Chance aplikace – sázení přes mobil

Sazejme
17 února, 2024
243 Zobrazení
Chance aplikace

Značka Chance umožňuje taktéž hraní a sázení prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Pojďme se na toto téma podívat podrobněji. Jaké jsou možnosti?

Mobilní sázení ovládá svět sázek

Na úvod nejprve statistiky. Sázení přes mobil bývá označováno jako budoucnost světa sportovních sázek. Sázení na počítači už totiž pozvolna vytlačuje právě používání mobilních telefonů. Dle dostupných statistik tvořil tento typ sázení v roce 2020 již téměř 70 % celosvětového trhu.

Výhody jsou poměrně zřetelné: Smartphony se staky pevnou součástí našich životů a máme je neustále při sobě. Vsadit si tak můžeme kdykoli. Rychlost podání sázky v řádu vteřin oceníte zejména v případě live sázení, kde je právě tento parametr klíčový. Sázkové kanceláře navíc mohou nabízet i specializované bonusy, které jinak využít nemůžete.

Možnost sázet přes mobil tak dnes nechybí u žádného moderního poskytovatele sportovního sázení. A sázková kancelář Chance v tomto směru není výjimkou.

Jak sázet přes mobil

U Chance tak můžete využít k sázení i svůj mobilní telefon. Sázet můžete prakticky dvěma způsoby:

 • prostřednictvím mobilní aplikace
 • přímo na webu

Který z nich je lepší? Lze říci, že sázení prostřednictvím aplikace je perfektně přizpůsobené, je tedy rychlé a pohodlné. Na druhou stranu při sázení na oficiálním webu nemusíte stahovat ani instalovat žádný další software. Web je natolik dobře optimalizovaný, že vám poskytne veškeré dostupné funkce, které znáte z desktopového rozhraní.

Jaká je mobilní aplikace Chance

Mobilní aplikace Chance obsahuje plnohodnotný výběr funkcí od nepřeberné nabídky sportovních i mimo sportovních událostí a sázení na předzápasové i live kurzy až po užitečné doplňky jako rychlé vsazení sólovky přes minitiket. Nechybí též pokročilá funkce cashout a unikátní uzavření příležitosti. Počítat můžete i s tisíci live streamy včetně hokejové extraligy na oblíbené Chance TV.

Aplikace umožňuje detailní nastavení zasílání upozornění, mezi které patří i notifikace k důležitým událostem zápasů nebo závodů, jak uvádí oficiální popis. Statistiky a sázkařský servis zahrnují mimo jiné tracker i live statistiky. Stejně tak máte možnost se inspirovat oblíbenými sázkaři a jejich analýzami, zveřejněnými tikety v oblíbené Tiket aréně, nebo si můžete i přečíst nejzajímavější blogy. Samozřejmostí je přístup do nejrozsáhlejšího diskuzního fóra a možnost zapojit se do aktuálních soutěží.

Jak nainstalovat mobilní aplikaci Chance

V případě mobilních telefonů se systémem Android bohužel platí, že aplikaci nenaleznete v oficiálním obchodě s tímto softwarem Google Play. Postupovat tak musíte jinak.

Pro verzi Android 8 a novější platí tento postup:

 • Přistupte na svém telefonu nebo tabletu na adresu https://m.chance.cz/mobil a v úvodu stiskněte tlačítko „Stáhnout aplikaci”.
 • Klikněte na volbu „Nastavení”, které vás přesměruje do nastavení telefonu.
 • Povolte instalaci aplikace z tohoto zdroje. Aplikace je bezpečná, neohrozí váš telefon ani data.
 • Poklepte na možnost „Instalovat”. Instalace aplikace může chvilku trvat.
 • Počkejte na dokončení instalace.
 • Aplikaci můžete spustit z plochy.

Pro verzi Android 7 a starší využijte následující návod:

 • V nastavení svého mobilu zvolte sekci „Zabezpečení telefonu“ a povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů.
 • Potvrďte instalaci aplikace, opět platí, že je zcela bezpečná a nemůže váš telefon ohrozit.
 • Navštivte na svém telefonu nebo tabletu stránku https://m.chance.cz/mobil a poté klikněte na tlačítko „Stáhnout aplikaci”.
 • Stiskněte možnost „Instalovat“ a vyčkejte.
 • Úspěšně nainstalovanou aplikaci můžete spustit z plochy svého telefonu.

Majitelé smartphonů s iOS musejí postupovat takto:

 • Na svém iPhonu nebo iPadu spusťte App Store.
 • V navigaci v pravé dolní části obrazovky stiskněte položku „Hledat“ a do textového pole vepište „Chance”.
 • V detailu aplikace stiskněte tlačítko „Získat”.
 • Vyčkejte, než se aplikace sama nainstalujte.
 • Aplikace by měla být úspěšně nainstalovaná a lze ji spustit standardním způsobem.

Aplikaci si můžete stáhnout také jednodušeji prostřednictvím odkazu, který si necháte vygenerovat a zaslat v SMS. Odkaz lze načíst také s pomocí QR kódu.

Jak se do nainstalované aplikace přihlásit

Do aplikace přistupujete prostřednictvím svých přihlašovacích údajů. Ať už se rozhodnete hrát prostřednictvím aplikace anebo mobilní verze webu, údaje používáte vždy ty, které jste zadali při registraci. Tedy je potřeba si zapsat nebo pečlivě zapamatovat uživatelské jméno a heslo, které vám do budoucna bude sloužit pro přihlašování napříč veškerými zařízeními.

Lze v mobilní verzi Chance také hrát hry?

Ano plnohodnotně jsou dostupné i všechny funkce pro Chance Vegas. Což platí jak pro mobilní verzi webu, tak také pro výše zmíněnou aplikaci. Hry jsou samozřejmě též dostupné v demo režimu bez vkladů. V tomto módu si zahrajete všechny hry včetně stolních.

Můžu využít pro mobilní sázky bonus?

Bohužel neexistuje žádný speciální bonus, který by byl nabízen pouze touto formou. Využít ale můžete standardní vstupní bonus ve výši až 2 000 Kč. Může být udělen do výše 100 % vašeho prvního vkladu. Drobnou nevýhodou je tak to, že Chance nenabízí tento vyšší bonus bez vkladu.

Alespoň ale máte možnost získat zdarma 200 Kč na první sázky. K tomu vám stačí pouze dokončení registrace. Což samozřejmě pohodlně zvládnete také na svém mobilním telefonu. A pozor, tento bonus je sice uváděn v korunách, avšak oficiálně se v podmínkách dočtete, že se ve skutečnosti připisuje v podobě tzv. goldenů.

Goldeny tvoří herní odměnu, kterou dále můžete využít do sázení. Stanete se tak součástí věrnostního programu Chance Golden club. Goldeny lze získat sázením, sdílením, ale také analýzami. Připisují se vždy na oddělené Golden Club konto.

Autor Sazejme