Loterijní hry od Tipsport Korunka potěší každého

Sazejme
13 září, 2022
291 Zobrazení
Tipsport Korunka

Milovníci sázení mají v dnešní době nespočet šancí, jak hrát o velmi zajímavé ceny. Jednou z nejoblíbenějších loterijních her je Tipsport Korunka. V téhle hře probíhá losování dvakrát denně a hraje se až o 20 milionů korun. Název Korunka je vám jistě povědomý. A není se čemu divit. Tahle loterie vznikla 17. května 1997, takže je s námi už čtvrt století.

Díky tomu hráči vědí, že jde o spolehlivou společnost, a pokud vyhrajete, tak svou výhru skutečně obdržíte. A co víc – pokud vyhraje víc lidí naráz, tak výhry se mezi ně nedělí a každý získá svou poctivě vyhranou částku. Korunka má za své partnery společnosti Tipsport a Chance. I díky tomu ji můžete velmi snadno začít hrát online. Nemusíte tedy chodit do trafiky nebo sázkové kanceláře, zkrátka si jen založíte účet online, nabijete si ho vámi zvolenou částkou a vrhnete se do kola štěstěny.

Top kasino
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad

Registrace je velmi jednoduchá a je podobná jako u jiných sázkových kancelářích. Stačí vstoupit na webové stránky loterie Tipsport Korunka a v pravém horním rohu si zvolit, zda se chcete přihlásit (to pokud už svůj herní účet máte) nebo se chcete zaregistrovat. Před vámi se rázem otevře jednoduchý formulář, do kterého vyplníte své osobní a kontaktní údaje a potvrdíte.

Žádné zdlouhavé ověřování

U některých sázkových kanceláří tkví komplikace v tom, že musíte po registraci ještě dojít na určené místo osobně ověřit svou identitu. Ale protože Tipsport Korunka tuší, že hráči jsou tak trochu pohodlní tvorové, tak má úplně jiný princip ověřování – přes banovní identitu. Stačí tedy, abyste zadali název své banky a číslo vašeho účtu a banka sama ověří, že jste reálnou osobou a nesnažíte se registrovat na smyšlené jméno.

Bonus za nabití

Už vám stačí jen jeden krok, než se vrhnete do víru loterie Tipsport Korunka – nabití vaší hráčské peněženky. Nikdo vás nenutí vkládat si na herní účet tisíce. Peněz si na něj pošlete tolik, kolik sami chcete.

Pak si je můžete buď posílat zpět na svůj bankovní účet nebo si dobíjet další částky. Neexistuje zde žádné omezení. Pro nové hráče je navíc příjemné, že hned na počátku získají finanční bonus. Už za pouhou registraci vám Tipsport Korunka daruje 300 korun, s nimiž můžete začít okamžitě hrát. Jakmile si na svůj herní účet pošlete další peníze, získáte druhý bonus, který může dosáhnout výše až 3 000 korun – to, kolik peněz získáte, záleží na výši částky, kterou si nabijete. K nabití můžete využít i Tipsport sms vklad.

Říše her

U Tipsport Korunky je skvělé, že nemusíte hrát pořád dokola jen jednu a tu samou hru. Pod společnost spadá celé spektrum her, takže si můžete vybírat, která z nich vás právě láká a kde máte třeba největší šanci na výhru.

Vše se dá hrát jak online, tak i v klasické formě, kdy si na sázkovém místě vyplníte papírový ticket a vsadíte si osobně. Na možnosti výhry to vůbec nic nemění – jen zkrátka každému člověku může vyhovovat jiný způsob hraní.

A jaké hry si pro vás Korunka přichystala?

Dvacet za 20,-

Principem téhle hry je, že si tipnete šest různých čísel z celkem čtyřiceti devíti. Buď si je zvolíte sami, nebo zadáte náhodný výběr. Každý tip vás stojí pouhých 20 korun, ale pokud uhodnete všechna losovaná čísla, může vaše výhra činit neuvěřitelných 20 000 000 korun. Pět uhodnutých čísel značí výhru 50 000 korun, čtyři čísla vám vynesou 770 korun, za tři získáte 120 korun, za dvě 20 korun a i za jedno uhodnuté číslo je tu výhra, a to 10 korun. Losuje se přitom dvakrát denně, ve 14 a v 18 hodin.

Šestka

U Šestky opět tipujete čest čísel, ale výhra může činit až 10 000 000 korun. Cena jedné sázky činí 35 korun, opět lze sázet podle vlastního výběru nebo náhodně vygenerovaná čísla. A pokud uhodnete pět správně, získáte 250 000 korun. Pokud máte 4 správně, dostanete 2 500 korun. Za tři uhodnutá získáte 500 korun a za dvě čísla vyhráváte 35 korun. Losování probíhá ve stejných termínech jako u předchozí hry.

Hop Trop

Docela zajímavá hra je Hop Trop. Stačí vám do ní investovat pouhých 10 korun a tipnout si jedno až pět čísel (volba je zcela na vás). Abyste měli šanci vyhrát, musíte ale strefit všechna čísla. Čím více čísel si vsadíte, tím vyšší může být vaše výhra. Ta může dosáhnout výše až 2 000 000 korun. Losuje se opět ve stejných časech.

Korunka na 5

Další oblíbenou hrou je Korunka na 5, kde už sám název naznačuje princip hry. Opět můžete tipovat šest čísel z celého ticketu, ale abyste získali hlavní výhru ve výši 2 000 000 korun, stačí vám uhodnout pouhých pět čísel. Cena jednoho tipu je 35 korun a minimální výhra se vyplácí už při uhodnutí dvou čísel – to získáte 35 korun. Za tři uhodnutá čísla dostanete 500 korun, za čtyři 15 000 korun. Slosování probíhá stejně jako u jiných her Tipsport Korunky.

Korunka na 4

Velmi podobně funguje i hra Korunka na 4, kdy sázející tipuje šest čísel, ale k získání hlavní výhry ve výši 15 000 korun mu stačí uhodnout jen čtyři z nich. Cena hry činí 25 korun a můžete si opět nechat čísla vygenerovat náhodně, nebo zvolit svá vlastní. Abyste vyhráli, stačí vám správně tipnout jedno číslo – v tom případě získáte 25 korun. Za dvě správná čísla dostanete 50 korun, za tři čísla 500 korun. Losuje se klasicky dvakrát denně.

Korunka na 3

Třetí velmi podobná hra je nazvaná Korunka na 3 a znamená to, že hráč tipuje na ticketu šest čísel, ale k získání hlavní výhry mu stačí správně uhodnout jen tři z nich. Cena této hry je 15 korun a hlavní výhra činí 2 500 korun. Za jedno uhodnuté číslo dostanete 15 korun, za dvě získáte 50 korun. Losuje se opět tradičně dvakrát denně ve stejných časech.

Kombi a Kombi plus

Tipsport Korunka nabízí ještě hry Kombi a také Kombi plus. V první variantě tipujete tři až šestnáct čísel, výhra činí až 12 000 000 korun a cena je 15 korun za jeden ticket. Ve druhém případě můžete tipovat dvě až třicet dva čísel, hlavní výhra činí také až 12 000 000 korun a cena je 20 korun za ticket.

Stírací losy

Nakonec má Tipsport Korunka i něco pro milovníky stíracích losů. Nabízí jich celé spektrum a je jen na vás jaké si vyberete. Čím dražší zakoupíte, tím vyšší může být vaše výhra. Ceny losů jsou od 20 do 300 korun a losy seženete na běžných prodejních místech.

Autor Sazejme