Synottip – Promo kód

Sazejme
6 června, 2023
478 Zobrazení
Synottip - Promo kód

Značka Synot nabízí svým hráčům také četné bonusy a speciální akce. Využít můžete i promo kódy. Kde se ty nejzajímavější herní novinky dozvíte a jak získat výhodné herní bonusy?

Co je to promo kód?

Promo kód se někdy též nazývá i akční nebo bonusový kód. Právě označení kód je nejvíce výstižné, neboť má skutečně tuto podobu. Specifická sekvence se skládá z číslic a malých a velkých písmen.

Většinou není zcela náhodná, ale obsahuje typicky slovo „bonus“ nebo odkazuje k názvu konkrétní hry, k níž se vztahuje. Druhou část tvoří číslice. Stejně tak číslovka má svůj význam, obvykle značí přímo výši bonusu, nebo se vztahuje k sumě, kterou je pro získání bonusu třeba protočit.

Promo kódy se standardně objevují u většiny sázkových kanceláří a dostupné jsou samozřejmě zcela zdarma. Svou funkčností jsou prakticky podobné jako oblíbené slevové kupóny v e-shopech.

Jak pracovat s promo kódem

Jak se s nimi pracuje? Jednoduše se zadávají do příslušného pole. A pozor, některé promo kódy jsou k dispozici hned po registraci, jiné ale můžete využít až během speciálních akcí. Využití těchto speciálních prvků je také v některých případech časově omezené na pouze kratší úsek.

Můžete je využít pro zisk celé řady zvýhodnění pro hraní i sportovní sázení. Získat lze tímto jednoduchým způsobem například volná zatočení, peníze zdarma nebo bonus ke vkladu. Free spiny na automaty představují asi nejčastější benefit, ke kterému se takto dá dostat, peněžité odměny jsou méně časté.

Deklarovanou výhodu získáte ihned po aktivaci kódu. Přičtena vám bude na váš účet, v případě volných zatočení se objeví přímo ve hře.

Kde promo kódy najdu

Promo kódy jsou dostupné pro české i slovenské hráče. Nejčastěji jsou uvedeny přímo na oficiálním webu Synot. Například v květnu 2023 mohli hráči v online kasinu využít speciální bonusové kódy v rámci akce „Získej 200 Kč“, které si dokonce měli možnost uplatnit každý víkend vždy na konkrétní hru.

V některých případech se tyto speciální bonusy mezi hráče dostávají jednoduše také e-mailem, případně mohou být rozdávány v rámci některých speciálních promo akcí, jako jsou soutěže pro stávající hráče.

Někdy se s tímto typem zvýhodnění můžete setkat i na sociálních sítích. Synot má vlastní profily konkrétně na Facebooku, Twitteru i Instagramu. A právě na všech těchto místech mohou zájemci na bonusové kódy narazit.

Promo kódy se objevují i ve specializovaných herních magazínech. V těchto zdrojích by redakce měla být navíc zodpovědná za to, že jsou stále platné a uvedené informace zůstávají aktuální. Navíc některé z nich se sázkovými kancelářemi i přímo spolupracují a generují tak hráčům další nadstandardní bonusové kódy.

Co se stane, pokud promo kód není aktuální nebo ho zadám chybně

Právě platnost může být poměrně zásadním úskalím. Typicky se tento nešvar projevuje hlavně u bonusových kódů dostupných na internetových diskusích, kde často fanoušci, byť v dobré víře, sdílejí promo kódy dávno „prošlé“.

Je to problém? Co se vlastně stane, pokud už tomuto kódu vypršela platnost? A co nastane v případě, že je kód sice stále funkční, ale spletete se vy při jeho zadávání?

Pokud použijete v promo kódu nepovolený znak, systém značky Synot by vám měl vrátit nazpět sdělení „promo kód není ve správném formátu“. Již starý nebo nefungující kód ale nepoznáte bohužel nijak, v takovém případě žádná systémové sdělení nedostanete.

Jaký dopad to bude mít na případnou odměnu? V řadě případů by se nemělo stát nic špatného, pokud už k omylu dojde. Většinou dostanete šanci svou chybu ještě napravit.

Ovšem pozor, jestliže je podmínkou pro získání bonusu uvedení kódu například hned u prvního vkladu po registraci (nebo u jiného konkrétního vkladu), buďte při zadávání pečliví. Chybu už v tomto případě dodatečně korigovat nemůžete.

Nabízí v současné době společnost Synot promo kódy?

V minulosti byla značka Synottip v tomto směru vůči svým zákazníkům poměrně velkorysá. Počet těchto kódů se však v čase poněkud omezil, jak si fanoušci povšimli. Zůstaly především ty, které lze využít při registraci.

Tyto promo kódy jsou navázány na vklad a podle jeho výše si tak můžete nárokovat až 300 volných otoček. Konkrétně můžete využít následující alternativy:

Výše vkladu v Kč: 200 Kč – 500 Kč, počet volných točení 25,00 Kč – Promo kód BONUS25

Výše vkladu v Kč: 501 Kč – 2000 Kč, počet volných točení 50,00 Kč – Promo kód BONUS50

Výše vkladu v Kč: 2001 Kč – 4000 Kč, počet volných točení 100,00 Kč – Promo kód BONUS100

Výše vkladu v Kč: 4001 Kč – 8 888 Kč, počet volných točení 200,00 Kč – Promo kód BONUS200

Výše vkladu v Kč: 8 889 Kč a více, počet volných točení 300,00 Kč – Promo kód BONUS300

Jak se o promo kódech dozvím?

Jistý problém tak může z pohledu promo kódů, které jsou dostupné u speciálních akcí, spočívat hlavně v tom, že Synot obvykle tyto informace zveřejňuje až těsně před konkrétní událostí, nikoli tedy s patřičným předstihem.

Ani v obecném měřítku nelze příliš účinně dopředu odhadovat, kde a kdy se vlastně promo kódy objeví. Hráči by tak víceméně měli pravidelně sledovat herní aktuality a novinky na webu i v dalších zdrojích, aby o žádnou výhodu nepřišli.

Můžu využít jiné typy zvýhodnění?

Omezený počet promo kódů samozřejmě neznamená, že by značka Synot z hlediska nejrůznějších výhod na své hráče zapomínala. Bonusů má ve svém portfoliu stále dostatek.

Pro nováčky jsou připraveny konkrétně:

  • bonus za registraci
  • bonus k prvnímu vkladu
  • bonus v podobě „sázky bez rizika“

Hráči se někdy ptají, zda spolu tyto bonusy a promo kódy nějakým způsobem souvisejí. Odpověď zní nikoli, ke všem těmto bonusům žádný promo kód nepotřebujete. Žádoucí je fanouškům přístup k nejrůznějším výhodám v maximální možné míře zjednodušit. Proto Synot jednoduše v některých případech volí i opačnou strategii bez zadávání kódů.

Bonusy jsou tak po splnění konkrétních podmínek připsány automaticky. Nicméně je navíc ještě samozřejmě nutné se dále zorientovat v tom, jaká další pravidla vybraný benefit má a jestli se na něj například nevztahuje nutnost ho v příslušné výši protočit nebo prosázet.

Zajímáte se o sázení s Synottipem a mluvíte slovensky? Tady je článek právě pro vás: Synottip – Promo kód

Autor Sazejme