Tipsport – kontrola tiketu

Sazejme
14 srpna, 2022
1807 Zobrazení
Tipsport kontrola tiketu

Kontrolu tiketu lze u sázkové kanceláře Tipsport provést hned několika způsoby. Všechny jsou přitom poměrně jednoduché. Jak zjistit, zda je vaše sázka výherní, nebo ne?

Jak se zorientovat v informacích na tiketu

Zejména pro začínajícího sázkaře může být tiket zpočátku nesrozumitelný. Záhy však pochopíte, že obsahuje všechny důležité informace.

Na svém tiketu naleznete vyznačení:

 • Typ tiketu
 • Veškeré zápasy
 • Výsledný kurz
 • Výši sázky
 • Potenciální výhru

Rozlišovat je potřeba také to, jakým způsobem jste si vsadili. Opět máte především dvě možnosti:

 • Vsazení online
 • Vsazení na kamenné pobočce

Tiket vsazený na pobočce

Tiket vsazený na pobočce je „starý“ způsob, který ale s nástupem moderních technologií ještě zcela nevymizel. Tiket takto vsazený si můžete snadno zkontrolovat.

Top kasino
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad

Potřebovat budete dva nejdůležitější údaje, jimiž jsou kontrolní číslo. To se nachází v pravé dolní části tiketu. Dále dopíšete číslo pobočky. To je uvedeno v levé části a jedná se o trojmístné číslo za dvojtečkou. Pobočku přímo nemusíte vyplnit, stejně tak není nutné vypsat datum podání tiketu, jak ostatně samotný Tipsport přímo upozorňuje. Celý proces je skutečně velmi intuitivní.

Tiket vsazený online

Postupem času se stále více sázkařů uchyluje k podávání svých tiketů přes internet. Jde o způsob moderní, rychlý a jednoduchý. Pokud chcete pracovat s tikety vsazenými online, musíte se přihlásit, respektive musíte být nejprve řádně u sázkové kanceláře registrovaní. Po přihlášení se následně prostřednictvím ikony vlevo dostanete ke všem svým tiketům. Stejnou volbu vám nabídne i kliknutí na vaši přezdívku. Hledejte pak volbu v menu nazvanou jednoduše „Moje tikety“. Následně už s nimi můžete pohodlně pracovat.

Lze je filtrovat na základě několika parametrů, konkrétně se jedná o:

 • Datum, kdy jste tiket vsadili
 • Stav tiketu (Všechny stavy, Nevyhodnocené, Vyhrávající / cashout /krácené, Prohrávající, Vrácené / stornované / na pobočku)
 • Typ tiketu (Všechny typy, Live, Předzápasové, Mix, Sólo, Aku, Kombi, Extratip)
 • Soutěž (Všechny soutěže, Tipliga, Tipcupy, Tipbank, Pyramida)

Na výhru samozřejmě reálně vzniká nárok teprve v okamžiku, kdy je tiket výherní. A aby bylo možné zjistit, zda tomu tak skutečně je, je nezbytné tiket ověřit.

Ověření tiketu následujícími způsoby:

 • Ověření na pobočce
 • Ověření online na webu
 • Ověření online přes mobilní aplikaci
 • Ověření tiketu na pobočkách Tipsport

Tuto možnost lze považovat za nejjednodušší, neboť za vás zkontroluje tiket obsluha, jakmile ho předložíte. Ale pro některé sázkaře je určitě volbou nejméně komfortní. Pobočku sázkové kanceláře totiž musíte mít v dosahu. Vzhledem k téměř 1000 dostupných kamenných provozoven by sice to neměl být problém, nicméně pokud žádný Tipsport poblíž nemáte, připadá pro vás v úvahu spíše ověření online.

Ověření tiketu online přes www.tipsport.cz

I na internetu je samozřejmě možné si v první řadě zkontrolovat tiket z pobočky. Odkaz pro ověření tiketu se nachází přímo v zápatí oficiální stránky. V pravém dolním rohu se konkrétně nachází menu s názvem „Doplňkové služby“.

V něm je potřeba najít přímo odkaz nazvaný „Kontrola tiketu“. Svůj tiket si tak, pozor, můžete zkontrolovat dokonce i bez přihlášení k účtu. Po doplnění příslušných údajů, tj. už zmíněného číselného kódu pobočky a kontrolního čísla tiketu, dokáže systém podaný tiket vyhodnotit automaticky. Naproti tomu online tikety lze, jak už bylo vysvětleno, zkontrolovat pouze po přihlášení do vašeho hráčského účtu. Najdete je ve výše uvedené sekci „Moje tikety“.

Ověření online prostřednictvím mobilní aplikace Tipsport

Pro zcela pohodlné a plnohodnotné hraní taktéž prostřednictvím chytrého telefonu vyvinula společnost Tipsport i vlastní mobilní aplikaci. Ta je zcela zdarma dostupná pro zařízení se systémem Android a iOS. Nejprve si ji tak musíte stáhnout. A to je, pozor, pro majitele mobilů se systémem Android možné pouze na oficiálních stránkách. Na portálu Google Play ji nenajdete. V App Store ji stáhnete standardně.

Po nainstalování Tipsport aplikace je už celý postup snadno pochopitelný i méně zkušeným hráčům. V horní části obrazovky se nachází ikona „Tikety“. Na tu je potřeba kliknout. Tato volba vám posléze umožní s vašimi tikety pracovat prakticky stejně jako na webu včetně jejich filtrování.

I v mobilní aplikaci tak můžete sázky přehledně třídit podle:

 • Data jejich podání
 • Typu tiketu
 • Stavu tiketu nebo podle parametru „Tiket zařazen do soutěže“

A ještě upozornění: Internet skýtá celou řadu webů, které vám nabízejí možnost kontroly tiketu od Tipsportu. K tomuto účelu byste však vždy ve vlastním zájmu měli využívat pouze nativního prostředí oficiálních stránek společnosti Tipsport. Díky tomu může být zaručena bezpečnost vaší výhry.

Kde najít výsledky zápasů?

V rámci Tipsportu máte rovněž možnost si zkontrolovat například i pouze jediný zápas. Učiníte tak jednoduše v sekci „Výsledky“. Ty se nacházejí v levé části horní lišty. Výsledkový servis je možné dále upravovat, a to především na základě filtrování podle konkrétních druhů sportů. Kromě konečného výsledku si navíc můžete přečíst i další podrobnosti. Kupříkladu u fotbalových zápasů se tak zobrazuje i počet rohů nebo žlutých karet. Hledáte-li více informací, můžetezkusit i forum ,diky kteremu se Tipsportu prezdívá sázková kancelář s největší komunitou sázkařů.

Jak se zorientovat ve výsledcích live sázek?

Pokud jste si vsadili formou aktuálně mimořádně populárních live sázek, k průběžným výsledkům se dostanete rovněž.

Stačí využít tyto sekce:

 • Rubrika „Live“ – Tato kolonka obsahuje přímo průběžné stavy. Kromě nich zde najdete i live kurzy, livestreamy či trackery.
 • Rubrika „Výsledky“ – V této sekci se, jak už bylo řečeno, nacházejí hlavně výsledky konečné. Nicméně průběžný stav zde rovněž dokážete vyčíst. Hledejte jednoduše utkání označená oranžovým rozlišením.

Chcete tipy na kontrolu tiketu od Tipsportu ve slovenštině? Tento článek je pro vás. Prohlédněte si slovenskou verzi: Tipsport – kontrola stávkových tiketov

Autor Sazejme