Victoria Tip je moderní česká sázkovka!

Sazejme
5 června, 2018
240 Zobrazení
Victoria Tip je moderní česká sázkovka!

Češi milují kurzové sázky – jen v loňském roce si vsadili v součtu za více než 57 miliard korun. A jak roste chuť vyhrávat, mění se i chování typického sázkaře. Tikety si dnes 9 z 10 Čechů zadává přes internet a raketově stoupá i online sázení přímo v průběhu zápasu, tzv. live sázky. Victoria Tip je sázková kancelář, kde se na internetové sázení, kvalitu nabídky a přístup k hráčům klade opravdu velký důraz!

Jak získat 250 Kč na sázení zdarma

Stačí jen dokončit registraci k internetovému sázení a okamžitě získáte aktivační bonus 250 Kč, které můžete vsadit na libovolný ticket s minimálním kurzem 3:1. Když vyhrajete, máte na okamžitě na účtu minimálně 750 Kč v podstatě zadarmo! A když to nevyjde? Nevadí, prohrané peníze nemusíte nikomu platit. Peněz zadarmo od sázkovky ale můžete získat ještě mnohem víc. Vedle aktivačního bonusu máte u Victoria Tip nárok i na vstupní bonus – zdvojnásobení vloženého vkladu. Pokud tedy začnete sázet s 1 000 Kč, postupně dostanete k dispozici ještě další tisícovku. Maximálně do začátku můžete získat dokonce 10 000 Kč.

Staňte se hvězdou živých sázek a Škoda Superb na rok je vaše.

Pro ty, kteří rádi sázejí LIVE na právě probíhající sportovní zápasy, má Victoria Tip ještě jedno lákadlo – soutěž o zapůjčení vozu Škoda Superb na celý rok. V unikátní LIVE MASTERS SERIES, která probíhá mezi úspěšnými sázkaři, se hraje každý měsíc také o zajímavé finanční prémie. A tím výčet samozřejmě nekončí – nepřetržitě jsou k dispozici i další zajímavé soutěže s velkými bonusy.

Zapojte se také a začněte sázet u společnosti Victoria Tip. Registraci online na www.VictoriaTip.cz máte za chvíli vyřízenou. Pak už zbývá jen navštívit nejbližší pobočku s občanským průkazem a svět sázek a výher máte jako na dlani. Na pobočce, v počítači i v mobilu.

Autor Sazejme