Přihlášení do Chance

Sazejme
9 února, 2023
386 Zobrazení
Přihlášení do Chance

Chance je oblíbenou sázkovou kanceláří. Jak se do ní registrovat, jak se přihlásit a které údaje budete potřebovat?

Jak se registrovat do Chance

Každá sázková kancelář vyžaduje nejprve vytvoření účtu, ke kterému se později budete přihlašovat. Absolvovat tak musíte registrační proces.

Ten má dva kroky:

 • Založení dočasného konta
 • Ověření účtu

Podmínkou pro registraci je jednak věk nad 18 let a také skutečnost, že uživatel není oficiálně zapsán do rejstříku vyloučených osob. Samozřejmě také nesmí být zájemce o hraní a sázení oficiálně zbaven svéprávnosti, musí jít o osobu standardně disponující způsobilostí k právním úkonům.

Založení dočasného konta

Registrace je u Chance podobná jako u domovského Tipsportu. Registrační proces začíná založením dočasného konta. To si založíte na internetu na stránce https://www.chance.cz/registrace

Vyplnit budete muset následující údaje:

 • Jméno a příjmení
 • Datum narození
 • Státní občanství
 • Telefonní číslo
 • E-mailová adresa

Pozor, registraci nelze provést ve prospěch třetí osoby ani v jejím zastoupení, jak přímo Chance uvádí ve svých podmínkách.

V dalším kroku je potřeba si zvolit/nastavit:

 • Uživatelské jméno
 • Přístupové heslo

Svoje dočasné konto si vytvoříte kliknutím na odkaz, který vám bude automaticky odeslán do e-mailu. Proto dbejte na to, aby byla e-mailová adresa reálná a zároveň platná. Po kliknutí dojde k automatickému aktivování vašeho nově vzniklého dočasného konta.

Následně vám bude odeslána SMS s jednorázovým heslem, které použijete pro první přihlášení. Pozor, svoje heslo si následně změníte na to trvalé, kterým se budete již přihlašovat běžně.

Společně s uživatelským jménem byste si tak tyto informace měli uložit, abyste je nezapomněli. Buďte také zodpovědní, chraňte si svoje soukromí a nikomu tyto soukromé informace nesdělujte.

Jaké limity má dočasné konto

Dočasné konto můžete mít zřízeno pouze po dobu 30 dnů. Následně je nutné si vytvořit plnohodnotný herní účet. Po uplynutí této lhůty je dočasný účet hráče automaticky zrušen.

Navíc se s ním i pojí specifická omezení. Vklad je limitován na pouze 3 000 Kč. V případě, že vám bude dočasné konto zrušeno, zůstatek vám bude z účtu vrácen. Ale pozor, bude to možno pouze do případné výše celkového vkladu. Tedy vyšší zůstatek nad limit vkladu jednoduše propadne.

Ověření účtu

Ověření účtu je proces, který následně vede k vytvoření plnohodnotného herního konta. Zároveň to znamená, že výše uvedené limity už pro vás neplatí a můžete se bez omezení věnovat jakékoli zábavě u Chance.

Ověření lze realizovat dvěma metodami:

 • Přímo na pobočce Chance
 • Jednoduše online prostřednictvím banky

Pozor, možnost online ověření je dostupná pouze u vybraných bank. Konkrétně se jedná o:

 • Air Bank
 • Česká spořitelna
 • ČSOB
 • Equa Bank
 • Komerční banka
 • MONETA Money Bank

Tato metoda je zcela transparentní a bezpečná. Sázkové kanceláři je možné zcela důvěřovat. Banka jí rovněž poskytuje výhradně informace o vaší identitě. Nesděluje tedy soukromé údaje včetně například výše zůstatku na vašem účtu.

Ověření identity prostřednictvím tohoto subjektu je nejrychlejší. Pokud jej ale ta vaše neumožňuje, budete muset veškeré požadované informace vyplnit do systému sami a do 30 dnů se zároveň vydat na nejbližší pobočku Chance.

V takovém případě si s sebou nezapomeňte vzít občanský průkaz. Samotné ověření osobně vám zabere přibližně 5 minut. Zároveň jsou pobočky Chance dobře dostupné po celé ČR.

Součástí celého procesu ověření identity je navíc i:

 • Ověření platební metody
 • Nastavení herních limitů

Ověření platební metody je určeno k tomu, abyste mohli bezproblémově na svůj účet prostředky vkládat, ale i z něj vybírat. Pozor, platební metoda by měla být vedena vždy na vaše jméno.

Nastavení herních limitů slouží k tomu, abyste měli svoje hraní pod kontrolou a nikdy tato zábava nevystoupila z rámce skutečně pouze volnočasové občasné aktivity. Pamatujte, že hraní může být rizikovou činností, která může překročit únosnou mez.

Jak se přihlásit do Chance

K přihlášení na webu slouží formulář společně s oranžovým tlačítkem, který se nachází v horní části obrazovky. Kromě webové verze se můžete přihlásit také prostřednictvím aplikace. Celý proces je v obou případech velmi intuitivní. A samozřejmě po přihlášení máte přístup jak ke kurzovému sázení tak i do sekce Vegas.

K přihlášení použijte vstupní údaje, které jste si zadali při registraci. Samozřejmě platí, že login je pro všechny služby Chance jednotný. Se stejnými údaji se tak můžete přihlašovat do sekce s kurzovými sázkami, ale i do virtuálního kasina.

Po přihlášení si následně můžete vložit i první peníze. Podle zvolené platební metody můžete vkládat prostředky dokonce už od 1 Kč. Zcela automaticky vám bude připsán taktéž vstupné bonus, pakliže jste si o něj v úvodu zažádali.

Nezapomeňte navíc dodržet podmínky pro jeho prosázení/protočení.

 • Vstupní bonus za registraci činí 200 Kč.
 • Vkladový bonus pro casino činí až 25 000 Kč.
 • Vkladový bonus pro kurzové sázky činí až 2 000 Kč.

Zapomněl jsem heslo

Čas od času potká běžného internetového uživatele nepříjemnost v podobě zapomenutého hesla ke konkrétní službě. I sázková kancelář Chance s podobným problémem počítá. Co můžete v takovém případě udělat?

Požádejte si jednoduše o nové heslo. Slouží k tomu tlačítko s názvem „Zapomenuté heslo“, které se nachází v horní části webu. Potřebujete ovšem platnou e-mailovou adresu, kterou jste zadali při registraci. Na tu vám bude odeslán odkaz pro změnu hesla.

Změna hesla je posléze otázkou čtyř jednoduchých kroků. Následujte tak pokyny na obrazovce. Pamatujte, že v jejich rámci budete navíc muset potvrdit i svoje telefonní číslo.

Autor Sazejme