Jaké nabízí Chance bonusy?

Sazejme
14 března, 2023
238 Zobrazení
Jaké nabízí Chance bonusy?

Přemýšlíte, u jaké sázkové kanceláře se zaregistrovat? Pokud sháníte českou sázkovou kancelář s dlouholetou zkušeností, Chance je pro vás tou skvělou volbou. Pokud stále váháte, podívejte se na tyto skvělé bonusy, které vám určitě pomohou se rozhodnout. Prvních 200 korun získáte ihned.

Sázková kancelář Chance disponuje vysokým počtem poboček po celé České republice a mobilní aplikací, kterou si můžete instalovat do svého chytrého telefonu as mít tak pohodlnější sázení. Vznikla již v roce 1991 a od té doby si získala spoustu zákazníků.

Vstupní bonus

Při registraci zadáte své osobní a kontaktní údaje, budete muset potvrdit svou registraci na e-mail nebo telefonním čísle a ověřit svou totožnost. Velkou výhodou je, že ji můžete ověřit z pohodlí domova a nemusíte chodit na pobočky Chance. Poté, co dokončíte plnohodnotnou registraci, dostanete bonus 200 korun.

Láká vás to? Účet si můžete založit zde a získat tak prvních 200 korun za pár minut práce.

Svých 200 korun získáte v goldenech, nejčastější kurz je 1 golden=1 koruna.

Ovšem ta lepší nabídka je, že při prvním vkladu na váš plnohodnotný účet, získáte 100% bonus podle ceny vkladu po maximální cenu 2000 korun. Takže, pokud si vložíte 350 korun, dalších 350 korun získáte, pokud 2000 korun, další 2000 korun dostanete jako bonus. Pokud si, ale jako první vklad vložíte například 5000 korun, získáte bonus pouze 2000 korun.

Myslete na to, že abyste vstupní bonus získali, musíte prosázet minimálně 70 korun na tiketech s minimálním kurzem 2. 00. V případě, že si jako první vklad vložíte 2 tisíce korun, další 2 tisíce získáte a budou vám postupně vypláceny, v tomto případě se vyplatí 200 korun, po vsazení 2800 korun.

Abyste získali odměnu v nejvyšší možné ceně, budete muset prosázet na tiketech za celkem 28 tisíc korun. Pozor! Na získání bonusu máte 90 dní od prvního vkladu, takže pokud vložíte peníze na konto 1. 3 2023, máte čas do 30. 5. 2023 na získání bonusu v plné výši.

Minimální vklad je od 1 koruny a minimální sázka je 5 korun, naopak nejvyšší možná výhra je 10 milionů korun. V kurzové nabídce Chance si určitě vyberete spoustu příležitostí, na které vstupní bonus využijete.

Goldeny za sdílení

Další možností bonusu jsou takzvané goldeny. Díky goldenům budete vsázet zdarma a můžete si navýšit kurz až o 100%. V tomto případě se jedná o odměnu za nově přidaného zákazníka. Získáte vlastní odkaz, přes který se může zájemce zaregistrovat a vy díky tomu získáte goldeny. Pokud bude vaše aktivita přivádění nových uživatelů nižší, i odměna bude nižší.

 • 1- 6 přivedených zákazníků, odměna 100 goldenů za zákazníka.
 • 7- 11 přivedených zákazníků, odměna 125 goldenů za zákazníka.
 • 12- 21 přivedených zákazníků, odměna 150 goldenů za zákazníka.
 • 22- 101 přivedených zákazníků, odměna 175 goldenů za zákazníka.
 • 102- a více přivedených zákazníků, odměna 200 goldenů za zákazníka.

Pokud budete opravdu aktivní v přivádění nových zákazníků, je možné, že vám bude přidělena speciální cena za přivedeného klienta, tudíž získáte více goldenů.Tudíž, být aktivní se opravdu vyplácí.

Golden klub

Můžete je získat díky již zmíněným sdílením, nebo za každý vsazený tiket v korunách. Jedná se o všechny typy sázení. Platí, že za vyšší cenu tiketů, dostanete více goldenů.

V případě splnění všech podmínek, platí kurz 1 koruna=1 golden.

Předzápasové sázky

 • Kurz sázky (> 20), 2% získaných goldenů z vkladu.
 • Kurz sázky (> 100), 5% získaných goldenů z vkladu.
 • Kurz sázky (> 500), 10% získaných goldenů z vkladu.
 • Kurz sázky (> 2000), 15% získaných goldenů z vkladu.
 • Kurz sázky (> 5000), 25% získaných goldenů z vkladu.

Live a Mix sázky

 • Kurz sázky (> 1,5), 0,1% získaných goldenů z vkladu.
 • Kurz sázky (> 3), 0,2% získaných goldenů z vkladu.
 • Kurz sázky (> 10), 0,5% získaných goldenů z vkladu.
 • Kurz sázky ( > 25), 2% získaných goldenů z vkladu.
 • Kurz sázky ( > 50), 10% získaných goldenů z vkladu.

Ovšem je podmínkou, že sázející může za jeden kalendářní den, tj. 24 hodin, získat pouze 100 goldenů. Goldeny může sázející vsadit v jakékoliv sázce, pokud vyhraje, výhra mu bude udělena v korunách, ne v goldenech.

Pokud se chcete této akce zúčastnit, musíte si v záložce „Jak to funguje“ kliknout na „Chci se zapojit“ a poté se stanete účastníkem programu.

Poté, co člověk, který získal váš odkaz na něj klikne, zaregistruje se a vloží na své konto peníze, získáte goldeny za nového účastníka.

Jako formu sdílení, můžete použít tiket nebo analýzu, nemusí se jednat pouze o vaši sázku, sdílet je můžete buď zkopírováním z adresního řádku odkaz na web, nebo můžete využít „sdílecí tlačítka“, která jsou umístěna přímo u tiketů nebo analýz. Ovšem myslete na to, že když chcete odkaz sdílet, musíte být přihlášeni do svého účtu na stránce Chance.cz, jinak vám nebudou goldeny započítány.

Autor Sazejme