Tipsport Oktagon

Sazejme
27 září, 2022
312 Zobrazení
Tipsport oktagon

Jedna z největších událostí ve světě bojových sportů, kterou napjatě sledují všichni příznivci MMA zápasů, je bezesporu turnaj Oktagon. Ten poslední, s číslovkou 35, proběhl 17. září v Brně a jeho hlavními hvězdami byli bezesporu Patrik Kincl a Alex Lohoré.

A jelikož pouhé sledování divákům nedodává ten správný adrenalin, ještě zajímavější je sázet na výsledky – třeba s Tipsport Oktagon. Se sázkovou kanceláří Tipsport se dá sázet na kurzy všech možných i nemožných sportů a zápasů. Vždy před započetím samotného zápasu jsou vypsány kurzy v různé výši, a to nejen na finální výsledek, ale i na mezivýsledky, jednotlivé účastníky, remízu a tak dále.

Tipsport

Sport, Kasíno
5/5
  • Silné zázemí mezinárodní společnosti a rozsáhlá hráčská komunita
  • Četné výhody pro hráče v podobě registračního bonusu, věrnostního programu a vstupního bonusu
  • Široká kurzová nabídka s velkým množstvím live sázek a dostupné sportovní přenosy
  • Možnost sázet i asijské handicapy, dostupné využití cash out
  • Chybí funkce Supertiket
  • Menší nabídka odvozených sázek, mobilní aplikace neumožňuje zobrazení přes rychlý přístup
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad
Registrace

Podle toho, u koho se zdá pravděpodobnější výhra, se kurzy odlišují. A u Tipsportu je také skvělé, že kurzy se proměňují i v průběhu samotných zápasů, takže někdy může být mnohem výhodnější počkat se sázením nebo sázky upravovat průběžně, protože nikdo neví, jak to nakonec dopadne – a osud může s výsledky nečekaně zamíchat.

Bojové sporty

Milovníci sázení na kurzy si Tipsport nejčastěji spojují se sázením na hokej, fotbal nebo e-sporty. Tato trojice je bezesporu nejpopulárnější. Ale sázet tu můžete na výsledky všech možných sportů, a to včetně těch bojových. Tam se řadí i zápasy MMA, které jsou v poslední době čím dál populárnější, a to zejména proto, že mezi světové špičky postupně proniká víc a víc skvělých českých a slovenských zápasníků.

Pokud se tak koná turnaj Oktagon, soustředí se na něj pozornost široké veřejnosti a jeho existenci zaznamená i ten, kdo se o MMA jinak vůbec nezajímá. Ale i když někoho tenhle bojový sport možná vůbec nebaví, ještě to neznamená, že si na něj nemůže vsadit. Pro Tipsport Oktagon proto byl velkou událostí – a pokaždé, když se turnaj koná, přiláká to zástupy sázekchtivých lidí, kteří věří, že jejich favorit zvítězí a že kurz pro ně bude příznivý.

Online stream

U Tipsportu (recenze zde) je bezvadné, že nemusíte sledovat jen strohou tabulku s vypsanými kurzy a překlikávat na tabulku s výsledky. To by nikoho moc nebavilo. Společnost Tipsport proto poměrně nedávno zavedla úplně novou službu, kterou mohou využívat nejen registrovaní hráči – online stream vybraných zápasů. A událost tipu Oktagon Tipsport samozřejmě streamuje.

Takže kdo měl (nebo v budoucnu ještě bude mít) zájem sázet na kurzy vypsané na Oktagon, může si v určený čas otevřít webovou stránku Tipsport, Oktagon tam sledovat a klidně i v průběhu upravovat a přidávat další sázky na vypsané kurzy. Z pouhého „nudného“ sázení se tak stane všestranná zábava, kdy budete napjatě čekat, jak to dopadne a nebudete se moct odtrhnout od obrazovky.

Nutnost registrace

Tipsort Oktagon propaguje a podporuje pokaždé, když se turnaj má konat. Je to velká událost ve světě bojových sportů, tak není divu, že je o ni velký zájem. Ale abyste se u ní mohli nejen bavit (nebo zlobit) a mohli na ní i něco vydělat, je nutné nejprve se zaregistrovat. Tipsport Oktagon sice streamuje online pro úplně všechny uživatele internetu, ale sázet mohou jen ti zaregistrovaní u této sázkové kanceláře.

