Tipsport fórum

Sazejme
15 srpna, 2022
402 Zobrazení
Tipsport fórum

Tipsport je v současné době největší sázkovou kanceláří na českém i slovenském území s velmi dobrou pověstí mezi sázkaři. Tipsport se často a po právu chlubí největší sázkařskou komunitou v ČR, která je velmi aktivní, díky lákavým aspektům online platformy Tipsportu, které bude věnován dnešní článek.

Tipsport je také z právního pohledu důvěryhodná sázková kancelář s licencí k provozování sázek na internetu od Ministerstva financí České republiky. S touto licencí si jako sázkař můžete své tikety reklamovat bez jakýchkoliv zdlouhavých procesů a bez strachu o své finance. Tato sázková kancelář je také jedna z nejstarších sázkových kanceláří v Čechách i na Slovensku.

Pro nové i stávající hráče vždy připravuje novinky, zajímavosti a akční vstupní bonusy. Jedním z nich je například Tipsport fórum, kde v rámci sázení na Tipsportu nebudete nikdy sami (více se o Tipsportu dočtete v jeho recenzi).

Sport, Kasíno

Tipsport

5/5
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad

Tipsport fórum

Tipsport podporuje komunikace a interakce mezi svými sázkaři a vytvořil z tohoto důvodu Tipsport fórum, kde hráči mohou sdílet své názory s jinými hráči, získat nové zkušenosti a informace, třeba i o sázení na pobočce. Diskusní fórum je velmi přátelské a vždy se tam můžete od ostatních sportovních sázkařů dozvědět něco užitečného.

A když jste náhodou chytřejší vy, není nic lepšího, než se s dalšími hráči o vaše zkušenosti podělit. Pro publikaci svých tiketů je ovšem k dispozici takzvaná Tiket Arena. Toto diskusní Tipsport fórum dělá Tipsport sázkovou kanceláří s nejaktivnějším sázkařským forem. Tipsport fórum je zkrátka dobrým místem, kde se dá pokecat o tom stejném, co vás všechny baví. V rámci Tipsport fóra také můžete s ostatními uživateli sdílet svou polohu a pochlubit se tak, že se nacházíte třeba na fotbalovém či jiném zápase. Také zde můžete vytvářet ankety, v rámci kterých je možnost hlasování až k deseti odpovědím.

Aktuální novinkou v Tipsport fóru je možnost lajkování ve fóru i v konverzacích. Reagovat lze na komentáře či zprávy, podobně jako je tomu na sociálních sítích. Stačí dlouhé stisknutí na komentář či zprávu nebo také reakce přes tři tečky. Poté si můžete vybrat jednu z variant, která se ukáže ve výčtu všech reakcí. Na výběr je šest způsobů reakcí, od smajlíka s měšcem přes naštvanost až po údiv. Svůj názor můžete pochopitelně kdykoli změnit.

Tématické Tipsport fórum

Tematické fórum určené hlavně pro diskuzi mezi sázkaři jako takovou. V největší komunitě sázkařů často zaznívalo, že je hlavní Tipsport fórum doslova zahlceno spoustou tiketů. Admini Tipsport fóra vypsali anketu k této problematice a zjistili, že velké množství tiketů více než polovině návštěvníkům Tipsport fóra nevadí. Aby bylo vyhověno pokud možno všem sázkařům, tak se nabídka rozšířila o diskuzní fórum, které bude sloužit výhradně pouze k živým debatám o sportu.

Protože toto speciální diskuzní fórum bude navázané na společenské sázky, tak se v něm občas nějaký ten tiket nebo analýza objevuje. Určitě jich tam ale není tolik, jako v hlavním fóru.

Historie Tipsport fóra

Sázková kancelář Tipsport chtěla posunout internetové sázení na nový level, a to vytvořením místa pro debaty přímo na webu sázkové kanceláře. Ze začátku ovšem měli vývojáři v hlavách rizika z toho vyplývající. Z dnešního pohledu byla většina obav lichá, ale tehdy nebyly žádné zkušenosti.

Vyjma nepovedeného pokusu o diskuzní fórum tehdy ještě konkurenční sázkové kanceláře Chance. Právě pokus Chance byl jedním z varovných prstů, jestli je tento produkt na platformě sázkové kanceláře vůbec životaschopný. Tipsport fórum bylo nejdříve spuštěno v dočasném testovacím režimu. S tím, že projekt se může kdykoliv zastavit. Dalším a naprosto logickým ústupkem bylo, že chat nebude funkční v noci. I přes tyto ústupky nebyla jasná shoda, jak s připraveným projektem samotný Tipsport naloží. Ve vzduchu neustále visela hrozba ukončení projektu a uživatelé to asi i nějak vnímali.

Pokud přišel problémový sázkař, sami se ho snažili vytěsnit, protože jim přišla platforma diskuzního prostoru na webu sázkovky tak ojedinělá, že kvůli nějakým hlupákům nechtěli o ten prostor přijít. Dokonce docházelo k situacím, kdy bylo potřeba něco v aplikaci upravit a na nějakou dobu se Tipsport fórum vyřadilo z provozu během dne.

Po opětovném spuštění bylo příjemné číst reakce uživatelů, že jsou rádi jen za výpadek a nikoliv za ukončení projektu, kterého se obávali. Poměrně brzy bylo naštěstí rozhodnuto, že fungující Tipsport fórum je velká konkurenční výhoda. Šlo se dokonce do rizika – chat začal fungovat nonstop! Každé rozhodnutí přichází v nějakém čase, na základě nějakých informací a podkladů. Rozhodnutí Tipsportu o nasazení internetové diskuse na své platformě Web Tipu se každopádně ukázalo jako skvělé rozhodnutí a tuto skutečnost nikdo ani nemůže zpochybnit.

Jak se stát členem Tipsport fóra

Přispívat do Tipsport fóra může každý, každopádně na začátku je potřeba si založit hráčský účet a poté se k němu přihlásit. Pak už jen stačí kliknout na Fórum v menu a začít chatovat s ostatními, radit nebo se ptát, co vás zajímá.

Registrace u Tipsportu vám ale pochopitelně nepřináší jen možnost pokecu ve fóru, ale také spousty dalších výhod. K těm mimo jiné patří uvítací bonusy pro nové hráče, včetně 100% bonusu až 25 000 korun do online casina Tipsport Vegas.

Jak si v Tipsport casinu vytvořit účet?

  • Klikněte na tento odkaz a proveďte online registraci
  • Do 30 dnů musíte buď online nebo na pobočce ověřit svou totožnost
  • Využívejte Tipsport fórum, stejně jako 100% bonus až 25 000 Kč v online casinu

Chcete sázet online s Tipsportem? Čtěte náš článek ve slovenské verzi a získejte užitečné informace: Tipsport fórum

Autor Sazejme