Analýza u Chance

Sazejme
26 března, 2023
332 Zobrazení
Analýza u Chance

Česká společnost je rozdělená dalo by se říci na dvě části. Někteří lidé nesází, jiní naopak prostřednictvím sázek realizují svou touhu po adrenalinu, nebo zábavu, která když se poštěstí přinese i pár kaček do kapsy. Tato druhá skupina lidí má jistě tento svět prostudovaný a doslova jako na dlani.

Pár slov úvodem

Trh České republiky je doslova zahlcen množstvím možností sázení v dnešní době tvořících i aplikace. Ty slouží k vytvoření komunity sázejících, kteří se virtuálně nebo s přáteli setkávají za účelem společného plánování strategií a následné kontroly výsledků

Jednou z pěti licencovaných sázkových kanceláří (Fortuna.cz, Tipsport.cz, Sazkabet.cz, Synottip.cz) je i Chance.cz. Jaká je její historie, na co je zaměřená a jaký je její základní princip fungování? Na to se teď společně podíváme.

Chance a její historie

Chance.cz je jednou z největších sázkových kanceláří na území České republiky. Její historie sahá do roku 1991, kdy byla založená jako akciová společnost ve Frýdku-Místku. Konkrétně se tak stalo 23.5.1991 a o dva dny později byla v Ostravě otevřená první pobočka.

Jedná se o typ sázkové společnosti, která cílí převážně na populární sporty jako je na příklad fotbal, hokej, šipky, kriket, nebo tenis. Kromě sportu se Chance orientuje také na společenské akce jako jsou volby, vítězové různých televizních, talentových nebo hudebních soutěží.

Od devadesátých let se Chance značně rozšířila a v současné době provozuje více než 200 poboček, kam je možné osobně přijít vsadit na výsledek. Co se týče moderní technologie Chance také nezahálela a spustila i online sázení od roku 2009, kde na jejích stránkách je možné nejen vsadit, ale i sledovat, jak se kurz vyvíjí v závislosti na průběhu utkání či postupu současné situace. Dále je zde možné i sledovat živé vysílání NHL, nejvyšší českou hokejovou a fotbalovou soutěž, tenisové turnaje, apod.

Předpokladem úspěchu je ovšem správně zvolené výše sázek a trend jakým se daný sport ubírá. Pojďme se na to podívat dále.

Analýza výsledků – co to je?

Jak již bylo výše zmíněno, úspěšnost výsledků sázek a výše výher se neobejde bez alespoň základních znalostí, které povedou k lepším odhadům při volbě kandidáta, který by měl být tím správným. Pokud se jedná o příležitostnou zábavu, pak je trávení času nad analýzami vývoje teamů zbytečná. Pokud se má ale stát Chance nečím, co přispěje do rodinného rozpočtu, pak se jistě vyplatí si osvojit pár dovedností.

Nyní se dostáváme na rozcestí v podobě dvou významů slova “analýza”. V prvním případě jde o sledování a porozumění vývoje situace v nějakém sportu a schopnost tuto rozšifrovanou skutečnost využít. Analýza, která je možná u Chance pracuje na podobném principu s tím, že jí tvoří i druhá složka a to je sdílení své analýzy s dalšími sázejícími, ze kterých těží právě Chance, protože jí přilákáte další zájemce.

Pro vás jako analyzátora ale čeká i výhoda v podobě zisku navíc, pokud Vaše analýza zaujme určitý počet lidí. Jaké jsou podmínky a jak se píše analýza? Pojďme na to!

Analýza – struktura a výdělek

Podmínku, jakou je nutné splnit je vsazení tiketu v minimální hodnotě 30 Kč. Poté se otevře prostor pro sdílení Vaší analýzy s konkrétní sázkovou příležitostí a do tiketu se doplní důvod pro doporučení této sázky. Analýza by měla zaujmout co možná nejvíce lidí, proto by měla být věrohodná a napsaná smysluplně a pochopitelně.

Vyžaduje se délka textu minimálně 500 znaků, což zhruba odpovídá délce tohoto jednoho odstavce. To, jak bude doporučení inspirativní bude klíčové pro následný zisk z analýzy.

Přilákáním k analýze alespoň 10 lidí je možné získat “Goldeny”, což jsou imaginární peníze, které slouží jako bonus k celkovému zisku. Maximální odměnu, jakou je možné získat z jedné analýzy, je 200 Kč a když si to porovnáme s možností napsání až 100 analýz za měsíc, pak se jedná o 20 000 Kč, které mohou být Vaše, pokud ovšem máte, jak se říká, oko na hru a víte, na koho vsadit.

Okruh lidí, které na svou analýzu přilákáte je možné rozšířit i její propagací na různých stránkách. A pokud máte dále nějaké zajímavé postřehy, můžete je sdělit v sekci Chance nápady.

Jak využít napsané analýzy a vsadit na ní?

Tato část se bude týkat opačného pohledu na věc. Zaujala vás analýza někoho jiného a souhlasíte s ní? Žádný problém, stačí na stránkách Chance.cz najít sekci “Analýzy”, vybrat si z nabízených odvětví, zvolit konkrétní analýzu. Poté stačí kliknout na tlačítko “Přidat tiket”, které se nachází pod analýzou. Následuje úprava tiketu za pomoci editoru tiketu. Pokud je vše vybráno podle Vašich představ, stačí kliknout na možnost “Vsadit tiket”. A je to.

Goldeny a pár slov závěrem

V textu výše byly zmíněné Goldeny jako bonusové peníze, které jsou odměnou za nalákání co možná nejvíce lidí na Vaší analýzu. Jelikož jsou to imaginární peníze, není možné si je nastřádat a poté požádat o vyplacení. Je sice způsob, jak je dostat ve své hmotné podobě, jen je nutné učinit mezikrok, jakým je sázka tiketu za našetřené Goldeny a následná výhra.

Tiket vsazený za Goldeny má totiž stejné vlastnosti jako vsazený tiket za běžné peníze a proto i vyplacení odměny probíhá stejnou formou a to předáním peněz “na ruku”.

Autor Sazejme