Tip týdne (10. – 16.6. 2024) s Tipsport.cz – 3 nejlepší zápasy, na které si můžete vsadit

Martin Procházka
15 června, 2024
155 Zobrazení

V naší pravidelné rubrice Tip týdne vybíráme tři nejlepší zápasy, na které se vyplatí vsadit, včetně přehledu kurzů sázkové kanceláře Tipsport. Sledujte doporučení pro tento týden.

1. Tip týdne – EURO 2024 – Maďarsko – Švýcarsko

Naším prvním tipem týdne je zápas skupiny A na EURO 2024 mezi Maďarskem a Švýcarskem. Kromě nich je ve skupině také Německo, které dokázalo porazit Skotsko 5:1.

Je tedy zřejmé, že Maďarsko a Švýcarsko se s největší pravděpodobností utkají o druhý přímý postup. Proto je pro ně tento zápas velmi důležitý. Výkonnostně se jedná o dva podobné týmy, o čemž svědčí i forma z posledních pěti zápasů. Maďarům se podařilo čtyřikrát vyhrát a jednou prohrát, zatímco Švýcaři dvakrát vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli.

Zajímavé je také to, že stejně jako maďarská reprezentace se i Švýcaři utkali s Irskem. Zatímco Švýcaři dokázali zvítězit, Maďaři zápas prohráli. Tipsport v tomto duelu favorizuje spíše Švýcary a my musíme souhlasit. Kurzy na Švýcary jsou navíc poměrně atraktivní a myslíme si, že stojí za sázku. Zajímavé mohou být také sázky na góly, kde podle nás padnou 2 a více branek za zápas.

Tip na zápas: Švýcarsko vyhraje – Tipsport kurz 2.20 / Více než 2 góly v zápase – Tipsport kurz 1.75

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si s Tipsportem


2. Tip týdne – EURO 2024 – Polsko – Nizozemsko

Druhý zajímavý zápas na EURO se odehraje v neděli a bude prvním zápasem dne. Půjde o duel mezi Polskem a Nizozemskem, tedy opět národními týmy, které jsou si výkonnostně dost podobné, i když Nizozemsko má možná trochu navrch.

Polsko má však svou hlavní zbraň v podobě jednoho z nejlepších útočníků světa Roberta Lewandowského. Je to hráč, který dokáže sám rozhodnout zápas, a Poláci na něj budou během EURO 2024 určitě spoléhat.

Přesto Tipsport výrazně favorizuje nizozemskou reprezentaci. Pro ty, kteří rádi riskují, může být zajímavé vsadit si na výhru Polska nebo na remízu obou týmů. O tom, že je Polsko v dobré formě, svědčí fakt, že v posledních pěti zápasech vyhrálo všechny své zápasy, včetně duelů proti silné Ukrajině a Turecku.

Tip na zápas: Remíza – Tipsport kurz 4.19 / Oba týmy dají gól – Tipsport kurz 2.02

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si s Tipsportem


3. Tip týdne – EURO 2024 – Srbsko – Anglie

Závěr prvního hracího víkendu přinese duel mezi Srbskem a Anglií. Tým kolem Jude Bellinghama a dalších patří k největším favoritům na triumf na tomto šampionátu. Svědčí o tom i hodnota kádru, který Anglie na EURO přivezla.

Bylo by skutečně překvapením, kdyby se Anglie nedostala do pozdních vyřazovacích fází a dokonce do finále. Ještě předtím si však musíme udělat první zářez, a to na reprezentaci Srbska, která může být také nepříjemná. O tom, že to nebude snadné, svědčí forma obou týmů, přičemž Anglie v posledním zápase poměrně překvapivě prohrála s Islandem.

Srbsko naopak podává rozpačité výkony a střídá lepší s horšími. Fortuna přirozeně favorizuje Anglii, na kterou vypsala nepříliš atraktivní kurz. Proto je pro nás vhodnější sázka na to, že oba týmy v duelu vstřelí více branek.

Tip na zápas: Oba góly padnou – Tipsport kurz 2.05 / Padne více než 2,5 gólu – Tipsport kurz 1.90

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si s Tipsportem


Využijte Tipsport bonus zdarma

Noví hráči si mohou EURO 2024 užít také s atraktivním bonusem zdarma ve výši až 300Kč. Tento bonus je navýšen speciálně právě pro finále mistrovství Evropy.

Autor Martin Procházka