Sazka pobočky – nejširší síť pro podávání sázek v ČR

Sazejme
12 března, 2024
377 Zobrazení
Sazkabet pobocky

Mnoho lidí si denně vsadí u společnosti Sazka. Pobočky najdete téměř na každém rohu. Díky terminálům společnosti Sazka si můžete vsadit v trafikách, na benzinkách a na poštách a nejen tam. 

Terminály společnosti Sazka můžeme nalézt na více než 7000 místech napříč Českou republikou od Aše až po Jablunkov. Z toho více než 3700 provozoven má otevřeno i ve večerních hodinách a více než 700 provozoven dokonce nezavírá vůbec a je tak otevřená nonstop.

Jak se sází na terminálech Sazky?

Sázky je možné na pobočkách a terminálech sazky podat pouze na loterijní hry nebo ověření výherních stíracích losů. Jak se tedy sází? Velmi jednoduše, přijdete za obsluhou terminálu s vyplněnou sázenkou, nebo nahlásíte obsluze, o kterou loterijní hru máte zájem. Obsluha terminálu vám sázku potvrdí.

Na vás zůstává, jen rozhodnutí, za kolik chcete hru hrát a na kolik sloupců chcete vsadit. Ověření výhry probíhá obdobným způsobem. Přijdete k obsluze terminálu, předložíte výherní tiket, který obsluha ověří, a vy zjistíte, zdali jste vyhráli nebo ne. Pokud tuto informaci nemáte už z televizního vysílání.

Pokud by jste měli chuť si vsadit na sportovní utkání, musíte zavítat na stránky nebo do aplikace společnosti Sazky. Tato aplikace nese název Sazkabet. Online si založíte účet a ověříte na terminálech Sazky. Sazka nabízí i věrnostní klub.

Na pobočkách Sazky můžete získat Sazka kartu s čárovým kódem. Totu kartu předložíte obsluze s každým podáním sázky a každý následující den budete mít možnost zatočit si online kolem štěstím a vyhrát zajimavé drobné finanční částky, nebo možnost zařadit se do slosování až o 100 tisíc korun.

Co pobočky nabízí dalšího?

Zajímá Vás, co jiného pobočky společnosti Sazka nabízí, kromě stíracích losů a možnosti vsazení velkého množství loterijních her? 

Všestrannost poboček je vskutku zajímavá. Nejenže jsou rozšířené, navíc je možné si na terminálech sazky vybrat ze spousty zajímavých služeb.

Mezi tyto služby patří:

 • Možnost zaplacení faktury
 • Podání nebo vyzvednutí balíku
 • Pořízení paysafecard
 • Dobití kreditu
 • Pořízení SAZKAmobil šance

Placení faktur

Terminály Sazky můžete využít k úhradám služeb velké řady firem, Jejich výčet naleznete na stránkách společnosti Sazky. Zejména se jedná o energie, vodu, pojištění, internet nebo různé předplatné. Placení služeb přes terminály Sazky je velice jednoduché. Obsluze terminálu předložíte čárový kód nebo QR kód.

Ty jsou uvedeny na vyúčtování. Je to celkem snadné a spolehlivé nemůže se stát, že byste peníze poslali na špatný účet.  Platby můžete provést téměř kdekoliv, s výjimkou české pošty. Poskytovatel se o vaší platbě dozví do pěti minut. Cena služby je zpoplatněna a začíná na 30 korunách.

Podatelna a úschovna balíků

Na terminálech sazky můžete využít i možnost vyzvednutí balíků. Pokud často objednáváte z internetu a k přepravě využíváte služeb Balíkovny, DPD nebo We/DO můžete využít služeb sazky k jejich vyzvednutí, dokonce i k jejich podání na bobočkách společnosti sazka. Služba Balíkovny je nyní na více než 1 700 terminálech.

Služba DPD je v tutuo chvíli na 500 terminálech a služba WE/DO je dostupná na 450 terminálech Sazky. Získáváte tak mnohonásobně vyšší šanci, že váš oblíbený e-shop doručí vámi objednané zboží na váš nejbližší terminál Sazky. Mnoho lidí také jistě ocení, že většina poboček má otevřeno i ve večerních hodinách a dokonce i o víkendu, takže nevzniká problém s vyzvednutím dle vašich časových možností.

Jak to funguje?

Jak podatelna a úschovna balíků funguje? Stejně jako u placení faktur velmi jednoduše.

Vyzvednutí balíku

Na telefonním čísle obdržíte SMS o uložení vašeho balíku s unikátním pin kódem, který je nutné při vyzvednutí nahlásit obsluze, která vám následně balík vydá.

Odeslání balíku

 1. Připravíte si balík.
 2. Na webu i v mobilní aplikaci České pošty nebo DPD (dle zvoleného přepravce) si vygenerujete adresní štítek, který vytisknete a umístíte a balík.
 3. Navštívíte váš nejbližší terminál Sazky, který poskytuje službu Balíky pro Balíkovnu nebo DPD, kde vám zásilku převezmou, naskenují a předají ji do přepravy.

Paysafecard

Na terminálech sazky můžete využít možnost pořízení kupónu v libovolné částce od 200 do 2500 korun. Paysafecard můžete využít třeba například při dotování svého sázkařského účtu u společnosti Tipsport nebo Chance ale i ke zcela anonymnímu placení na internetu. Platba probíhá pomocí 16 místného kódu.

Jak pořídíte?

 1. Vyberte si libovolnou hodnotu PINu od 200 Kč do 2 500 Kč
 2. Požádejte obsluhu terminálu Sazky o paysafecard PIN
 3. Po zaplacení obdržíte 16místný PIN kód na účtence
 4. Při placení na internetu zvolte paysafecard a zadejte 16místný PIN kód
 5. PINem lze platit opakovaně až do vyčerpání celé hodnoty

Dobití kreditu

Na terminálech Sazky si můžete dobít kredit většiny mobilních operátorů. Opět na tom není nic složitého. Pouze sdělíte obsluze terminálu, že máte zájem o dobití kreditu. Obsluha se zeptá na poskytovatele mobilních služeb, vyzve vás ke sdělení mobilního číslo. Po té jen stačí nahlásit, za kolik si přejete dobít kredit a je to.

Navíc máte možnost zakoupit si od společnosti Sazka SIM kartu, se kterou máte možnost vyhrát peníze v unikátní loterii SAZKAmobil šance. Stačí si pouze dobít kredit a automaticky jste ve hře. Poslední pěti číslí vašeho telefoního čísla jsou zároveň vaš výherní čísla. Losuje se jednou měsíčně. Výhodou je že Sazka mobil kartu lze nabíjet už od 100 korun. 

Více informací se dozvíte na webových stránkách společnosti, což uvítají především ti, kteří tak často nevolají. Jak vidíte, možností kromě samotného podávání sázek, jak využít terminály Sazky je opravdu mnoho a každý si může vybrat k čemu twerminál zrovna v danou chvíli využije.

Společnost sazka je všestraná a nabízí velké množství služeb. Od loterijního sázení až přes poštovní služby až po telefonování přátelům. Na rozdíl od svých konkurenčních sázkových kanceláří můžeme říci, že Sazka je prostě a jednoduše SMART.

Autor Sazejme