Tipsport SMS vklad

Sazejme
16 září, 2022
483 Zobrazení
Tipsport platby

Některé typy služeb lze platit pomocí SMS. Pokud rádi sázíte nebo hrajete v online casinu, tak by se tato možnost úplně nabízela – přes speciální premium SMS platbu byste si dobili svou hráčskou peněženku. Bohužel, Tipsport SMS vklad nepodporuje. SMS vklad je velmi pohodlná cesta, jak si převést peníze na svůj herní účet v online casinu nebo u sázkové kanceláře a začít je okamžitě používat. Spousta lidí totiž sází nebo hraje prostřednictvím chytrého mobilního telefonu a pouhé použití SMS s vypsanou výší dobíjeného kreditu je jednoduchou možností.

Tipsport

Sport, Kasíno
5/5
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad

Některé sázkové kanceláře nebo online casina tuhle možnost ještě donedávna nabízely (a některé z nich ji nabízejí za určitých podmínek dodnes). A tak si hráči, kteří si svůj mobilní telefon dobíjejí kreditem, danou částku strhávali právě z něj – ti s paušálem zase posléze poslané peníze doplatili v rámci vyúčtování svému mobilnímu operátorovi. Princip byl přitom naprosto jednoduchý – ve svém herním účtu zadali požadovanou částku vkladu, následně jim na mobilní telefon uvedený při registraci přišla SMS s kódem a ten vložili do formuláře.

U Tipsportu SMS vklad nefunguje

Proč tak velká sázková kancelář, jakou Tipsport bezesporu je, neumožňuje poslání peněz pomocí SMS? Odpověď je snadná. Protože nemůže. Sázkové kanceláře a loterijní společnosti se musejí řídit zákony, a to konkrétně loterijním zákonem. Pořadatelé jakýchkoliv číselných, věcných nebo jiných loterií musejí nově vyhovět požadavku, že se dobíjení peněz ve většině případů neprovádí pomocí SMS. Na druhou stranu, leckterá online casina touto možností stále ještě disponují. I tak ale musejí jednat jen v mezích loterijního zákona.

Možnosti dobíjení peněz u Tipsportu

Když u společnosti Tipsport nemůžete své hráčské konto doplňovat penězi účtovanými z vašeho kreditu nebo paušálu, jaké tedy máte možnosti? I přes nemožnost tohoto typu vkladu nabízí Tipsport velké množství různých cest, jak si můžete svou hráčskou peněženku dobíjet. Je jen na vás, který z nich si zvolíte – a příště můžete peníze poslat úplně jinak a odjinud.

Nikdo vám v tomto ohledu neklade žádná omezení a neomezuje se ani minimální nebo maximální výše vkladu. Peníze si můžete posílat skrze debetní nebo kreditní kartu, přičemž Tipsport spolupracuje se společnostmi Visa i Mastercard. Druhým nejčastějším způsobem, jak si hráči posílají peníze na své účty, je poslání skrze aplikaci PayPal, která umožňuje nepoužívat jejich konkrétní bankovní účet a jedná se tedy o bezpečnou internetovou peněženku. Ještě lepší to mají hráči, kteří mají bankovní účet u některé z bank, které s Tipsportem přímo spolupracují a umožňují tak velmi rychlý převod peněz – jedná se o Českou spořitelnu, ČSOB, Komerční banku a Air Bank.

Po dobití máte možnost sázet na jakékoliv sportovní utkání, včetně domácí Tipsport ligy.

Další možnosti

Méně využívané, ale také povolené možnosti, jak si příznivci hraní a sázení mohou poslat peníze, je skrze aplikace Paysafecard a nebo Skrill. Skrill je další typ online peněženky a způsob jeho fungování je podobný jako u PayPal. Paysafecard je zase druhem zabezpečené platby, který uživateli garantuje, že údaje z jeho platební karty zůstanou zabezpečeny a nedostane se k nim žádný hacker.

Kolik peněz poslat?

Tipsport nikterak neomezuje, kolik peněz si můžete na hráčský účet poslat. To je docela značná výhoda oproti SMS vkladům, protože prostřednictvím kreditu v telefonu si těžko můžete poslat desetitisíce. Ze svého bankovního účtu je ale k Tipsportu poslat bez obtíží můžete. Není omezena ani nejnižší možná částka, takže si můžete dobíjet třeba i jen pár korun.

Hráči počítají s tím, že se jim díky sázení jejich vklady znásobí, takže obvykle si do své hráčské peněženky posílají menší částky a posílají je průběžně. Ani počet uskutečněných plateb tedy není nijak omezován. Stejně tak platí, že si kdykoliv můžete jakoukoliv částku ze svého herního účtu poslat zpět na svůj bankovní účet. Stačí k tomu, abyste na webu Tipsportu vstoupili do svého účtu (tedy přihlásili se) a pak zadali příkaz k odeslání konkrétní sumy. To je ihned provedeno. Jedinou výjimkou jsou vstupní bonusy, které Tipsport dává novým hráčům – tyto peníze slouží jen ke hrám, nemohou být vyplaceny.

Jak peníze využít?

Když si vložíte na účet u Tipsportu určitou sumu, začnete určitě přemýšlet, jak s ní co nejlépe naložit a co nejrychleji ji znásobit. Na výběr máte přitom ze dvou oblastí, kde můžete vydělávat – buď můžete sázet na kurzy u sportovních zápasů, nebo můžete vstoupit do online casina Vegas a tam se pustit do víru her typických pro casino. Obě možnosti lze libovolně kombinovat a na obě se vztahuje jeden účet od Tipsportu. Pokud například vyhrajete nějaký obnos v casinu, můžete ho klidně využít na sázení na kurzy u sportovních zápasů – a naopak. Vše, co spadá pod loterijní společnost Tipsport, je vám jako registrovanému uživateli k dispozici.

Omezení

Existují tedy nějaká omezení v hraní a sázení? Samozřejmě, že ano. Zaprvé se musí Tipsport řídit zákonem, a tak jsou hazardní hry zapovězeny všem osobám mladším osmnácti let. To znamená, že už při registraci je ověřováno, že hráč je skutečnou osobou, že jím zadané údaje jsou pravdivé a že již dosáhl plnoletosti. Zadruhé je potřeba, aby se hráčský účet nedostal do minusu.

On se do něj ani dostat nemůže, protože Tipsport na rozdíl od některých online casin nebo sázkových kanceláří hráčům neumožňuje dostat se do záporných částek. Nejnižší částka na vašem herním účtě může být nula. Pokud byste chtěli i tak dál sázet, nepůjde to, jelikož všechny vaše sázky musejí být pokryty garantovanou částkou. Pokud vám tedy úplně dojdou peníze, nemáte jinou možnost než si je na účet vložit, a to některým z výše zmiňovaných způsobů. Jak už jsme několikrát zmiňovali, Tipsport SMS vklad nepovoluje, takže je nutné udělat to jinak.

Slovenské verze našich článků o sázkové kanceláři Tipsport jsou nyní k dispozici! Vklad SMS v Tipsporte

Autor Sazejme