Tipsport sázení na pobočce

Sazejme
16 srpna, 2022
455 Zobrazení
Tipsport pobočka

Ke každému sportu neodmyslitelně patří sázení si na vítězného jedince nebo tým. Provází to totiž skvělý adrenalin, který dělá sledování průběhu zápasu, ale hlavně jeho konec, zajímavým. Proč tedy zůstávat pouze u debaty s přáteli, když můžete svůj odhad dokonce zpeněžit?

Tipsport nabízí kurzy na fotbal, lední hokej, tenis, bojové sporty, šachy, šipky, cyklistiku, atletiku, snooker, basketbal, baseball, motosporty, kriket a spoustu dalších. Na trhu je tato firma více než 30 let a vlastní pobočky po celé republice, což ji řadí mezi ty nejlepší zaměřené na kurzové sázení.

Sport, Kasíno

Tipsport

5/5
  • Silné zázemí mezinárodní společnosti a rozsáhlá hráčská komunita
  • Četné výhody pro hráče v podobě registračního bonusu, věrnostního programu a vstupního bonusu
  • Široká kurzová nabídka s velkým množstvím live sázek a dostupné sportovní přenosy
  • Možnost sázet i asijské handicapy, dostupné využití cash out
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad
Registrace

Tipsport pobočky se nachází po celé České republice

Vyjádřeno v číslech, v České republice se nachází více než 800 samostatných poboček Tipsportu. Předtím než na nějakou vyrazíte, nezapomeňte vždy zkontrolovat její otevírací dobu na oficiálních stránkách Tipsportu, a tak se ujistit, že nemarníte svůj čas, pokud by bylo zrovna zavřeno.

Ve všech největších městech Česka najdete pobočky Tipsportu, tedy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Českých Budějovicích, Ústím nad Labem, Hradci Králové, a Pardubicích. Jen v hlavním městě si můžete vybrat ze 47 poboček Tipsportu, v Brně jich najdete 33, zastoupení je tedy opravdu široké.

Stačí zadat slovo Tipsport do jakékoliv aplikace s mapami, která najde nejbližší pobočku. Do Tipsport pobočky můžete zavítat samozřejmě i v menších městech České republiky jako je Břeclav, Velká Bíteš, Přerov, Mníšek pod Brdy, Kuřim, Kladno, Klatovy, Kutná Hora, Davle na Javorce, Vlašim, Blatná, Železná Ruda, Harrachov, Vrchlabí, Turnov, Mimoň, Litomyšl, Moravská Třebová, Bystřice nad Pernštejnem, Skuteč, Vimperk, Bor, Kaplice, Znojmo, Prušánky, Uherský Ostroh, Velká nad Veličkou, Vizovice, Hlubočky, Hlinsko, Chrast, Mladá Boleslav nebo Františkovy Lázně.

Všech 697 Tipsport poboček naleznete na oficiálním webu, klikněte na mapu a naplánujte si trasu nejblíže od vašeho domovu.

Na pobočce se můžete registrovat, vsadit si nebo vybrat výhru

V dnešní době moderních technologií už můžete samozřejmě sázet z pohodlí domova. Usedněte do vašeho oblíbeného křesla a sázejte online v počítači nebo v telefonu.

Velmi pohodlná je potom aplikace, kterou doporučujeme stáhnout, jedním kliknutím se tak totiž dostanete ke všem potřebným informacím k vašemu uživatelskému účtu.

I přesto je ale lidský kontakt v některých záležitostech nenahraditelný a na pobočce se můžete zeptat na cokoliv, co vás zajímá, čehokoliv, co se týká nabídky Tipsportu. Nemusíte tak dlouho hledat informace na internetu a personál vám rád poradí i pomůže.

Věříte si v tipování a chcete si vsadit či potřebujete vybrat výhru? Tipsport zaměstnanci také poradí s registrací a dalšími dotazy.

Rádi byste si poprvé vsadili, ale nevíte, jak na to?

Každý někdy v minulosti sázel poprvé. Ať už tuto činnost berete jako zábavu nebo na ní máte v plánu zbohatnout a věnovat se sázení opravdu naplno, zeptejte se jakéhokoliv zaměstnance na pobočce o radu.

Pokud totiž máte jakékoliv obavy či otázky ohledně fungování této zábavy, která může vynést peníze, na pobočce vás strachu zbaví a vše trpělivě vysvětlí. Sázení totiž funguje na základě jasně daných pravidel, kterým se říká herní plán.

Při registraci je potřeba souhlasit s těmito podmínkami. Jejich znění je poměrně rozsáhlé, proto si ho na Tipsport pobočce nemusíte počítat. Stačí si jej potom v klidu najít z pohodlí domova na internetu a pročíst. Dozvíte se v něm například informace ohledně podmínek pro registraci nebo kdy máte nárok na vyplacení výhry, ale také jak získání odměny funguje.

Loterie Korunka

Kromě toho, že si můžete vsadit na vybraný sport, tak Tipsport nabízí také Loterii Korunka. V rámci ní existuje několik variant hraní, vyberte si, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Jedna z nich se třeba jmenuje Loterie Dvacet za 20,–, což je klasická číselná loterie, ve které tipujete 6 čísel od 1 do 49. Nejvyšší výhra sahá až na 20 000 000 Kč, tedy pokud uhodnete všech 6 čísel. Za 5 uhodnutých potom dostanete 50 000 Kč, za 4 čísla 770 Kč, za 3 čísla 120 Kč, za 2 čísla 20 Kč a za 1 číslo 10 Kč.

Další varianty her se jmenují Šestka, Hop Trop, Kombi, Kombi plus, Korunka na 4 a Korunka na 5. Na oficiálním webu potom můžete sledovat odpočítávání času ke slosování, následně výsledná výherní čísla a případnou výhru vyzvednout mimo jiné i na pobočce Tipsport.

Pojistit si sázku? Proč ne!

Zeptejte se na pobočce Tipsportu na AKU sázku. Ta je speciální tím, že obsahuje pojištění. To vám zaručí výhru i v případě jednoho chybného tipu. V rámci této možnosti dostanete 13 sázkových příležitostí, všechny s kurzem minimálně 1,3:1 (další příležitosti mohou mít libovolný kurz). Pojistka je, stejně jako všechny ostatní sázky na pobočkách, bez manipulačního poplatku.

Další služby na pobočkách Tipsport

Rozsáhlý počet poboček není jediná výhoda, kterou Tipsport přináší. Další skvělou věcí je, že zde najdete i doplňkové služby. Ať už sem tedy zavítáte kvůli sázení nebo nikoliv, můžete si také třeba dobít kredit na mobilním telefonu.

V přesně stanoveném časovém rozmezí si také můžete ve všech kamenných prodejnách koupit vstupenky od společnosti Ticketmaster, na vybraných prodejnách potom seženete i vstupenky od Ticketportalu. Zda je daná pobočka nabízí či nikoliv, to zjistíte díky označení logem Ticketportal. Musíme také zmínit možnost zakoupení kuponů pro určité služby, ať už třeba Paysafecard, Skylink nebo Voyo.

Autor Sazejme