Fortuna přihlášení

Sazejme
18 listopadu, 2022
1147 Zobrazení
Fortuna přihlášení

Stát se členem komunity sázkařů u společnosti Fortuna je nejen cestou k možnosti sázet na kurzy, ale je to i otázka určité prestiže. Sázková kancelář Fortuna má v České republice velmi dobré jméno, vznikla na našem území jako jedna z prvních (už v roce 1990) a sázkaři jí důvěřují. Abyste se stali jejími klienty, musíte ale nejprve udělat několik základních kroků.

Možná potkáváte pobočky sázkové kanceláře iFortuna při svých cestách po České republice a fascinuje vás, že pořád ještě fungují. Fortuna jich v současnosti provozuje několik stovek a je v nich k dispozici nejen všem novým zájemcům o sázky na kurzy, ale řeší i problémy a žádosti těch stávajících.

Případně lze všechny tyto úkony řešit i online přes web společnosti Fortuna. Každopádně, pokud chcete právě u Fortuny začít sázet, musíte se nejprve přihlásit, respektive zaregistrovat.

Založení herního konta

Abyste se mohli přihlásit a začít sázet, musíte mít nejprve ověřené a aktivní herní konto. Pokud jste si ho ještě nikdy nezakládali, bude na vás čekat velmi zásadní krok – registrace k sázkové kanceláři iFortuna. Tu můžete provést buď osobně na kterékoliv z vybraných poboček společnosti, nebo odkudkoliv jednoduše online, a to na webu této sázkové kanceláře.

V obou případech budete potřebovat znát své základní osobní a kontaktní údaje.A ve druhém kroku budete muset podstoupit ověření, že jste reálnou osobou a je vám skutečně více než 18 let – mladším hráčům jsou totiž v České republice hazardní hry a loterie zapovězeny zákonem.

Kroky registrace

Registrace na pobočce je relativně jednodušší – spolu s obsluhou vyplníte základní dotazník o své osobě, vyberete si jeden z nabízených bonusů a pak předložíte svůj občanský (či jiný osobní) průkaz, aby byla ověřena vaše identita.

Registrujete-li se online, stačí na webové stránce Fortuny v pravém horním rohu kliknout na políčko „Registrace“ a i tady se před vámi otevře prázdný formulář. Do něho vyplňte své osobní a kontaktní údaje.

Na konci formuláře najdete menu s výběrem všech nabízených bonusů určených pro nové hráče, z nichž si už při registraci můžete (nikoliv musíte) vybrat jeden, který vás nejvíc zaujme. Pak odškrtáte všechny nutné souhlasy a zaregistrujete se.

Ve druhém kroku následuje ověření vaší identity, což musíte udělat do 30 dnů – buď opět online přes vaši bankovní identitu, nebo můžete v tomto časovém limitu navštívit jakoukoliv pobočku sázkové kanceláře iFortuna a tam se nechat na základě osobního dokladu ověřit.

Zpřístupnění herního konta

Vaše herní konto je od toho okamžiku plně funkční. Abyste se k němu dostali a mohli začít sázet nebo třeba hrát v online casinu (které sázková kancelář Fortuna také provozuje), musíte se nejprve přihlásit.

V případě sázení na pobočkách to máte jednodušší, protože obsluha sázky zaregistruje pod vaším jménem a nemusíte se sami nikde přihlašovat – fungujete zkrátka klasicky „offline“.

Pakliže vás láká online sázení, LIVE sázky nebo online casino, budete se muset do sázení a her pustit přes web, případně přes mobilní aplikaci, která je ke stažení pro přístroje s iOS a Androidem. Úplně vpravo nahoře na webové stránce iFortuny najdete tlačítko s nápisem „Přihlásit se“. Po kliknutí na něj se před vámi otevře přihlašovací okénko, do něhož vyplníte své uživatelské jméno a heslo. Pokud je zadáte správně, vstoupíte do svého herního účtu.

Tip: Jestli jste vyhráli si můžete zkontrolovat v sekci výsledky – někdy se tato sekce, hodí, zvláště, pokud není zápas přenášený live.

První nabití

Abyste mohli začít sázet, musíte se nejen zaregistrovat a přihlásit k Fortuně, ale musíte mít na svém herním kontě i peníze (pokud ovšem nesázíte opět osobně na pobočkách, kde můžete sázky hradit hotově nebo platit debetní kartou). Na své herní konto si můžete peníze převést ze svého bankovního účtu, a to několika způsoby – nejoblíbenější je bankovní převod nebo platba přes některou z nabízených platebních bran.

Částka záleží zcela na vás, jediným omezením je zaslání nejméně 100 korun. Do začátku navíc dostanete od sázkové kanceláře Fortuna také 300 herních korun, plus vámi zvolený bonus. Pak už se můžete pustit do víru sázek.

Opakované přihlášení

Pokud zrovna nesázíte nebo nesledujete průběh zápasů, je vhodné odhlašovat se ze svého herního účtu. Je to prostá otázka bezpečnosti, protože určitě nechcete, aby vám někdo zcizil vaše finance.

Až budete chtít zase sázet, úplně stejným způsobem kliknete na webu iFortuny na tlačítko přihlášení. A abyste nemuseli vaše údaje vypisovat pokaždé ručně, můžete nechat váš počítač či telefon, aby si je zapamatoval a automaticky je vkládal za vás, což vaše přihlášení velmi urychlí.

Měli byste si údaje ale ukládat pouze na přístrojích, které používáte pouze vy osobně a nemá k nim přístup nikdo jiný, protože by vám nějaká blízká osoba mohla nečekaně převést pryč vaše peníze, případně je prosázet.

Výběr výher

Přihlášení k účtu u sázkové kanceláře Fortuna je nezbytné i v případě, že si chcete vybrat své výhry, tedy když si hodláte převést peníze z herního účtu na váš bankovní účet. Bez přihlášení se vám to nepodaří. Poté, co se ale přihlásíte, je to otázka pouhých pár kliknutí. A navíc si můžete vybrat metodu vyplacení, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Pokud chcete peníze dostat v hotovosti, přes web se vám to nepodaří. V takovém případě musíte osobně zajít na kteroukoliv z poboček sázkové kanceláře iFortuna a tam požádat o vyplacení peněz – buď celé částky nebo třeba jen její části. Opět se musíte identifikovat a pak vám částka bude vyplacena.

Jen pokud by šlo o výrazně vyšší obnos peněz (například statisíce korun), byl by nejspíš s hotovostní výplatou problém a obsluha by vám částku musela převést na váš bankovní účet (ze zákona lze hotovostně vyplácet jen obnos do určité výše) – a je to i otázka vaší vlastní bezpečnosti, protože hodně peněz v kapse by mohlo přilákat lecjaké nekalé existence.

Pro naše slovenské čtenáře: Tento článek o sázkové kanceláři Fortuna je dostupný i ve slovenštině: Fortuna prihlásenie

Autor Sazejme