Chance pobočky – výhody/nevýhody sázení online a na pobočkách

Sazejme
17 února, 2024
208 Zobrazení
Chance pobocky

Jak už napovídá nadpis, v následujícím článku se podívám, jaké jsou výhody a nevýhody sázení online a na pobočkách sázkové kanceláře Chance. Mnoho lidí si řekne, že jediná nevýhoda sázení na pobočce je ta, že se na tu pobočku musí dostavit a mnohdy ji nemá v dostupné vzdálenosti. Je to opravdu jedna z nevýhod, nikoli s však jediná.  Pojďme se na toto téma zaměřit podrobněji.

Výhody sázení na pobočkách

Může se zdát, že výhod sázení na pobočkách sázkové kanceláře Chance na první pohled nebude až zase tolik, ale zkusme se zamyslet, jestli tomu tak skutečně je. Jedna z výhod může být, že pokud se vyprávíme na pobočku Chance, máme nějaký pohyb a dostaneme se na chvíli na čerstvý vzduch. Nemusíme se starat o hráčský online účet a můžeme vsadit nižší finanční částku, než kterou bychom museli převádět na účet. Výhodou je, že prohrajeme pouze tu částku, kterou dáme na pobočce Chance za vsazené tikety, jelikož málokomu se chce jít na pobočku vícekrát. V neposlední řadě bychom se mohli poradit i ostatními tipéry co vsadit a co ne.

Nevýhody sázení na pobočkách

Nevýhod sázení na pobočkách Chance je spousta. Asi ta nejzásadnější je dostupnost pobočky od místa bydliště a stihnout vybrané příležitosti vsadit včas. Faktem také je, že v dnešním moderním internetovém světě se málo komu někam chce jít a raději si vsadí online z pohodlí domova. Zcela jistou nevýhodou je nemožnost předčasného vyplacení tiketu, nebo uzavírání příležitostí v průběhu tiketů. Nevýhodou sázení na pobočkách Chance je také nemožnost získání bonusů za sázky a dalších jiných benefitů spojené s online sázením.  Další značnou nevýhodou může být reálná šance, že tiket ztratíte, poničíte nebo jinak znehodnotíte.  Nevýhodou je také nemožnost sázet tak zvané Live sázky.

Výhody

 • Pohyb
 • Nic nevkládáme
 • Menší prohraný finanční obnos

Nevýhody

 • Dostupnost pobočky Chance
 • Cestování na pobočku
 • Nemožnost dřívějšího vyplacení tiketu
 • Ztráta bonusů a benefitů
 • Ztráta tiketu
 • Nemožnost live sázení

Výhody online sázení

Výhod online sázení je beze sporu více, než výhod sázení na pobočkách sázkové kanceláře Chance. Jednou z výhod je určitě to, že nemusíte nikam chodit. Veškeré pohyby na hráčském účtu máte pod kontrolou a vkládáte si neomezené množství financí na svůj účet. Samozřejmostí je možnost nastavit si sebeomezující opatření, pro možnost, že byste se na sázení stali závislými.

Další výhodou je možnost inspirovat se tikety ostatních sázkařů společnosti Chance.cz a okamžité převedení příležitostí na svůj tiket.  Svůj vsazený tiket si můžete hlídat a kdykoliv si ho můžete nechat předčasně vyplatit, pokud vám některé sázkové příležitosti nevychází podle vašich představ.

Další skvělou výhodou je, že za splnění určitých podmínek máte možnost získat tak zvané Goldeny v Golden klubu. Goldeny jsou virtuální peníze sázkové kanceláře Chance, za které můžete sázet. 1 Golden = 1 Koruna.

Můžete si dělat vlastní statistiky úspěšnosti vašich dosavadních sázek, protože tikety máte stále k dispozici. Vyplacení vsazených tiketů probíhá ihned po vyhodnocení poslední příležitosti na tiketu. Novou výhodou může být i možnost převedení výhry na svůj bankovní učet pomocí Vaší platební karty, kdy peníze dorazí cca do patnácti minut nejdéle do jedné hodiny od podání žádosti výběru.

V případě online sázení u sázkové kanceláře Chance, máte možnost sázet live sázky v průběhu utkání, což může mnohdy znamenat možnost narazit na zajímavé kurzy.

Kasíno a loterie

Pokud neholdujete sportovním sázkám, tak v případě online sázení máte značnou výhodu v tom, že si můžete vybrat z mnoha kasínových her v sekci Vegas a zahrát si o peníze klasické automaty, ruletu a podobně.

Můžete zavítat i do sekce loterie, kde naleznete několik stíracích online losů, které společnost Tipsport, pod kterou patří sázková kancelář Chance, nabízí i v papírové podobě. V neposlední řadě si můžete vsadit online i oblíbenou loterii Korunka.

Nevýhody online sázení

Výhody jsme si popsali, ale jaké mohou být nevýhody? Nejzásadnější nevýhodou je zcela jistě možné prohrát větší finanční obnos a to zejména, pokud propadneme kouzlu Vegas kasínových her, nebo stírání online losů. Pokud si nenastavíte, sebeomezující opatření můžete se tak lehce během jediného dne připravit o veškeré své finance.

Pokud nemáte internetové připojení tak nastává další nevýhoda. Ptáte se jaká? Odpověď je zcela jednoduchá. Nevsadíte si!  Další nevýhodou jsou dny, kdy je ze strany sázkové kanceláře Chance, potřeba provést údržbu systémů a online sázení se na nějakou dobu ocitne mimo provoz.

V zásadě však online sázení mnoho nevýhod snad ani nemá a výhody v závěru převyšují nad nevýhodami.

Výhody

 • Nemusíme nikam chodit
 • Přehled pohybu na účtu
 • Možnost dřívějšího uzavření tiketu
 • Možnost live sázek
 • Možnost získání Goldenů
 • Možnost kasína a loterie
 • Rychlý výběr výher

Nevýhody

 • Vyšší prohry
 • Riziko závislosti na hazardu

Společná nevýhoda

Jedinou a společnou nevýhodou je skutečnost, že od 1. ledna 2024 začal platit nový zákon o danění výher, kdy se výhry od 50 tisíc a výše musí danit 15% sazbou. Do konce roku 2023 byli výhry do jednoho milionu korun od daně osvobozeny.

Jak je vidět, tak výhod o online sázení u sázkové kanceláře Chance je mnoho, to ovšem neznamená, že byste hned měli začít sázet online, k tomu Vás ani tento článek nenabádá, každý si může svobodně vybrat co je pro něj nejvýhodnější a co naopak ne. Nutné je však připomenout, že jde stále o formu hazardu a je potřeba být obezřetný a do hry vložit, jen takový obnos, který nás nebude mrzet, když prohrajeme. Na závěr se hodí jen popřát mnoho štěstí, pevné nervy a hodně skvělých výher se sázkovou kanceláří Chance.

Autor Sazejme