Chance – Blogy

Sazejme
12 dubna, 2023
545 Zobrazení
Chance - Blogy

Chance komunita je důležitým pilířem sázkové kanceláře Chance. Které komunitní služby tato sázková kancelář nabízí?

Co je Chance komunita

Značka Chance je dnes součástí holdingu Tipsport. V Čechách v současné době drží právě značky Tipsport a Chance dominantní 70% tržní podíl. Samotný Tipsport momentálně má status silné technologické firmy s 95 % sázek uzavíraných online.

Jak avizuje Tipsport, stojí jeho firemní filosofie podstatnou měrou na sdílení informací klienty, kteří také nacházejí inspiraci v rámci jedinečné internetové komunity

Neméně důležitá je tak komunita i pro značku Chance. Tuto část sázkové kanceláře utváří skupina hráčů a sázkařů, kteří se na webových stránkách operátora Chance dělí o zkušenosti ze světa sázení a hraní online her.

A to hned v několika specifických komunitních službách:

 • Fórum
 • Tiket aréna
 • Analýzy
 • Blogy
 • Soutěže
 • Nápady

Jak funguje sekce Blogy

Kategorie s názvem Blogy se nachází na hlavní stránce v horním menu na webu. Přístup do ní máte samozřejmě i z mobilní aplikace Chance.

Dále pak máte možnost jednotlivé blogy filtrovat, a to dle:

 • řadit dle
 • téma
 • soutěž

Filtr „Řadit dle“ umožňuje řazení podle:

 • Doporučené
 • Hodnocení blogu
 • Datum vydání
 • Nejdiskutovanější

Témata zahrnují prakticky výběr veškerých sportů. K těm nejpopulárnějším patří:

 • Fotbal
 • Lední hokej
 • Tenis
 • Basketbal
 • Stolní tenis
 • E-sporty

Tématické filtrování pak můžete využít i v záložce „Top autoři“.

Filtr s názvem „Soutěže“ pak umožňuje řadit blogy podle aktuálně probíhajících soutěží. V případě, že žádné možnosti momentálně v nabídce nejsou, znamená to, že jednoduše žádné položky k dispozici sázková kancelář nemá.

Co je to blog

Tvorba blogů probíhá v příslušném rozhraní v aplikaci internetového sázení. Pro tento typ příspěvků je určeno výhradně toto rozhraní.

Blogem se dle Chance rozumí přiměřeně dlouhý článek autora na téma dané sportovní události nebo na téma, které přímo souvisí se sázením ( blog může být napsaný na nějaké populární téma, třeba na téme Chance handicap). V textu by neměl chybět odborný pohled, zajímavosti, tedy jakási přidaná hodnota. Musí se zároveň vždy jednat o vlastní text autora.

Blog má obsahovat krátký úvod neboli perex, který mít rozsah minimálně 200 znaků, maximálně však 1 000 znaků. Minimální požadovaná délka blogu činí 4 500 znaků, maximální povolená pak 30 000 znaků.

U jednotlivých blogů autor zadává titulek (nadpis) blogu, vybírá téma a soutěž, ke které se blog vztahuje. Přidat může i obrázek nebo video z Youtube.

První blog u každého autora vždy podléhá schválení některým z administrátorů fóra. Jde o standardní postup, který může trvat až 24 hodin.

Kdo je autor blogu

Sázející, který vytvořil blog, se v souladu s podmínkami Chance nazývá autor blogu. Podmínkou k tomu, abyste se mohli stát autorem, je jednak souhlas s obchodními podmínkami, ale také řádná registrace k internetovému sázení u společnosti Chance.

Publikovat lze až několik blogů měsíčně, a to v závislosti na sekci, ve které se právě nacházíte. Sekce blogů je rozdělena do 3 sekcí – EXPERT, Klasický bloger a JUNIOR.

Co je videoblog

Jako videoblog je sázkovou kanceláří označen článek autora s přiloženým videem o minimální délce 10 minut k dané problematice.

Minimální vymezená délka videoblogu činí 300 znaků a mělo by k němu dále být přiloženo video požadované délky z platforem YouTube nebo Twitch. Při tvorbě opět autor zadává titulek (nadpis) videoblogu, vybírá téma a soutěž, ke které se videoblog vztahuje.

Důležité je, že i takovýto blog by měl nést určitou přidanou hodnotu. Znamená to, že by měl například obsahovat určitou zajímavost nebo by v něm neměl chybět odborný pohled samotného autora.

Co je u tvorby blogů zakázáno

V první řadě je v souladu s pravidly Chance přísně zakázáno kopírovat blogy jiných sázkařů nebo jakékoli jiné texty cizích autorů.

Nesmyslné texty, případně texty nesouvisející se sázením mohou být důvodem ke smazání blogu, případně k udělení zákazu na psaní blogů. K smazání blogu, případně i k zákazu psaní blogů, může také vést vkládání videí s nevhodným obsahem, případně vkládání videí nesouvisejících s daným blogem.

Je zakázáno publikovat blogy z více účtů u společností holdingu Tipsport. Rovněž je pravidly vyloučeno spekulativní chování při tvorbě blogů. Za to je považováno různé nevhodné chování, pod které spadá především psaní blogů z více účtů, kopírování blogů od jiných uživatelů, kopírování textu z jiných webů apod., uvádí dále Chance.

Při porušení podmínek nebo při podezření na výše uvedené spekulativní chování hrozí autorovi udělení banu. Ten můžete dostat přímo na psaní blogů, ale i na fórum. Pokud máte ban na fórum, znamená to, že nemůžete ani psát blogy.

Mezi zakázané aktivity patří rovněž propagace konkurenčních sázkových kanceláří. A v neposlední řadě jsou z účasti na klientských soutěžích vyloučeni i ti hráči, u nichž je důvod k podezření na jejich nekalé jednání v těchto soutěžích, jak zmiňují pravidla poslední důležitý bod.

Jak funguje systém odměn za blogy

Za blogy i video blogy může autor získat odměnu. Ovšem pozor, vždy se tak stane až od druhého publikovaného blogu. U toho prvního nárok na toto ohodnocení nevzniká.

Odměna se udílí v goldenech a je vyplácena v závislosti na tom, ve které sekci je konkrétní blog umístěn:

V úrovni EXPERT získá uživatel automaticky za vydání nového blogu 1 000 goldenů. Vyžaduje se, aby v době vydání měl poslední blog nejméně 100 přečtení.

I klasickým blogerům se do odměn počítá přečtení jejich blogu, konkrétně se odvozuje počet goldenů takto:

 • Hodnocení posledního blogu: 0,0 – 3,0 – odměna 200 goldenů.
 • Hodnocení posledního blogu: 3,1 – 4,0 – odměna 400 goldenů.
 • Hodnocení posledního blogu: 4,1 – 5,0 – odměna 700 goldenů.

JUNIOR má na odměnu nárok také, dostává odměnu 250 goldenů. A to při splnění těchto podmínek:

 • Poslední blog má alespoň 5 hodnocení s celkovým hodnocením 3.0 a více.
 • V době publikování nového blogu musí mít poslední autorův blog alespoň 50 přečtení.
Autor Sazejme