Tip týdne (20. – 26. května 2024) s Sazkabet.cz – 3 nejlepší zápasy, na které si můžete vsadit

Martin Procházka
26 května, 2024
80 Zobrazení

V naší pravidelné rubrice Tip týdne vám nabízíme výběr nejlepších sázkových příležitostí pro tento týden. Nejinak je tomu i tentokrát, podívejte se na nejlepší tipy pro tento týden s kurzy sázkové kanceláře Sazkabet.cz.

1. Tip týdne – Serie A – Atalanta vs Turín

Atalanta Bergamo před několika dny vyhrála Evropskou ligu a dokázala ukončit neporazitelnost Bayernu Leverkusen. Tento skvělý úspěch může Atalantu nakopnout do dalších zápasů v Serii A. Atalanta je momentálně na pátém místě, které zaručuje účast v novém formátu Ligy mistrů.

V případě, že Bergamo prohraje s FC Turín a AS Řím vyhraje svůj zápas, může se za určitých okolností kvalifikovat do Ligy mistrů na úkor Atalanty.

Atalanta, která neprohrála v posledních pěti zápasech, vstupuje do utkání v roli favorita. FC Turín je však tým, který rozhodně dokáže překvapit, a proto bychom tak jednoznačnou výhru Bergama neviděli. Jasně to nevidí ani sázková kancelář Sazkabet, která dokonce mírně favorizuje Turín.

Tip na zápas: Atalanta Bergamo vyhraje – kurz Sazkabet 2.88 / Oba skórují – kurz Sazkabet 1.54.

Vsaďte si se Sazkabet

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.


2. Tip týdne – Serie A – Frosinone vs Udinese

Také v 38. kole Serie A uvidíme zajímavý duel z chvostu tabulky mezi Frosinone a Udinese. Týmy, které jsou stále reálně ohroženy sestupem, se mohou zachránit, pokud se jim podaří porazit své víkendové soupeře.

Udinese, které od sestupových příček dělí pouhý bod, by výhru potřebovalo nejvíce. Pokud se Empoli podaří bodovat a Udinese prohraje, bude to právě ono, kdo se posune na 18. místo.

Tipovat vítěze tohoto duelu je obtížné, protože ani jeden z nich nepodává ideální výkony. O něco více se nám však líbí Frosinone, které by mohlo duel zvládnout. To podtrhuje i jejich forma z posledních pěti zápasů. Frosinone favorizují také sázkové kanceláře Fortuny.

Tip na zápas: Frosinone vyhraje – Sazkabet kurz 2.40 / Méně než 2,5 gólu – Sazkabet kurz 1.80

Vsaďte si se Sazkabet

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.


3. Tip týdne – Championship – Leeds vs Southampton

Leeds a Southampton se utkají o poslední postupové místo v anglické Premier League. Leeds dokázal v semifinále play-off porazit Norwich, zatímco Southampton dokázal porazit West Bromwich Albion.

V tomto duelu je opravdu těžké určit favorita, i když Sazkabet trochu favorizuje Leeds United. Z minulosti však víme, že Southampton je tým, který má podobné těžké zápasy rád a dokáže je zvládnout. Netroufáme si předpovídat, kdo bude třetím postupujícím do anglické Premier League.

Myslíme si však, že půjde o nesmírně opatrný zápas, a proto neočekáváme, že by v soubojích padalo příliš mnoho branek.

Tip na zápas: Méně než 3 góly – Sazkabet kurz 1.45 / Oba týmy dají gól – Sazkabet kurz 1.77.

Vsaďte si se Sazkabet

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.


Sázejte také s uvítacím bonusem Sazkabet

Své tikety a celkovou hru na Sazkabet si můžete zpestřit díky nabídce uvítacích bonusů. Doporučujeme vám využít vstupní bonus, kde získáte 5000 Kč na uvítanou.

Díky tomuto bonusu si můžete vyzkoušet sázení na zápasy, o kterých jsme psali výše, a zároveň se nemusíte bát riskovat vlastní peníze, protože Sazkabet vám je vrátí.

Autor Martin Procházka