Základní přehled pro fanoušky Tipsportu: Co o téhle sázkové kanceláři musíte znát?

Sazejme
24 července, 2022
36 Zobrazení
Tipsport o společnosti

Sázková kancelář Tipsport patří v tuzemsku mezi respektované a oblíbené sázkové kanceláře. V následujícím textu se dozvíte základní informace důležité pro seznámení s jejími službami.

Vznik a historie sázkové kanceláře Tipsport

Sázková kancelář byla byla založena v roce 1991 ve středočeském Berouně. Stál za ní Ing. Vratislav Randa, který je dodnes předsedou představenstva. Ve funkci generálního ředitele již od roku 2006 působí Petr Knybel.

Ještě téhož roku Tipsport otevíral první kamennou pobočku. Těch má k dnešnímu dni kolem 1000, svým hráčům je proto ve všech koutech ČR dobře dostupný. V současné době v nich zaměstnává už kolem 3000 zaměstnanců.

Značka se tak postupem let vypracovala na post silného mezinárodního holdingu s kvalitním zázemím. Z pohledu hráče lze tedy označit Tipsport za důvěryhodnou a stabilní společnost s již dlouhou historií.

Služby sázkové kanceláře Tipsport

Sázková kancelář Tipsport v Česku provozuje kurzové sázky na sportovní události. V 90. letech kurzové nabídky přijímala na tehdy využívaném teletextu nebo jednoduše po telefonu.

V současnosti již většinu sázek bookmaker vyřizuje online. Což podmiňuje technické zázemí i celkovou koncepci sázkové kanceláře. Z té je toto zaměření jednoznačně patrné. První internetové stránky bookmaker spustil v roce 1997. Zlom v historii vývoje značky, který nastal podobě dnes zcela zásadního internetového sázení, přišel v roce 2009.

Aktuálně má však sázková kancelář široké portfolio služeb, do kterého patří i vlastní online kasino nazvané Vegas. To se zaměřuje na špičkové online automaty a ruletu. Vzniklo v roce 2017.

K doplňkovým službám provozovaným pod záštitou holdingu Tipsport patří také známá loterie Korunka nebo mnoho druhů vlastních stíracích losů. Jejich emise nabízí Tipsport přímo v rámci svých kamenných provozoven.

Služby doplňuje také Tipsport TV. Možnosti zábavy na Tipsportu dále rozšiřují soutěže, bonusy a další zajímavosti. Od roku 2000 tak funguje například i věrnostní program Tipsport. Sázková kancelář je zajímavá i propracovaným systémem komunitních služeb, jako jsou Analýzy nebo Tiket aréna.

Podpora českého sportu a charitativní aktivity

Tipsport usiluje o to být společností s širším společenským přesahem. Proto významnou měrou podporuje český sport.

Už od roku 2010 je tak například generálním sponzorem české hokejové extraligy. Od sezóny 2015/2016 se tento český bookmaker také stal oficiálním sázkovým partnerem 1. české fotbalové ligy a české fotbalové reprezentace.

Od roku 2017 podporuje Tipsport i další obecně prospěšné aktivity. Prostřednictvím vlastní Nadace Tipsport založené v roce 2017 se zaměřuje na ochranu životního prostředí, dále na lokální zlepšování podmínek života obyvatel ve svém domovském regionu Berounska, ale i na všestrannou podporu sportovních aktivit a ochranu kulturního dědictví.

Je sázková kancelář Tipsport bezpečná?

Jedná se o oficiálně licencovanou společnost, která má potřebná povolení nutná k tomu, aby mohla v Česku v tomto odvětví legálně působit.

Z tohoto pohledu můžeme Tipsport označit jakoo subjekt, který plně respektuje českou legislativu, zejména pak zákon o hazardních hrách č. 186/2016 Sb. Z pohledu hráče se tak není potřeba obávat zneužití citlivých informací, případně toho, že byste mohli přijít o vložené finanční prostředky.

Hráči však musejí počítat s tím, že Tipsport přistupuje v rámci své činnosti i na opatření, která sázení regulují. Zejména se jedná o ověření totožnosti hráče a ověření jeho platebního prostředku. Součástí regulace je i nastavení sebeomezeujících opatření a případné definitivní zablokování možnosti hrát, pakliže je hráč zaznamenán v tzv. rejstříku vyloučených osob spravovaných tuzemským ministerstvem financí.

Autor Sazejme