Registrace není nijak těžká a zabere jen minutku vašeho času. Stačí v horní části webové stránky Tipsportu kliknout na „Registrace“ a vyplnit krátký formulář. Vše je ověřováno automaticky, takže pak už nikam osobně nemusíte chodit prokazovat svou skutečnou identitu. Jedinou podmínkou registrace je věk nad 18 let.

Bonus do začátku

Chcete-li aktivně sledovat u Tipsport Oktagon a něco na tom i vydělat, je nutné samozřejmě mít do začátku nějaké vlastní finance. Herní účet si můžete nabít jakoukoliv částkou, ale nikdy nesmí jít do minusu – tedy vaše sázky musejí být pokryty reálnou jistinou.

Skvělé je, že hned po registraci dostanou noví hráči od Tipsportu finanční bonus 300 korun – ten si nemůžete převést na svůj bankovní účet, ale můžete s ním začít hrát a tyto virtuální peníze sázet. Další finanční bonus pak Tipsport nabízí, jakmile si nabijete svůj herní účet vašimi reálnými penězi – a čím víc peněz si napoprvé pošlete, tím víc vám dají. Maximální darovaná částka může dosáhnout až 50 000 korun. A nepotřebujete ani žádný speciální akční kód.

Jak sázet u Tipsport na Oktagon?

Sázková kancelář Tipsport Oktagon řadí do kategorie sportů, které najdete hned na úvodní stránce. Když položku rozkliknete, dostanete se k nabídce kurzových sázek, kde můžete buď prohlížet výsledky již proběhlých zápasů, nebo přejít přímo na stránku kurzů.

Právě tam můžete sázet podle libosti na svůj oblíbený sport. U Tipsportu Oktagon najdete tak, že ve vyhledávacím políčku zadáte klíčové slovo „Oktagon“ a dostanete se hned na všechny budoucí vypsané zápasy. Nebo si v menu umístěném vlevo rozkliknete bojové sporty a tam mezi šesti nabízenými kliknete na Oktagon.

Kurzy na Oktagon

Nejsledovanější zápas Oktagonu 35 z poloviny září už můžete prohlížet jen ve výsledkové tabulce. Ale jelikož jsou dlouho dopředu vypsaná jména a určeni soupeři na další kola turnajů Oktagonu, tak není problém už teď si vsadit na ten, který se koná třeba až za měsíc.

Jelikož se spolu utkávají vždy dva bojovníci, základní sázka je jasná – sázíte na vítěze a poraženého. Podle toho, v jaké odhadované kondici soupeři jsou, se vypisují kurzy. Může se tak stát, že na jednoho z nich je kurz třeba pouze 1,2, zatímco na druhého je to 5,6. Ale existují i další možnosti kurzového sázení, které u Tipsportu Oktagon skýtá. Můžete si totiž „rozbalit“ podnabídku s dalšími možnostmi kurzů, kde najdete několik dalších možností, na co sázet. Třeba na remízu, kde jsou kurzy obvykle dost vysoké (někdy i 45), takže v případě správného odhadu může být výhra velmi příjemná.

Inspirace a analýzy

U Tipsport Oktagon není jen jedním z mnoha nedůležitých sportů. Naopak, v době jeho konání se na něj soustředí hodně hráčů, takže pracovníci sázkové kanceláře nabízejí i jiné pohledy na tento bojový sport.

Zpracovávají k němu například velmi zajímavé a poučné analýzy. Nebo o něm píšou blogové články. Kdo se tedy chce v problematice lépe zorientovat a lépe poznat, jaké jsou šance jednotlivých zápasníků, pro toho je přínosné tyto analýzy nebo články číst. Snadno tak zjistí, jestli se mu víc vyplatí sázet na Karlose Vémolu, Patrika Kincla, Miloše Petráška nebo třeba Jakuba Tichotu. A když se výhry násobí, je to vždy velká radost.

Pro slovenské příznivce sázení s Tipsportem: Přečtěte si naši slovenskou verzi o Oktagonu: Tipsport Oktagon

Autor Sazejme