pro Chance Vegas

Pro Chance Vegas lze využít vkladový bonus. Ten může být ve výši 100 % prvního vkladu až do celkové částky 25 000 Kč. Požadovaný vklad by měl být v minimální výši 100 Kč a měli byste ho stihnout realizovat do 30 dnů.

Co se týče dalších podmínek, pak platí, že výhra, jak se terminologicky správně nazývá bonus v podmínkách Chance, je připsána jako bonusový zůstatek, který podléhá podmínkám protočení 25x. Všechny dosažené výhry je tedy třeba nejdříve 25x prosázet, aby došlo ke splnění podmínek na protočení. Podmínku protočení je třeba realizovat do 30 dnů.

Turnaje

Za jistou specifickou formu bonusů můžeme u Chance považovat také tzv. turnaje. Ty najdete v sekci Vegas, týkají se tak primárně online kasina. Vstoupit do nich mohou výhradně registrovaní hráči s dokončenou registrací.

Turnaje se konají pravidelně víceméně po celý rok. V některých případech jsou vícedenní, mohou trvat až 14 dnů. Také nicméně může být platnost takovéto akce omezena na řádově pouze několik hodin. Vždy je proto potřeba si nejprve ověřit konkrétní podmínky.

V turnajích jde o to nasbírat co nejvíce bodů a posunout se tak na žebříčku k čelním příčkám, abyste měli šanci dosáhnout na lákavé odměny. Za co body získáte, to je potřeba si opět u každé promo akce ověřit individuálně. V některých případech to může být za vítězství, ale jinde například už za každé zatočení.

Jaké jsou další tipy bonusů

Tradičním bonusem, který ale nyní vzhledem k období v nabídce není, je také Adventní kalendář. Týká se sekce Vegas a v loňském roce se v něm konkrétně hrálo o 200 volných zatočení, 1 500 Kč na prémiích a o stovky tisíc z turnajových výher.

Obvyklou součástí nabídky je také narozeninová promo akce. Vegas výročí oslavuje vždy počátkem listopadu. Těšit se tak hráči mohou na atraktivní odměny v podobě free spinů. Rok 2023 přinesl konkrétně až 180 volných otoček. Loni jste si v tomto případě také mohli zahrát o turnajové ceny.

Autor Sazejme