Tipsport volby

Sazejme
16 října, 2022
1055 Zobrazení
Tipsport volby

V České republice existuje několik druhů voleb a s vaší sázkovou kanceláří Tipsport si můžete vsadit na všechny z nich. V tomto článku se budeme věnovat tomu, jak sázení na volby probíhá a jakými způsoby to udělat prostřednictvím Tipsport.

Pokud vás téma zajímá, čtěte dále. Tipsport důvěryhodná sázková kancelář s licencí k provozování sázek na internetu od Ministerstva financí České republiky. S touto licencí si jako sázkař můžete své tikety reklamovat bez jakýchkoliv zdlouhavých procesů a bez strachu o své finance.

Top kasino
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad

Tato sázková kancelář je také jedna z nejstarších sázkových kanceláří v Čechách i na Slovensku. Pro nové i stávající hráče vždy připravuje novinky, zajímavosti a akční vstupní bonusy. Kromě toho se Tipsport zaměřuje také na servis klientům, jako je již zmíněná Tipsport infolinka.

Tvorba kurzů a nabídka

Při stanovení kurzů k volbám musí bookmaker vycházet z několika různých zdrojů. Jedním z hlavních faktorů jsou nepochybně předvolební průzkumy. Ty ukazují, jestli jsou odhady politických expertů přesné a zda správně kopírují trendy. Dále se také bookmakeři snaží konzumovat veškeré informace z médií, ať mohou správně stanovit kurzy.

Před volbami se často stává, že vyjde na povrch nějaká velká kauza, která může úplně otočit situaci. Bookmakeři taky aktivně sledují televizní debaty s účastí členů a lídrů politických stran, sociální sítě, vyjádření politiků a celkovou náladu a trendy ve společnosti. Sázkaři si mohou vsadit nejen na úplného vítěze daných voleb, ale také například na počet hlasů pro zvolené strany či koalice, případně taky na volební účast.

Kurzová nabídka se v průběhu voleb rozrůstá každý den a nechybějí ani sázky na umístění do druhého nebo třetího místa a podobně. Pro sázkaře můžou být zajímavou možností k sázce duely konkrétních volebních subjektů, tedy kdo získá víc hlasů a kdo zvítězí v jednotlivých krajích, městech a podobně.

Tipsport volební sázky zaznamenaly nárůst

Volby jsou mezi sázkaři Tipsportu mimořádně oblíbené a zájem o politické sázky neuvěřitelně roste. V rámci Tipsportu byly poslední prezidentské volby v USA v tomto ohledu pro sázkovou kancelář absolutně úspěšné.

Tipsport přijal sázky za 140 milionů korun. Velký zájem se projevil také u voleb do Poslanecké sněmovny na podzim roku 2021. Téma politiky v dnešní době ve společnosti obrovsky rezonuje. Každý sázkař situaci vidí jinak a rád ji odhaduje, proto často jsou sázky na volby velice atraktivní i pro sázkaře, kteří na sport běžně nesázejí. Na volby do Poslanecké sněmovny v roce 2021 přijal Tipsport sázky za 56 milionů korun. Tuto hranici česká sázková jednička Tipsport při prezidentských volbách pravděpodobně pravděpodobně překoná, jelikož číslo aktuálních náběrů na sázky je 40 milionů korun.

Tipsport volby 2023

Na začátku roku 2023 nás čekají prezidentské volby, na které je již sázková kancelář Tipsport připravena. I přes to že ještě nejsou známy všichni kandidáti, tak na Tipsportu už nyní máte možnost uzavřít prezidentské sázky. Kurzy na volbu prezidenta 2023 najdete v sekci Společenské sázky.

Aktuálně mají sázkaři možnost vsadit si zde na vítěze voleb a lze vybírat i z kandidátů, kteří zatím kandidaturu na post prezidenta nepotvrdil s určitostí. Největším favoritem je například s kurzem 3.00 Andrej Babiš, který ovšem stále nepotvrdil kandidaturu. Příležitosti k sázení se budou rozšiřovat se rostoucím počtem potvrzených kandidátů.

Volební preference na volbu prezidenta 2023

Úplné volební preference a celkový předvolební průzkum k nadcházející volbě prezidenta 2023 budeme znát, až kandidaturu oznámí všichni kandidáti. Protože momentálně jistou kandidaturu oznámilo pouze několik osob, tak jsou průzkumy pro tyto volby v současnosti pouze hypotetické. Vystoupení všech kandidátů v předvolebních debatách, včetně superdebaty, mohou velmi ovlivnit volební preference.

V současnosti jsou známé pouze preference občanů k osobnosti a charakteru budoucího prezidenta. Z průzkumů vychází, že lidé by si přáli, aby příští prezident byl mladší, důrazný, reprezentativní a respektovaný v zahraničí. Měl by mít politickou zkušenost, ale neměl by být závislý na lobbistech či politických hnutí.

Tipsport vstupní bonus

Chystáte sázet na volby a jste nováček? Neváhejte využít Tipsport vstupního bonusu. Sázková kancelář Tipsport má v nabídce hned dva bonusy pro své nové zákazníky, které můžete využít na všechny soutěže nabízené Tipsportem.

Jeden z bonusů navíc získáte bez nutnosti vkladu. Okamžitý vstupní bonus 300 Kč můžete získat ihned zdarma a až 50 000 Kč za první deposit na herní konto. Sázkové kancelář Tipsportu svým novým uživatelům nabízí hned dva typy bonusů a navíc k jejich získání není potřeba zadat žádný bonusový kód.

Úvodní bonus 300 Kč každý sázkař získá ihned po registraci a může s ním také nakládat jak chce. Pokud chce sázkař tento bonus získat, tak mu stačí dokončit plnohodnotnou registraci. Registrace vyžaduje také ověření totožnosti, ale v dnešní době lze udělat také online přes několik českých bank.

Návod na získání bonusu u Tipsportu

  • Založte si konto u Tipsportu
  • Po online ověření, které můžete provést snadno online přes banku získáte ihned 300 Kč
  • Dále vložte na herní účet libovolnou částku. U prvního vkladu to může být například vklad ve výši 1.000 Kč
  • Nyní máte tedy nárok na bonus 1.000 Kč, který musíte vyclearovat sázkami v celkové hodnotě pětinásobku vkladu a navíc bonusu v kurzu 1,50
  • Když prosázíte částku 1.000 Kč, tak vám na účet přibude 100 Kč
  • S penězi připsanými z bonusu může vždy každý sázkař nakládat dle libosti
  • S vyšším vkladem se také zvedá i minimální kurz potřebný pro clearování bonusu

Jste ze Slovenska a chcete se dozvědět více o sázení s Tipsportem? Přečtěte si naší slovenskou verzi. Tipsport volby

Autor Sazejme