Live sázky na Betano: Jak na to a proč to zkusit

Sazejme
23 listopadu, 2023
489 Zobrazení
Live sázky na Betano: Jak na to a proč to zkusit

Betano podobně jako jiné moderní sázkové kanceláře nabízí i sázení v tzv. live režimu. O co se jedná a co od tohoto typu sázek vlastně můžete čekat?

Co jsou live sázky a v čem spočívají jejich výhody

Live sázky neboli sázky v tzv. živém režimu jsou ty, které se podávají ještě během zápasu. Ve srovnání s běžným sázením před zápasem, kdy se sázky podávají ještě před začátkem, sázení live nabízí možnost sázet na mnoho výsledků v průběhu utkání.

Touto formou si můžete vsadit mimo jiné na:

  • vítěze
  • výhru s handicapem
  • počet gólů
  • střelce

Praktickým důsledkem živého sázení je dynamika. Sledování konkrétního zápasu se stává mnohem napínavějším, pokud v jeho průběhu sázíte. Běžná nabídka sázkových příležitostí se díky tomuto segmentu významně rozšiřuje, což přispívá k zábavnosti sázení.

Živé sázení tak už tvoří čím dál výraznější podíl na obratu novodobých sázkových kanceláří. A prakticky každý provozovatel, který chce nabídnout určitý standard, už tak tento typ sázek k dispozici má. A ani Betano není výjimkou.

Jak vsázet živě na Betano

Značka Betano nabízí o víkendech více než 2 000 událostí a celkovou výplatu 94 %. Marže ve fotbale je o něco nižší, 5 % a k dispozici je více než 130 trhů, jako například například „výsledek poločasu“. Jedním z oblíbených typů live sázek, které jsou na Betano momentálně k dispozici, je sázka na „příští gól“. Tento druh sázky vám umožňuje předpovědět, který tým vstřelí další gól ve vámi sledovaném fotbalovém zápase.

Dalším oblíbeným typem live sázky na Betano je sázka na „celkový počet bodů“ v basketbalu. V průběhu zápasu můžete předpovídat, zda celkový počet bodů, které oba celky získají, bude vyšší nebo nižší než určitý limit. Právě ve zmíněném basketbalu máte k dispozici přes 20 a v tenise dokonce více než 65 možností sázek. Hráči v tomto segmentu mohou využít i poměrně příznivě nastavené kurzy. Jak si vede Betano na trhu sázkových kanceláří? Dočtete se zde – Betano Analýza.

Přijímání sázek během live sázek je skutečně rychlé, celý proces netrvá déle než 2 až 3 vteřiny. Coby užitečný doplněk vám určitě poslouží statistiky pro jednotlivá utkání. Stejně tak pro zápasy můžete využít i trackery. Těšit se můžete i na obsáhlé fotbalové zpravodajství.

Cash out pro živé sázení

Cashout je k dispozici pouze v případě, že alespoň jeden výběr na vašem tiketu již byl vyhodnocen a nabízí možnost uzavřít sázku před skončením události, aby se minimalizovaly celkové ztráty hráče. Dostupná je tato funkce pro většinu sázek na fotbal, tenis, basketbal a hokej. A můžete ji využít právě i pro režim živého sázení. Pozor, cash out není dostupný pro SOLO sázky.

Co je Betano TV

Betano TV je jednoduše možnost si živě streamovat vybrané zápasy. Tato možnost nechybí u sportů, jako je hokej, fotbal nebo tenis. Sázková kancelář Betano ale nabízí přenosy i z méně známých sportovních utkání. Sledovat tak můžete i basketbal, volejbal, šipky nebo snooker, stolní tenis, házenou nebo třeba e-sporty.

Pozor, poněkud omezené možnosti sledování čekají na fanoušky nejvýznamnějších sportovních událostí, jako je Mistrovství světa ve fotbale, EURO, evropské poháry Liga mistrů, Evropská liga nebo anglická Premier League. Způsobeno je to tím, že vysílací práva k těmto přenosům jsou velmi drahá a ani konkurenční sázkové kanceláře jimi tak v živém módu nedisponují. Bohužel pro Betano vlastní práva na českou fotbalovou ligu, hokejovou NHL a českou hokejovou extraligu konkurence a ani tyto přenosy se tak zde neobjevují.

K dispozici má pro své hráče jinak tato sázková kancelář řádově stovky streamů každý den. Přenosy jsou vysílány v rozlišení 720p neboli HD kvalitě. Sportovní přenosy navíc můžete sledovat bez přerušování iritující reklamou. A pozor, abyste mohli sledovat jednotlivé zápasy, musíte na svém herním účtu mít zůstatek alespoň 10 Kč, případně je zapotřebí mít vyhodnocenou sázku za posledních 24 hodin.

Účet by tak měl být aktivní a neměli byste jej tak využívat pouze jako pasivní prostředek pro sledování sportovních přenosů. Ve srovnání s konkurencí však u Betana nejsou podmínky pro to, abyste si mohli zápas pustit, nijak striktní.

Sledujte Betano živě i na svém mobilu

Betano má k dispozici i vlastní mobilní aplikaci. Jejím prostřednictvím lze plnohodnotně sázet, ale také sledovat veškeré přenosy. Dostupný je tento software pro zařízení se systémy Android a iOS od Apple. Stáhnout si jej můžete zcela zdarma prostřednictvím oficiálního webu Betano.

A jeho použitelnost je vynikající, neboť s touto aplikací se značce Betano dokonce podařilo vyhrát ocenění Mobilní operátor roku v soutěži EGR Operator Awards v říjnu 2019. Vždy je však nutné zkontrolovat individuální dostupnost živého streamování pro jednotlivé země. Služba bohužel není dostupná všude.

Jaká rizika se pojí se živými sázkami

Pozor, živé sázky samozřejmě mají i svá rizika. A to nejen z hlediska toho, že o vsazené prostředky můžete jednoduše přijít proto, že štěstěna zrovna nestojí na vaší straně. Live sázky vyžadují znatelně větší sebedisciplínu, hráč jednoduše musí umět doslova udržet nervy na uzdě. Pokud se situace při zápase nevyvíjí příznivě, jednoduše byste měli překonat nutkání učinit alespoň nějaký krok a nevsadit si.

Navíc musíte vydržet u celého zápasu, což je i časově náročné. Samozřejmostí je i při tomto typu sázek dodržování bankroll managementu. Počítat ale musíte s tím, že sázkové kanceláře se snaží pomocí různých technických omezení získat výhodu nad hráči. Znepříjemnit sázení vám může i opožďování streamu, a to v řádu až několika vteřin. V kombinaci s dlouhým ukládáním tiketu jsou to pro sázkaře poměrně nepříznivé podmínky.

Autor Sazejme