Získej 1 000 Kč na nové hry u Fortuny

maria.adamechova@gmail.com
4 dubna, 2024
65 Zobrazení
Novinky týdne

Nezůstávej pozadu a objev nejnovější hry tohoto týdne společně s Fortunou!

Čas nečeká na nikoho, a proto se ponoř do dobrodružství s novými tituly, které ifortuna.cz přináší.

Ve hře Great Rhino Megaways se ocitneš uprostřed divoké africké savany, kde každé zatočení odhalí nepředvídatelný počet symbolů. Očekávej fascinující zvířata a dynamickou hru, ve které výherní symboly zmizí a uvolní místo pro nové.

Potkáš Šíleného doktora, který místo děsivých chvil v nemocnici, přináší super odměny. Herní pole s čtyřmi válci plné lékařských symbolů a atraktivní sestřička jako WILD symbol čekají jen na tebe. Přidej se k odvážnému Jackovi a prozkoumej kouzelný les plný nevyzpytatelných bytostí.

Automat Jack and the Mystery Monsters s 15 výherními liniemi ti umožní získat 10 volných toček jednoduše chycením tří symbolů kouzelných run. V oblasti sportu, FOOTBALL ON FIRE ti dá šanci střílet góly. Získej trojici fotbalových míčů a vyber si správnou penaltu pro získání volných toček podle toho, kde míč dopadne!

Lásku k klasice a neonovým barvám uspokojí 81 Multiways Premium s čtyřmi válci, 81 výherními liniemi a ovocnými symboly, které ti přinesou skutečné poklady. Neztrácej čas a vyzkoušej Novinky týdne u Fortuny a získej 1 000 Kč! Přečti si více o Online pokerové turnaje zdarma na Fortuna a rozšiř své možnosti výhry.

Přeji ti hodně štěstí, Fortuna!

Autor maria.adamechova@gmail.com