Fortuna Entertainment Group – Mobilní aplikace

Sazejme
22 listopadu, 2022
232 Zobrazení
Fortuna Entertainment Group - Mobilní aplikace

Fortuna Entertainment Group byla založena v roce 2009 a současně je největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek. Jde o původem českou společnost, která se rozrostla v holding, který nyní působí i na slovenském, polském, rumunském a chorvatském trhu. Fortuna Entertainment Group pravidelně investuje do vývoje nových produktů a rozšiřuje síť poboček a služeb.

Fortuna je díky své historii zavedenou značkou na trhu kurzových sázek i mezi klienty a během let svého působení se skupina stala lídrem trendů v sázkovém sektoru. Dokazuje to také rychlý vzestup online sázení, které iFortuna představila mezi prvními na Slovensku, v Česku a Polsku.

Velkou roli v úspěchu společnosti hrají profesionální a zkušení bookmakeři, kteří se skvěle orientují na lokálních trzích. Znalost jednotlivých sportů a sázkařského prostředí jim umožňuje nastavovat kurzy tak, aby společnost byla konkurenceschopná a atraktivní pro klienty. Dobrý bookmaking umožňuje přijímat i vysoké sázky.

Mobilní aplikace Fortuna

Mobilní aplikace od Fortuny je velmi přehledná a nabízí vše, co sázkař potřebuje. Mimo to obsahuje i několik vychytávek, které vám sázení ještě usnadní. V aplikaci můžete využívat všeho jako na počítači, například sledovat sportovní přenosy živě. Aplikaci stáhnete a nainstalujete za pár minut na váš smartphone.

Co všechno Fortuna aplikace nabízí

Pokud rádi občas sázíte na sportovní uktání a máte chytrý telefon, je pro vás určitě zajímavé mít nainstalovanou i mobilní aplikaci iFortuna. Tato aplikace se povedla na výbornou a dále se podíváme, co vše vám může poskytnout.

V aplikaci iFortuna najdete veškeré funkce jako na počítači. V nabídce je tedy bohatá kurzová nabídka, velké množství živých sázek, možnost číst analýzy, podívat se na nejoblíbenější sázkové příležitosti či diskutovat s ostatními sázkaři. Samozřejmostí je i zapojení se do probíhajících soutěží přímo z aplikace.

V aplikaci můžete sledovat taky sportovní přenosy na Fortuna TV, díky kterým lze sledovat velké množství livestreamů na různé sporty. Z aplikace lze taky bezpečně provést vklad na sázkařské konto či výběr peněz na bankovní účet.

Fortuna aplikace na Android

Aplikaci Fortuna pro Android bohužel nelze najít v obchodě Google Play, proto musíte využít jiné způsoby. První je, že na webu Fortuny naskenujte v sekci „Mobilní aplikace“ QR kód a stáhněte appku, poté už se přihlásíte vlastními přihlašovacími údaji, jak jste zvyklí. Další možností je přejít na stránku download.ifortuna.cz a kliknout na „Stáhnout aplikaci“, poté se v aplikaci přihlásíte. Možná budete upozorněni na možné nebezpečí instalace aplikace z neznámého zdroje, ale určitě povolte systému soubor nainstalovat. Aplikace je oficiální a zcela bezpečná.

Při prvním spuštění vás úvodní průvodce seznámí s funkcemi aplikace, ale rozhraní je tak jednoduché, že se v něm sami zorientujete rychle. Domovská obrazovka aplikace nabízí přehled aktualit a zajímavostí a v nabídce pod aktualitami se dostanete na shrnutí dnešních příležitostí nebo můžete diskutovat s ostatními sázkaři. Dále v aplikaci najdete sekci LIVE sázek, nejvíce sázené zápasy a nejprestižnější ligy, které jsou aktuálně mezi uživateli oblíbené.

V horní části aplikace najdete další menu, do kterého se dostanete přejetí prstem zleva doprava nebo kliknutím na tři tečky. Je zde možnost vyhledat požadovaný zápas a bližší informace o vašem sázkařském účtu. V dolní části najdete pět stálých sekcí, a to návrat domů, live sázky, přehled sportů, přehled vsazených tiketů a informace o Vegas.

Vsadit si tiket přes aplikaci je velice snadné a v podstatě je to totožné jako na počítači. Stačí kliknout na vybraný kurz, který se přidá na tiket a podoba tiketu se poté ukáže ve spodu obrazovky. Lze přidat kolik zápasů chcete a po přidání stačí kliknout na žlutě ohraničený aktuální přehled dole nad černým menu. Dostanete se do vašeho tiketu, kde už si jen jednoduše vyberete typ, výši vkladu. Nakonec kliknete dole na zelené tlačítko, kterým potvrdíte peněz. Lze sázet i za věrnostní body nebo si připravit tiket na pobočku. U live tiketů je postup totožný.

Fortuna aplikace pro iOS

Pro uživatelé s operačním systémem iOS, tedy pro uživatelé iPhonů či iPadů, je na rozdíl od Androidu aplikace snadno dostupná. V App Store najdete tuto aplikaci pod názvem Fortuna Sport. Stačí si ji stáhnout a nainstalovat. Funkce i vzhled jsou téměř totožné s aplikací pro Android, která byla představena před chvílí. Dokonce lze využívat přihlášení přes Touch ID a Face ID a pro rychlosázku můžete použít třeba 3D Touch. Tato funkce vám přihlašování ještě více usnadní.

Fortuna aplikace – mobilní verze stránek

Pokud nechcete mobilní aplikaci, nebo třeba máte telefon s jinými systémy, pro které Fortuna aplikace není vyvinutá, slouží pro vás mobilní verze stránek iFortuny, kterou najdete na adrese gm.ifortuna.cz. Je téměř totožná jako mobilní aplikace a i vzhled je velice podobný. Přesto je aplikace rychlejší, ale také bezpečnější. Při každé návštěvě tohoto Fortuna gm mobilního webu najdete úplně nahoře na stránce výzvu ke stažení aplikace, pres kterou máte přístup jak ke kurzovému sázení, tak i do sekce Fortuna casino.

Fortuna aplikace přihlášení

Při přihlašování do mobilní aplikace od iFortuny použijte údaje, kterými se přihlašujete na počítači. Což znamená uživatelské jméno a heslo. Vše si lze ještě více usnadnit už zmíněným přihlašováním přes otisk prstu či Face ID, v tom případě nebudete muset zadávat ani údaje. Tuto funkci lze nastavit přímo v aplikaci.

Slovenská komunita sázkařů Fortuny, pozor! Zde je slovenská verze článku o mobilním sázení s Fortunou: Fortuna Entertainment Group – Mobilné aplikácie

Autor Sazejme