Fortuna Loterie

Sazejme
26 listopadu, 2022
504 Zobrazení
Fortuna Loterie

Fortuna loterie

iFortuna už neznamená jenom obrovského hráče na poli sportovních sázek a online casino zábavy. Pro hráče aktuálně přináší také online Fortuna loterie. Například v loteriích Lucky Six, Lucky X, Next 6 můžete vyhrát až 5 milionů korun. Loterie se losují každé 4 minuty a můžete vsadit již 20 č.

Fortuna loterie Lucky Six

V loterii Lucky 6 si nejdříve zvolíte 6 čísel ze 48. Poté se vaše výhra odvíjí od výsledku slosování, přičemž samotné losování a výplata výher probíhá zajímavým způsobem. Losuje se vždy 35 čísel a velikost výhry záleží na tom, kdy se podaří vylosovat všech 6 tipovaných čísel. Ve Fortuna loterii Lucky 6 lze sázet od 20 Kč až do 500 Kč.

Pokud se vám hra povede hned mezi prvními šesti, tak rovnou vyhrajete 10 000x vaši sázku. Pokud vsadíte 500 Kč, může to být až 5 milionů korun. Čím později trefíte všech 6 čísel, tím více se snižuje vyhraná částka. Slosování se však stává daleko napínavějším a atraktivnějším. Slosování loterie Lucky Six probíhá každých 3,5 minut a můžete ho sledovat online na webu iFortuny, nebo na všech pobočkách.

Návod jak hrát loterii Lucky Six online

Princip loterie Lucky 6 je velice jednoduchý a losuje se 35 čísel. Stačí si tipnout šest z nich a trefte je všechny. Pořadí šestého správně vytipovaného čísla určí výši vaší výhry. Kromě základní hry si lze zahrát i speciální sázky, jako například, že si tipnete jedno číslo a věříte, že padne mezi prvními pěti. Nebo také lze tipovat barvu úvodního vylosovaného čísla.

Fortuna Loterie 9 z 49

Pokud chcete při hře využít bonus, založte si online herní konto od Fortuny. Ovšem není to povinné a pokud bonusovou nabídku využít nechcete, lze si 9 z 49 vsadit i na jakékoliv kamenné pobočce iFortuny. V obou případech jsou pravidla stejná. Stačí si vybrat 1 až 6 čísel ze 49 možných a z nich je poté vylosováno 9 výherních. Když trefíte všech šest vsazených čísel, můžete při sázce 10 Kč vyhrát až 1 milion korun.

Loterie 9 z 49 výhry a cena tiketu

Jak již bylo řečeno výše, tak v online loterii 9 z 49 můžete vyhrát 1 milion, i za vsazených 10 Kč. Právě výše vaší sázky je jedním z faktorů, který určuje, jak velkou výhru můžete získat. Minimální cena tiketu je 10 Kč a maximální cena je 500 Kč, což znamená, že vyhrát můžete stokoruny, tisíce, ale také miliony. Vše závisí pouze na tom, kolik vsadíte a kolik čísel uhodnete. Maximální možná výhra však může být 5 000 000 Kč.

Fortuna loterie 9 z 49 výsledky a kontrola tiketu

Výsledky z losování loterie 9 z 49 zjistíte buď online na webu ifortuna.cz v sekci Loterie, nebo na kterékoliv kamenné pobočce Fortuny. Pokud zjistíte, že váš tiket byl výherní, tak vám bude vyplacen podle toho, zda jste hráli online nebo vsadili tiketu na pobočce. V případě vsazení tiketu online, nemusíte výsledky nikde hledat a přesto budete vědět, jestli jste vyhráli, či nikoliv. Případnou výhru totiž budete mít automaticky připsanou na herním kontě Fortuny.

Hotovost si pak můžete rovnou vybrat na bankovní účet.

Pokud jste si vsadili na pobočce, musíte se obsluze prokázat vítězným tiketem a následně vám může být vyplaceno maximálně 30 000 Kč. Pokud jste vyhráli více, můžete si na vybrané pobočce vyzvednout až 100 000 Kč, ale po předchozí. V případě, že jste vyhráli více než 100 000 Kč, budete muset jít přímo do sídla Fortuny, kde vám bude výhra předána nebo zaslána na domluvený bankovní účet.

Kdy se losuje loterie 9 z 49?

Přestože některé online loterie od Fortuny jsou slosovány každých pár minut, 9 z 49 se hraje pouze několikrát týdně. Každý den však určitě proběhne minimálně jedno slosování a to vždy v 18:00. Pokud zrovna není svátek nebo víkend, tak se losuje i odpoledne v 15:00. Co se týká samotného losování, tak probíhá způsobem tažení čísel pomocí generátoru náhodných čísel, který se využívá u většiny online loterií na světě.

Fortuna loterie Next 3 z 21

3 z 21 je další zábavná iFortuna loterie, kde již za 10 Kč můžete získat zajímavé výhry dokonce 2x denně. Hrajete tak, že si stačí tipnout 1, 2 nebo hned 3 čísla z 21 čísel. Aby se váš tiket stal výherním, musíte mít veškerá čísla na něm tipnutá správně. Například, když si vyberete čísla 1, 11 a 21 a tiket vsadíte za 30 Kč. Tak po vylosování vašich čísel získáváte výhru ve výherním koeficientu 1000. Vyhrajete 30 000 Kč. Nevýhodou této sázky je o poznání nižší kurz než při tipnutí maximálního počtu čísel.

3 z 21 online od Fortuny – Loterie šitá na míru

Fortuna loterii 3 z 21 můžete vsadit jak na pobočce tak online. Vsadit si tiket můžete již od 10 Kč a maximálním sázka je omezena typem sázky, jelikož na jedno vsazení lze vyhrát maximálně 5 milionů. Pokud jste fanoušek sportovního sázení, tato číselná loterie je vám šitá na míru. Můžete v ní vidět podobnost kombinovaných sportovních sázek.

Loterie 3 z 21 se losuje 2x denně vždy v 15:00 a 18:00. Výsledky slosování můžete dohledat online, z pohodlí vašeho domova. Výsledky iFortuna 3z21 jako i z jakýchkoliv dalších číselných loterii od Fortuny naleznete na webových stránkách Fortuny v sekci Loterie. Kontrolu tiketu samozřejmě můžete udělat také na kterékoliv kamenné pobočce Fortuny.

Kromě loterie doporučujeme také Fortuna Vegas – jedno z nejhlepších online kasin v České republice.

Chcete tipy na sázení s Fortunou v slovenštině? Tento článek je pro vás: Fortuna Loterie v Slovenskej republike

Autor Sazejme