Chance – sekce Nápady

Sazejme
2 dubna, 2023
293 Zobrazení
Chance - sekce Nápady

Nápady jsou jednou ze sekcí na webu Chance. K čemu celá kategorie slouží a jakým způsobem funguje komunita této sázkové kanceláře?

Komunita Chance – jak funguje „rodina“ sázkové kanceláře

Na platformě Chance mají hráči možnost se setkávat a komunikovat společně. Právě budování komunity je pro tohoto poskytovatele vedle kvalitních služeb jedním z nejdůležitějších aspektů jeho fungování.

Mateřská značka Tipsport coby své nejdůležitější heslo nakonec přímo má motto: „Největší komunita sázkařů.“ Ti zde konkrétně mají možnost sázet online, sledovat sportovní přenosy na TV Tipsport, bavit se v diskuzním fóru nebo se inspirovat analýzami úspěšných sázkařů.

A obdobně funguje velmi široká škála komunitně orientovaných služeb i na platformě Chance. Mohou se na ní navzájem setkávat jak jednotliví uživatelé, tak také ji využít pro komunikaci přímo se zástupci společnosti Chance.

Proč je důležitá zpětná vazba

Zpětná vazba představuje v marketingu jeden z nejmocnějších nástrojů. Nabízí cenný pohled zvnějšku na poskytované služby. Díky tomu je možné je výrazným způsobem zefektivnit. Obecně každý subjekt tak může dosáhnout vytčených cílů.

Samozřejmě i poskytování zpětné vazby má svoje pravidla. Mělo by být jasné, stručné a účelné. Pro mnohé majitele značek je také problém, slyší-li odezvu negativní. Právě tu je ale nejspíše možno využít pro zlepšení celého fungování. Dostatečně pokročilé značky si již tuto skutečnost velmi dobře uvědomují a Chance je jednou z nich. Proto zavedla i sekci Nápady.

Jak funguje sekce Nápady v Chance?

Sekci Nápady nalezneme v horním menu. Do této záložky se kromě počítače dostanete samozřejmě i z mobilu. Jde o záložku, která je součástí služeb kurzového sázení.

Tato kategorie je komunitní službou, která představuje ucelené prostředí pro tvorbu nápadů, jak Chance vysvětluje. Kromě ní tvoří komunitní služby Chance také sekce s dalšími službami, které opět najdete v horním menu:

 • Blogy
 • Analýzy
 • Fórum
 • Tiket aréna
 • Soutěže

Samotnou sekci Nápady lze dále prohledávat a filtrovat na základě primárně dvou nejdůležitějších kritérií:

 • řadit dle
 • téma

Řazení nápadů je možné dle:

 • Doporučujeme
 • Datum zveřejnění
 • Počet hodnocení
 • Nejdiskutovanější

Tématicky je možné nápady filtrovat takto:

 • Sázení
 • Komunita
 • Vegas
 • Soutěže
 • Loterie
 • Účet
 • Peníze
 • Pobočky

Další možnosti třídění jednotlivých nápadů představuje:

 • Platforma
 • Stav
 • Přezdívka uživatele

Co je to nápad

Chance jednoduše definuje, že uživatel, který svůj nápad připojí, se nazývá autor. Jako nápad pak vymezuje přiměřeně dlouhý text k tématu, které přímo souvisí s vylepšením služeb Chance.

V tomto textu by nemělo chybět téma, kterého se nápad týká, titulek a případně popis nápadu, kterými dojde k dostatečnému vysvětlení podnětu. Autor může k nápadu připojit 1 až 3 obrázky, které vybere ze svého zařízení, konstatuje Chance ve svých podmínkách.

Omezena je pak i frekvence a rozsah zveřejňování těchto podnětů. Maximální požadovaná délka textu nápadu je 5 000 znaků. Maximální povolená délka titulku nápadu je 60 znaků. Počet nápadů je pak limitován na 10 denně.

Pozor, takto klasifikovány jsou výhradně podněty, které jsou vytvořeny v prostředí pro tvorbu nápadů. Tyto podněty taktéž podléhají schvalování administrátorů diskusního fóra. To může trvat až 24 hodin.

Co se za nápad nepovažuje

Zveřejňování nápadů má i svá další pravidla. Za nápad se tak podle Chance jednoznačně nepovažuje klientská reklamace nebo požadavek na bonus.

Kromě toho nesmíte tímto způsobem zveřejnit nesmyslné texty, případně texty nesouvisející s funkcionalitami Chance. Podobné jednání může být také důvodem ke smazání nápadu, případně k udělení kompletního zákazu na psaní nápadů.

K smazání nápadu, případně k zákazu publikování nápadů může také vést vkládání obrázků s nevhodným obsahem, případně vkládání obrázků nesouvisejících s daným nápadem, stojí dále v podmínkách Chance.

Jaké další chování je v souvislosti s publikací nápadů zakázáno

K zakázaným aktivitám rovněž patří kopírování nápadů od ostatních autorů, případně z cizích webů.

V případě, že bude takové jednání odhaleno, jsou všechny nápady uživatele smazány a je mu udělen ban na psaní nápadů. Pokud má klient ban na fórum, nemůže psát ani nápady. Je zakázáno vkládat odkazy na nápady do diskuzních fór určených pro live sázky.

Stejně tak byste se měli chovat korektně při soutěžích. Možnost psát nápady je odepřena sázejícím, kteří jsou vyloučeni z účasti na klientských soutěžích z důvodu podezření na jejich nekalé jednání v těchto soutěžích.

Zakázána je také propagace konkurenčních subjektů skrze využití této sekce. Pozor, v kategorii s nápady nicméně mohou svoje podněty zveřejňovat zaměstnanci holdingu Tipsport.

Pokud máte pocit, že jste žádné z výše uvedených pravidel neporušili, přesto jste se dočkali postihu, můžete podat na toto konto reklamaci. A to prostřednictvím e-mailových kontaktů podpora@tipsport.cz, info@chance.cz nebo podpora@tipsport.sk.

Hodnocení nápadů

Uživatelé v této sekci nejen mohou formulovat zpětnou vazbu pro samotnou značku Chance, ale také pro sebe navzájem. Nápady je totiž možné hodnotit.

Ohodnotit lze každý zveřejněný nápad. Můžete tak jednoduše učinit v sekci Všechny nápady. Ohodnotit nápad můžete ikonkou palce v detailu konkrétního nápadu. Hodnocení je také jedinou formou jakési odměny za investované úsilí, žádný honorář autorům nenáleží.

Jak je to s registrací?

Do sekce Nápady lze nahlédnout i bez registrace. K tomu, abyste se mohli stát autorem nápadu, však už vlastní registraci potřebujete.

Poté se přihlaste do svého herního konta na počítači klikněte v sekci Nápady na položku „Napsat nový nápad“. Pokud používáte pro přístup mobilní telefon, otevřete si kategorii Nápady a stiskněte kulaté tlačítko s obrázkem tužky. Přečtěte si také článek o vyplácení tiketů se sázkové kanceláře Chance: https://sazejme.cz/chance-vyplaceni-tiketu/

Autor Sazejme