Základní přehled pro fanoušky Tipsportu: Co o téhle sázkové kanceláři musíte znát?

Sazejme
24 července, 2022
218 Zobrazení
Tipsport o společnosti

Sázková kancelář Tipsport patří v tuzemsku mezi respektované a oblíbené sázkové kanceláře. V následujícím textu se dozvíte základní informace důležité pro seznámení s jejími službami.

Vznik a historie sázkové kanceláře Tipsport

Sázková kancelář Tipsport.cz byla byla založena v roce 1991 ve středočeském Berouně. Stál za ní Ing. Vratislav Randa, který je dodnes předsedou představenstva. Ve funkci generálního ředitele již od roku 2006 působí Petr Knybel.

Sport, Kasíno

Tipsport

5/5
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad

Ještě téhož roku Tipsport otevíral první kamennou pobočku. Těch má k dnešnímu dni kolem 1000, svým hráčům je proto ve všech koutech ČR dobře dostupný. V současné době v nich zaměstnává už kolem 3000 zaměstnanců. Značka se tak postupem let vypracovala na post silného mezinárodního holdingu s kvalitním zázemím. Z pohledu hráče lze tedy označit Tipsport za důvěryhodnou a stabilní společnost s již dlouhou historií.

Služby sázkové kanceláře Tipsport

Sázková kancelář Tipsport v Česku provozuje kurzové sázky na sportovní události. V 90. letech kurzové nabídky přijímala na tehdy využívaném teletextu nebo jednoduše po telefonu.

V současnosti již většinu sázek bookmaker vyřizuje online. Což podmiňuje technické zázemí i celkovou koncepci sázkové kanceláře. Z té je toto zaměření jednoznačně patrné. První internetové stránky bookmaker spustil v roce 1997. Zlom v historii vývoje značky, který nastal podobě dnes zcela zásadního internetového sázení, přišel v roce 2009. Aktuálně má však sázková kancelář široké portfolio služeb, do kterého patří i vlastní online kasino nazvané Vegas. To se zaměřuje na špičkové online automaty a ruletu.

Vzniklo v roce 2017. K doplňkovým službám provozovaným pod záštitou holdingu Tipsport patří také známá loterie Korunka nebo mnoho druhů vlastních stíracích losů. Jejich emise nabízí Tipsport přímo v rámci svých kamenných provozoven. Služby doplňuje také Tipsport TV. Možnosti zábavy na Tipsportu dále rozšiřují soutěže, bonusy a další zajímavosti. Od roku 2000 tak funguje například i věrnostní program Tipsport. Sázková kancelář je zajímavá i propracovaným systémem komunitních služeb, jako jsou Analýzy nebo Tiket aréna.

Podpora českého sportu a charitativní aktivity

Tipsport usiluje o to být společností s širším společenským přesahem. Proto významnou měrou podporuje český sport. Už od roku 2010 je tak například generálním sponzorem české hokejové extraligy. Od sezóny 2015/2016 se tento český bookmaker také stal oficiálním sázkovým partnerem 1. české fotbalové ligy a české fotbalové reprezentace.

Od roku 2017 podporuje Tipsport i další obecně prospěšné aktivity. Prostřednictvím vlastní Nadace Tipsport založené v roce 2017 se zaměřuje na ochranu životního prostředí, dále na lokální zlepšování podmínek života obyvatel ve svém domovském regionu Berounska, ale i na všestrannou podporu sportovních aktivit a ochranu kulturního dědictví.

Je sázková kancelář Tipsport bezpečná?

Jedná se o oficiálně licencovanou společnost, která má potřebná povolení nutná k tomu, aby mohla v Česku v tomto odvětví legálně působit. Z tohoto pohledu můžeme Tipsport označit jakoo subjekt, který plně respektuje českou legislativu, zejména pak zákon o hazardních hrách č. 186/2016 Sb. Z pohledu hráče se tak není potřeba obávat zneužití citlivých informací, případně toho, že byste mohli přijít o vložené finanční prostředky. Hráči však musejí počítat s tím, že Tipsport přistupuje v rámci své činnosti i na opatření, která sázení regulují. Zejména se jedná o ověření totožnosti hráče a ověření jeho platebního prostředku. Součástí regulace je i nastavení sebeomezeujících opatření a případné definitivní zablokování možnosti hrát, pakliže je hráč zaznamenán v tzv. rejstříku vyloučených osob spravovaných tuzemským ministerstvem financí.

Pro naše slovenské sázkaře: Zjistěte více o sázkové kanceláři Tipsport ve slovenské verzi tohoto článku: Základný prehľad pre fanúšikov Tipsportu: čo potrebujete vedieť o tejto stávkovej kancelárii?

Autor Sazejme