Kde sledovat Tipsport?

Sazejme
31 října, 2022
854 Zobrazení
Kde sledovat Tipsport?

Součástí řady sázkových kanceláří je dnes i možnost sledovat živě jednotlivé zápasy. Výjimkou není ani tuzemský Tipsport. K čemu tato možnost slouží a jak na sledování TV Tipsport?

Live sázení a live streamy nejen na Tipsportu

V současné době sázkaře láká kromě klasických předzápasových sázek především možnost tzv. live sázení. Jde o podávání sázek během právě probíhajícího zápasu. Tyto sázky jsou z pohledu hráčů velmi atraktivní, neboť se kurzy v průběhu dané události dynamicky proměňují. Z podstaty je proto sázení velmi rychlé. Hráči tak mají před sebou mnoho sázkových příležitostí, ale mohou i prohrát. Live sázení proto znamená velký adrenalin. Spolu s touto možností tak pochopitelně nutně začaly sázkové kanceláře nabízet i streamování samotných zápasů. Ani Tip sport tak nemohl tuto moderní funkci vynechat.

Které sporty lze na Tipsportu sledovat

Provozovatel svou sekci se streamy jednoduše pojmenoval TV Tipsport. Ta nabízí rozmanitou škálu sportovních událostí, k dispozici jsou řádově stovky live streamů každý den.

Tipsport

Sport, Kasíno
5/5
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad

K tomu nejvíce atraktivnímu, co můžete jejím prostřednictvím sledovat, patří jednoznačně hokej, fotbal, ale i tenis. Z dalších zajímavých sportů si velkou oblibu získaly ty míčové. Tipsport tak nabízí například i házenou, volejbal nebo baseball. Stále více populární jsou i sporty bojové. Sledovat můžete i řadu vysoce prestižních sportovních soutěží, jako je Seria A, La Liga, Bundesliga, KHL, ELH, NBA, tenisové grandslamy a mnoho dalších. Tiposport navíc nabízí některé exkluzivní přenosy, konkrétně se jedná o NHL, Oktagon, TdF, Tipos Extraliga a MotoGP.

Sledování TV Tipsport – Jak na to?

Sledování TV Tipsport obnáší několik zásadních kroků:

1) Registrace a ověření účtu

TV Tipsport mohou využívat všichni registrovaní uživatelé sázkové kanceláře. To znamená, že si nejprve musíte online založit svůj účet. To provedete jednoduchým vyplněním vstupního formuláře a zadáním požadovaných informací. Což znamená uvedení vašich osobních a kontaktních údajů. Následně klikněte na tlačítko „Registrovat“. Dbejte především na zadání platné e-mailové adresy, na kterou vám bude vzápětí zaslán potvrzovací odkaz.

Díky němu své konto aktivujete. Následně vám přijde SMS s přihlašovacími údaji. Poté vyplníte přihlašovací e-mail a jednorazové dočasné heslo a přihlašte se do svého nového hráčského konta. Heslo si samozřejmě sami následně změníte. Vaše nové hráčské konto má ale, pozor, pouze dočasný charakter. Pro získání konta plnohodnotného jej musíte ověřit, a to buď ručním zadáním osobních údajů, případně ověřením přes svou banku. To je nezbytné, neboť po založení účtu přes internet můžete sledovat přenosy pouze po dobu 7 dní.

2) Podmínka vsazení

Cílem Tipsportu pochopitelně není podporovat ryze pasivní uživatele, kteří chtějí přenosy využívat jen jako internetovou televizi. Stále se primárně jedná o sázkovou kancelář. Proto bývá u většiny přenosů nutné si i vsadit. Konkrétně je podmínkou si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. U vybraných streamů pak toto pravidlo nastaveno není, ale v zásadě je jich v nabídce

Tipsportu menšina. Naopak u streamů z první tuzemské fotbalové ligy platí ještě přísnější pravidla. Přenosy lze sledovat pouze za předpokladu, že jste si vsadili v posledních 24 hodinách libovolnou sumu, případně pokud váš zůstatek na kontě činí nejméně 100 Kč. Podobně limitované jsou zápasy první české hokejové ligy. Přenosy vysílané O2 TV můžete sledovat jen na zmenšené obrazovce a rovněž platí, že je potřeba si přímo v den zápasu vsadit nebo na kontě mít zůstatek nejméně ve výši 100 Kč.

3) Výběr vhodného zařízení

Sledovat vybrané přenosy naživo můžete nejen na svém počítači, ale také díky mobilnímu telefonu. Na počítači si vybraný přenos spustíte jednoduše. Aktuální program TV Tipsport se nachází v záložce TV Tipsport v horní liště. Zde je souhrn všech zápasů i možnost spuštění přenosu. Další alternativou, jak spustit live streamování, je vstoupit do sekce LIVE sázek.

V této sekci si prostřednictvím filtru „STREAM“ necháte zobrazit pouze zápasy, které v daný okamžik nabízejí živý přenos. Následně si ho můžete spustit kliknutím na konkrétní zápas nebo klepnutím na ikonu live streamu. Co se týče sledování na mobilu, asi nejvýhodnější je pro pohodlné používání všech funkcí Tipsportu jednoduše stažení mobilní aplikace. V takovém případě můžete k zápasům a jejich živému vysílání získat přístup buď přes políčko „LIVE“, případně si můžete rozkliknout menu a v něm si následně vybrat záložku „TV Tipsport“.

Technické parametry vysílání TV Tipsport

Všechny přenosy lze sledovat v rozlišení 720p neboli HD. Kvalita však může být kolísavá v závislosti na vašem internetovém připojení. Pro maximální kvalitu streamů se tak doporučuje minimálně rychlost 2.5 Mb/s. Běžně se vám okno s přenosem bude zobrazovat v prostřední části obrazovky. V případě přenosů z české hokejové Tipsport extraligy je možné zvětšení na celou obrazovku (režim fullscreen), u jiných hokej streamů to však z licenčních důvodů, pozor, nelze.

Ovšem Tipsport hráčům nabízí alespoň zajímavou možnost sledovat až dva live přenosy současně díky MultiView pohledu. Druhý zápas si pustíte tak, že, že přejetím kurzem nad něj před sebou automaticky zobrazíte možnost zobrazení live streamu na levé nebo pravé straně. Pouze si tak zvolíte stranu zobrazení a sledujete oba live streamy současně.

Samozřejmostí je u Tipsport TV taktéž absence reklam, které by mohli sledujícím kazit sportovní zážitek. Vzhledem k podmínce vsazení nebo zůstatku na kontu není sledování zcela zdarma, ale na druhou stranu není důvod právě pro umisťování reklam. Co se týče podmínek pro instalaci mobilní aplikace, k té byste měli mít k dispozici chytrý telefon, dostupná je pro systémy Android i iOS. Funkční je i v operačním systému Huawei HarmonyOS.

Sázení s Tipsportem: Slovenská verze tohoto průvodce je dostupná zde: Kde sledovať Tipsport?

Autor Sazejme