Chance – vyplácení tiketu

Sazejme
2 dubna, 2023
594 Zobrazení
Chance - vyplácení tiketu

Vyplacení tiketu představuje důležitou součást služeb sázkové kanceláře. Jak to funguje u Chance a jaká je nejlepší možnost vyplacení tiketu?

Kde si nechat zkontrolovat tiket

Zkontrolovat tiket lze dvěma způsoby:

 • Online na počítači nebo na mobilu
 • Osobně na pobočce

Kontrola tiketu na pobočce

Na pobočku Chance můžete přijít osobně. V současné době to není problém, neboť kamenných provozoven této sázkové kanceláře existuje po republice zhruba 200.

Pokud je vám tak některá z nich dobře dostupná, příliš neváhejte. Jde totiž o relativně nejjednodušší možnost, jak provést kontrolu tiketu. Dělat totiž nemusíte vůbec nic, stačí tiket předložit obsluze, která ho vyhodnotí, a to samozřejmě ihned.

Jak na kontrolu tiketu u Chance online

Kontrolu tiketu přes internet můžete provést jednak:

 • S přihlášením
 • Bez přihlášení

Kontrola tiketu bez přihlášení

Odkaz pro přímou kontrolu tiketu, kvůli které se není potřeba přihlásit k účtu, se nachází na webu Chance.cz, a to v dolní části obrazovky v sekci „Doplňkové služby“.

K tomu, abyste dokázali tiket vyhodnotit, budete potřebovat pouze dva údaje – číslo Chance pobočky a kontrolní číslo své sázky. Pokud nevíte, kde je najít, zobrazí vám Chance i nápovědu, stačí podržet myš nad ikonou otazníku.

Následně zvolte volbu „Najít tiket“. Víc dělat nemusíte, systém již zcela automaticky najde a vyhodnotí podanou sázku.

Kontrola tiketu s přihlášením

Kontrola tiketu s přihlášením je přístupná pouze hráčům, kteří jsou řádně zaregistrovaní a v daném okamžiku prostřednictvím svého uživatelského jména a hesla přihlášení ke svému hráčskému účtu. Je obdobně jednoduchá jako v předchozím případě.

Výsledky podaných sázek si máte možnost zkontrolovat ve volbě „Moje tikety“. V této části vašeho konta se konkrétně zobrazuje přehled posledních 5 sázek.

Následně se můžete přesunout na volbu „Přejít na moje tikety“. V ní se vygeneruje kompletní seznam vašich sázek, které si můžete dokonce dále filtrovat podle zvolených kritérií:

  • podle časového období
  • stavu tiketu
 • typu Chance sázky
 • soutěže, do které jste se zapojili

Pokud jste vyhráli, výhra vám bude automaticky připsána na váš registrovaný herní účet. Jakým způsobem z něj dostat požadovanou částku?

Jakým způsobem se vyplácejí výhry

Při výplatě výher máte dvě možnosti

 • Výplata na pobočce
 • Výplata online

Jak si nechat výhru vyplatit na pobočce

Výhru si můžete nechat v případě kontroly tiketu na kamenné provozovně rovnou přímo na místě i vyplatit.

Na pobočce máte možnost si ze svého konta vybrat minimálně 100 Kč a maximálně 5 000 Kč za 24 hodin. Což není, pozor, interní pravidlo Chance, ale podmínku sázkové kanceláři ukládá doslovn+ zákon. Výběr není zatížen žádným poplatkem.

K tomu, abyste tak mohli učinit, si nejprve přes internet ve volbě „Vybrat peníze“ zadejte možnost „Na pobočce“. Tím se ke zpracování odešle požadavek. Svoji výhru dostanete v hotovosti. V provozovně se také musíte identifikovat dokladem totožnosti.

Chci si o výplatu požádat sám online, jaké mám možnosti?

Podmínkou pro výplatu je v tomto případě řádně registrovaný účet. Posléze se do něj můžete přihlásit. Následně můžete využít záložku „Vklady/Výplaty“.

Pokud si chcete o výplatu výhry požádat sami, můžete využít tyto varianty:

 • Bankovní převod
 • Skrill
 • paysafecard
 • PayPal

Při výběru konkrétního způsobu výplaty je důležité si především uvědomit, že výběr je možné realizovat jen po úspěšném vkladu tou samou metodou, která musí být registrovaná na vaše jméno, jak konstatují obchodní podmínky Chance.

Chance rovněž dále upozorňuje, že pokud jste tak vklad provedli přes elektronickou peněženku, bude vám stejná možnost nabídnuta i pro výběr. Důvodem, proč se v podmínkách hovoří konkrétně o elektronických peněženkách (Skrill, paysafecard nebo PayPal), je především to, že je pro výběr Chance jednoduše doporučuje jako nejrychlejší možnost. Výběr trvá jen několik minut.

Minimální výše výběru je u všech internetových peněženek 100 Kč. Skrill a PayPall vás pak budou limitovat maximální sumou 100 000 Kč. Naproti tomu paysafecard je v tomto směru o něco benevolentnější a povolí vám tak najednou vybrat dokonce 360 000 Kč.

Jak probíhá bankovní převod

Bankovní převod ale samozřejmě využít také můžete a jak avizuje Chance, dokonce se jedná mezi sázkaři o jednu z nejpopulárnějších metod. Požadavky se zpracovávají denně. Připsání prostředků ale trvá déle, uvádí se do následujícího pracovního dne.

Limitující je skutečnost, že vybrat si lze minimálně částku 100 Kč a maximálně 1 000 000 Kč. Požadavek se zadává kliknutím na volbu „Vybrat peníze“ a výběrem konkrétní metody.

Jak funguje předčasné vyplácení tiketu

Pro sázkové kanceláře je dnes už běžnou funkcí také tzv. cash out, který funguje jako předčasné vyplacení tiketu. Co to znamená?

Cash out vám jednoduše dává možnost si výhru nechat vyplatit okamžitě. Což využijete v případě, kdy už víte, že některé tipy na tiketu vám vyšly a obáváte se, že u těch ostatních to tak příznivé být nemusí.

Tato funkce tak vlastně funguje jako jakási „pojistka“, která vám umožní vytěžit alespoň nižší částku, pokud se vám v sázení momentálně nedaří podle představ. Kromě minimalizování ztráty vám umožní navíc i získat prostředky na případnou sázku, která by pro vás mohla být poté zajímavější. Stačí kliknout na volbu „Vyplatit hned“.

I u této funkcionality je však samozřejmě nutné si podrobněji prostudovat podmínky používání. Poslední vítanou změnou, kterou mohli v této souvislosti sázkaři zaznamenat, je to, že cash out se od roku 2018 dá v rámci Chance využít i u předzápasového tiketu. Můžete také využít věrnostního klubu zvaného Chance Golden Klub pro získání extra odměn ke svým tiketům.

Autor Sazejme