Tipsport pobočky

Sazejme
15 srpna, 2022
390 Zobrazení
Tipsport pobočky

Ačkoli internetové sázení dnes vládne sázkařskému světu, návštěva kamenné kanceláře má také své nezpochybnitelné kouzlo. Tento text přinese dostatečné množství důvodů, které ukážou, že Tipsport pobočky rozhodně není možné vnímat jen jako nějaký pozůstatek ze sázkařského pravěku.

Tipsport pobočky sdružují komunitu sázkařů

Tipsport pobočky jsou ideální příležitostí, kde se je možné setkat s jinými sázkaři a prodiskutovat s nimi svoje tipy. Na internetu lze sice také přispívat do sázkařského chatu, setkání naživo však nic nenahradí.

Pravidelní návštěvníci poboček se navíc zpravidla mezi sebou velmi dobře znají a nemají problém navzájem sdílet i některé tipy a informace, které si v anonymním internetovém prostředí raději nechávají pro sebe.

Tipsport pobočky obvykle fungují i jako sportbary

Tipsport pobočky často fungují rovněž jako sportbary, kde si lze nejen vsadit, ale současně se svými přáteli u sklenky něčeho dobrého sportovní událost sledovat. Řada sázkařů, kteří chtějí podpořit svůj tým tipem, tak může na vlastní oči sledovat, jak jim jejich odhad vychází.

Recenze nebyla nalezena. Zkuste to prosím znovu.

Touto poznámkou rozhodně není míněno, že by se sázkaři měli ve sportbarech nějak opíjet, protože je každému zřejmé, že úspěšné tipy jsou podmíněny jasnou myslí.

Pojistka vyhrává i s jednou chybou na tiketu

Pokud jste pravidelnými sázkaři, patrně se vám již nesčetněkrát stalo, že vám k výhře chyběl jediný zápas, která zkazil celý perfektně natipovaný tiket. Tipsport pobočky jsou pro sázkaře spojeny s lákavou možností získat výhru i přes jednu chybu na tiketu.

Jak je to možné?

Je třeba uzavřít speciální sázku označovanou jako Pojistka. Důležité je splnit podmínku, kdy na tiketu musí být minimálně 13 sázek, které mají všechny kursy 1,3 a výše. Počet dalších zápasů může být libovolný, to samé platí pro velikost kursů. Sázkař musí vždy informovat obsluhu pobočky, že chce Tipsport Pojistku hrát! Samozřejmostí je, že tato sázka je podobně jako další sázky uzavřené na pobočkách bez manipulačního poplatku.

OK tip obsahuje všechny potřebné informace pro úspěšného sázkaře

Tipsport pobočky svým klientům rovněž nabízí časopis OK tip, který již dnes má velmi dlouhou historii. Milovníci statistik si zde přijdou na své, a právě pobočka je ideálním místem k tomu, aby svůj tip prokonzultovali s ostatními sázkaři. OK tip obsahuje důležité informace o aktuální formě jednotlivých týmů, vítězných a proherních sériích, ale také o bilanci vzájemných zápasů mezi konkurenty. Příznivci tenisů jistě ocení, že zde jsou zveřejňovány „pavouky“ tenisových turnajů, které se v aktuálním týdnu hrají. Chybět nesmí ani TV tipy na nejatraktivnější sportovní události daného týdne, jež mají sázkaři zpravidla příležitost sledovat přímo na své pobočce.

Tipsport pobočky jsou vybaveny pestrou nabídkou losů

Tipsport pobočky nejsou určeny jen pro milovníky kurzového sázení, ale zakoupit zde lze i různé losy, které slibují možnost získat astronomické výhry. Nejoblíbenější losy nesou označení Korunka, Stříbrná korunka a Zlatá korunka, když v té poslední je hlavní výhra neuvěřitelných 10 milionů Kč.

Cena jednotlivých losů se pohybuje v cenovém horizontu 20-300 Kč. Nejlevnější jsou losy Veselá zvířátka a Výplata Edice 5. Nejdražší jsou losy 30x více a Zlatá Šťastná hvězda.

Loterie Korunka má dlouhou historii a jasná pravidla

Mezi sázkaři, kteří navštěvují Tipsport pobočky, se značné popularitě těší také Loterie Korunka, která se po celý rok losuje vždy dvakrát denně. Její podmínky jsou naprosto transparentní, když sázkaři již v okamžiku, kdy podávají tiket, vědí, kolik podle počtu uhodnutých čísel případně vyhrají. Loterie má velmi dlouhou historii, která sahá až do roku 1997.

Na losování se nepodílí žádné počítače nebo generátory. Tipsport si váží věrných zákazníků, a proto jim z každé jejich sázky vrací něco zpátky. Na rozdíl od některých jiných loterijních her se výherci nemusí bát, že se budou muset o svoji případnou výhru rozdělit s někým jiným. V korunce se totiž výhry nedělí!

Tipsport pobočky umožňují dobíjení karet na telefon

Tipsport pobočky se snaží vyjít svým zákazníkům co nejvíce vstříc, a proto nabízí i některé služby, které jsou od světa sázení značně vzdálené. Na pobočkách si tak je možné mimo jiné dobít předplacené karty mobilních operátorů O2, T-Mobile nebo Vodafone i karty virtuálních operátorů BLESK mobil, TESCO mobile nebo MOBILE.cz.

Služby Ticketmaster a Ticketportal distribuují ty nejlepší vstupenky

Velmi hojně využívanou službou, kterou se Tipsport pobočky právem chlubí, je rovněž prodej vstupenek na veškeré kulturní a sportovní akce zpřístupněný společností Ticketmaster. Provozní doba prodeje vstupenek je od pondělí do pátku mezi 11 až 17 hodinou. Zde jen musí zákazníci pamatovat na to, že na pobočkách Tipsportu není možné vyzvednout vstupenky, které byly zakoupeny on-line. Stejně tak nejsou akceptovány platební karty.

Tuto službu nabízí Tipsport pobočky, které jsou označeny logem Ticketmaster. Vstupenky na kulturní a sportovní akce jsou rovněž nabízeny společností Ticketportal. V daném případě si lze na pobočkách Tipsportu vyzvednout vstupenky rezervované i zakoupené přes internet. Kdyby vám nebylo něco jasné, informace naleznete také na Tisport fórum, stačí si najít odpovídající téma.

Tipsport pobočky jsou vybaveny i dalšími službami

Tipsport pobočky však nabízejí svým klientům ještě daleko rozmanitější spektrum služeb. Jedná se mimo jiné o prodej dobíjecích kuponů pro placení satelitní televize Skylink, pro internetový videoportál Voyo nebo pro nahrávání/sdílení jakýchkoli dokumentů Uložto.cz. Velmi oblíbený je také prodej dobíjecích kuponů pro bezpečné placení služeb a zboží na internetu Paysafecard.

Slovenský překlad tohoto článku o sázkové kanceláři Tipsport je nyní k dispozici: Pobočky spoločnosti Tipsport

Autor Sazejme