Chance – Golden Klub

Sazejme
2 dubna, 2023
652 Zobrazení
Chance - Golden Klub

Golden Club je věrnostní program sázkové kanceláře Chance. Co zajímavého sázkařům nabízí?

Co je to Golden Club

Golden Club reprezentuje oblíbenou alternativu v podobě věrnostního programu. Kromě pravidelných bonusů se u stálých hráčů jedná o velmi vítanou možnost, jak se dostat k zajímavým výhodám.

Prakticky je založen na principu získávání bodů, které se nazývají Goldeny. Ty můžete obdržet za aktivity různého typu.

Jaké jsou podmínky Golden Clubu

Jak uvádí přímo Chance, uživatel, který sází, může může mít Goldeny za každý tiket vsazený v korunách. Toto pravidlo platí v souladu s podmínkami Chance jak pro předzápasové sázky, tak pro live tipování. Za vyšší kurzy pak dostáváte více Goldenů.

Body se tedy připisují za sázky uzavřené klasicky v korunách, a to vždy v poměru 1 Golden = 1 Kč. Takto jsou podmínky nastaveny konkrétně od roku 2018, kdy došlo v únoru k přetvoření kurzu těchto speciálních věrnostních bodů.

Goldeny se v rámci Golden Clubu připisují, jak sázková kancelář pro hráče uvádí, v okamžiku vyhodnocení sázky a jejich hodnota se tvoří z vkladů ze skutečně uzavřených sázek sázejícího.

V případě, že se utvoří kombinace většího počtu sázek na jednom tiketu, což může být například oblíbený Kombinátor, bude připsán počet Goldenů, který prakticky odpovídá součtu získaných Goldenů z jednotlivých sázek, které se na dotčeném tiketu nacházejí.

Parametry sázek, které splní podmínky pro udělení Goldenů dle podmínek Chance:

Předzápasové sázky

Celkový kurz sázky           Goldeny z vkladu (připsané v Golden Clubu)

> 20                                                              2 %

> 100                                                            5 %

> 500                                                           10 %

> 2000                                                        15 %

> 5000                                                         25 %

 

Mix a Live sázky

Celkový kurz sázky            Goldeny z vkladu (připsané v Golden Clubu)

> 1,5                                                                      0,10 %

> 3                                                                         0,20 %

> 10                                                                      0,50 %

> 25                                                                          2 %

> 50                                                                        10 %

 

Pozor, pro aktuální parametry pro čerpání Goldenů je vždy potřeba si přesné informace najít na oficiálním webu Chance. Relevantní vysvětlení by vám rovněž měli pro tento účel poskytnout zaměstnanci jednotlivých poboček

Jak zkontrolovat stav Goldenů

Nejste si jisti, jaký stav vykazuje vaše bodové konto? Můžete to jednoduchým způsobem zkontrolovat. Stačí se přihlásit uživatelským jménem a heslem do svého uživatelského účtu. Následně z něj vyčtete dvě nejdůležitější informace:

 • Stav účtu v korunách
 • Stav účtu v Goldenech

Stav v korunách odráží reálnou finanční situaci vašeho konta. Z tohoto účtu lze čerpat konkrétní částku a po zvolení příslušné platební metody si můžete nechat tyto peníze vyplatit v hotovosti nebo zaslat konkrétním prostředkem.

Stav účtu v Goldenech ukazuje, jakým způsobem si stojí právě bodové konto. Samotné Goldeny můžete pomyslně přetavit v reálné peníze, jak už bylo řečeno. Přímo tyto bonusové body ale, pozor, není možné vyplatit.

Proč využívat Golden Club?

K čemu je vlastně zapojení do tohoto speciálního věrnostního klubu dobré? Jakým způsobem je možné využít nasbírané bonusové body z Golden Clubu?

Jak vysvětlují zástupci Chance, máte možnost za ně sázet tak, jako byste používali skutečné peníze. V praxi to tak může znamenat, že sázet se dá touto formou téměř zdarma. Jestliže by vám ovšem sázky za Goldeny přinesly výhru, z vašeho tiketu už opět vyplynou reálné peníze.

Sázení není jedinou možností, jak tyto body dále zužitkovat. Na pobočkách za ně také můžete koupit kurzovou nabídku nebo týdenní statistiky Info.

Sázkařsky vysoce atraktivní je možnost 100% kurzového zvýhodnění pro vaše tikety. To, čistě pro názornost, znamená, že například u tiketu s vkladem za 200 Kč máte nárok na zvýhodnění ve výši až 10 %.

Co se týče zasílání informačních SMS, tak platí jednoduchý přepočet, že jedna zpráva vás bude „stát“ jeden Golden. Díky tomu ušetříte čas, protože už si nebudete muset kontrolovat tikety manuálně.

Také můžete využít sázky vypisované Chancí na hadicapy, které dávají větší jistotu výhry – anebo zvyšují šanci na velkou výhru, podle toho, jaký handicap si vyberete.

Existují ještě Goldeny za věrnost?

Nikoli, ty skončily s úpravou celého systému v roce 2018. Důvodem bylo především to, že jejich hodnota byla zcela minimální.

Jak Chance ilustruje na konkrétním příkladu, pokud si hráč vsadil celkem 5 dní po sobě, dostával za každý další den bez přerušení 5 Goldenů. Což odpovídalo necelým 28 haléřům. A to je skutečně částka spíše symbolického rázu.

Jak se do Golden Clubu zapojit

V první řadě je nutné si uvědomit, že Golden Club je určen pouze pro ty uživatele, kteří sází kurzové sázky. To znamená, že na kasino podobný bonus využít nemůžete.

Jak dále Chance ve svých pravidlech stanovuje, členem tohoto speciálního programu se stává automaticky každý účastník, který zahájí proces registrace účtu k tomuto typu sázení.

V případě, že se jedná o sázení na pobočkách Chance, je jakožto podmínka účasti vymezeno vydání Karty Golden Club. Tuto kartu následně použijete i jako přístupový prostředek ke svému uživatelskému kontu na všech kamenných provozovnách Chance.

Jakým způsobem se registrovat do sázkové kanceláře Chance

Plnohodnotná registrace obnáší dva důležité kroky. Tím prvním je samotná registrace, kterou provedete přes internet.

Vyplníte následující informace:

 • Adresa
 • Datum narození
 • Telefonní číslo
 • E-mail

Zejména kontaktní údaje je potřeba vyplnit pečlivě. Vzápětí by vám totiž měl dorazit e-mail s verifikačním odkazem a SMS zpráva s kódem. Link potvrďte a do příslušného pole zadejte kód opsaný z SMS. Tím dojde k vytvoření dočasného účtu.

To vám ovšem ještě nezakládá nárok plnohodnotně využívat všechny služby Chance. To umožní až ověření údajů, které lze realizovat online, případně tak, že potřebné informace vyplníte ručně a svou identitu si zajdete nechat ověřit na vybranou pobočku.

Online ověření však, pozor, není možné vždy.

Prostřednictvím internetového bankovnictví ho podporují tyto banky:

 • Česká spořitelna
 • Komerční banka
 • Air Bank
 • Moneta
 • ČSOB
 • Equa Bank
Autor Sazejme