Tipsport aplikace

Sazejme
7 srpna, 2022
1129 Zobrazení
Tipsport aplikace

K tomu, abyste mohli používat mobilní aplikaci Tipsport, potřebujete samozřejmě registraci na Tipsportu. Registrovat se můžete na některé z mnoha poboček Tipsportu nebo online. Hned po dokončení procesu registrace se už budete moci do aplikace Tipsport přihlásit a začít využívat její výhody. V následujícím článku se podíváme na to, jaké výhody to jsou, a jaké rozhraní a funkce aplikace Tip sport má.

První přihlášení

Prvním praktickým tipem k používání aplikace Tipsport je zaškrtnutí možnosti „Zůstat přihlášený“ při prvním vyplňování vašich přihlašovacích údajů. Tyto údaje tak nebudete muset vyplňovat pokaždé, co aplikaci navštívíte, protože po spuštění bude aplikace okamžitě běžet pod vašim účtem.

Sázení

Sázet na sportovní utkání lze v aplikaci Tipsport stejně jako na webových stránkách – buď před zápasem nebo live při rozehraných utkáních, a to i na hlavní soutěž kterou Tipsport propaguje – Extraligu ledního hokeje. Kurzovou nabídku na prematch sázení najdete v aplikaci pod záložkou Kurzy.

Lze jí různě filtrovat podle vašich preferencí. Zobrazit si tak můžete oblíbené sporty nebo nabídku filtrovat podle začátků zápasů (dnes, zítra, do 1 hodiny a podobně). Poté, co najedete na sport nebo ligu, která vás zajímá, se vám vyroluje seznam zápasů, na které si můžete vsadit. Pro inspiraci si u každého zápasu můžete prohlédnout sekci Co se sází, kde naleznete nejčastější tipy ostatních sázkařů na vybrané utkání.

Tipsport

5/5
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad
Registrace

Pod záložkou Live zase najdete všechny zápasy, které již byly rozehrány a lze si na ně vsadit live v jejich průběhu.

Zápasy, na které máte vsazeno (ať už prematch nebo live) se vám budou zobrazovat v Live jako první pod záložkou Můj výběr. Součástí live zápasů je také live fórum, které najdete u každé jedné sázkové příležitosti. Sázkaři si zde vyměňují své názory na zápas nebo tipy, posílají vsazené tikety či vedou diskuzi.

Kromě komunikování s ostatními uživateli se tak tady lze také inspirovat k uzavření sázky. V sekci live zápasů pak naleznete také podrobné zápasové statistiky, soupisky týmů či statistiku H2H a formu jednotlivých týmů. Vsadit si tak můžete i v případě, že nemáte dostatečný rozhled ve světě sportu – všechny potřebné statistiky najdete v aplikaci Tipsport.

Tikety, které pak z kurzové nabídky vytvoříte, najdete přehledně seřazené v záložce Tikety. Můžete si je tady prohlížet, filtrovat podle data vsazení nebo stavu tiketu. V této sekci můžete také předčasně vyplácet tikety, které se nevyvíjí podle vašich představ (funkce cashout), nebo uzavírat jednotlivé příležitosti na tiketu.

Tipsport TV

Součástí aplikace Tipsport je také Tipsport TV. Díky ní můžete při live sázení také sledovat utkání, na které jste si vsadili. K dispozici jsou tisíce streamů denně včetně těch z méně známých soutěží či sportů.

To, zda k utkání bude stream dostupný, zjistíte už z kurzové nabídky. U takových zápasů bývá zobrazena ikonka televize. Podmínkou sledování Tipsport TV je být aktivním sázkařem, to znamená mít vsazený alespoň 1 tiket v hodnotě 30 Kč za posledních 30 dní. Pokud tuto podmínku nesplníte, streamy nebude možné sledovat.

Hlavní fórum

Další z hlavních záložek aplikace Tipsport je záložka Fórum. Pod ní naleznete hlavní fórum Tipsportu, kde můžete komunikovat s ostatními uživateli či adminy Tipsportu. Sázkaři se sem chodí ptát na názory a tipy k utkáním, zveřejňují zde své tikety nebo si prohlíží tikety jiných uživatelů, diskutují a analyzují sportovní utkání. Součástí fóra jsou také časté ankety.

Jak na hlavním fóru, tak na live diskuzích je potřebné dodržovat určitá pravidla a zásady komunity. Měli byste se hlavně vyhnout jakýmkoli vulgarismům, ať už na adresu jiných sázkařů nebo sportovců. V opačném případě můžete obdržet BAN na fóra a zprávy až na několik dnů, týdnů či dokonce měsíců.

Můj účet

Pod záložkou Můj účet najdete v aplikaci Tipsport váš podrobný uživatelský profil. Uvidíte zde výši vašich prostředků na účtu. Zde probíhají také dotace konta nebo výběry z něho. Užitečná je zejména sekce Moje sázení, kde naleznete přehled vašich tiketů, sázek, historii transakcí a úspěšnost příležitostí.

V sekci Sázky si pak můžete na jednotlivá utkání zapnout upozornění. Díky této funkci zůstanete informovaní i v případě, že nebudete stíhat sledovat zápas. V části Moje údaje pak můžete upravovat své osobní údaje či heslo, veřejný profil a podobně. Dobrou funkcí, kterou zde naleznete, je nastavení sebeomezujících opatření, které slouží k tomu, aby vás sázení extrémně nepohltilo.

Nastavovat zde můžete vaší maximální denní výši sázek, počet přihlášení nebo maximální přípustnou denní dobu strávenou na Tipsportu. Kromě toho se také můžete na určitou dobu, kterou si sami nastavíte, vyloučit ze sázení. Sázet pak z vašeho účtu nebude možné až do uplynutí této doby.

Jak se přes aplikaci Tipsport více zapojit do komunity?

Kromě samotných fór a tiket arén se do komunity můžete zapojovat také díky psaní blogů a analýz. Blogy lze psát jednou za 7 dní na jakékoli sportovní či sázkařské téma, které se vám líbí. Pokud po zveřejnění bude váš blog čtený a úspěšný, navíc díky tomu vyděláte odměnu v podobě Netů, za které si pak můžete vsadit.

Dalším způsobem, jak se v aplikaci Tipsport zviditelnit a také vydělávat, je psaní analýz. K tomu potřebujete mít vsazený tiket, na kterém se bude nacházet vámi analyzovaný tip. Na jednom tiketu lze vždy analyzovat pouze 1 příležitost.

Pokud bude vaše analýza podrobná a na úrovni, získá dost inspirací, které potřebujete k tomu, abyste díky analýze mohli vydělat odměnu v podobě Netů. Aplikace Tipsport tak přináší všechny výhody a zážitky, které mají webové stránky Tipsportu. Je tak jejich plnohodnotnou alternativou.

Věnujete se sázení s Tipsportem? Přečtěte si naši slovenskou verzi a zjistěte více. Aplikácia Tipsport

Autor Sazejme