Tip týdne (27.5 – 2.6. 2024) s Merkurxtip.cz – 3 nejlepší zápasy, na které si můžete vsadit

Martin Procházka
31 května, 2024
46 Zobrazení

Rubrika Tip týdne pokračuje a opět pro vás máme výběr nejlepších sázkových příležitostí pro tento týden. Podívejte se na nejlepší zápasy, na které se vyplatí vsadit, s kurzy od sázkové kanceláře Merkurxtip.cz.

1. Tip týdne – Liga mistrů – Borussia Dortmund vs Real Madrid

Byl by hřích, kdybychom jako první tip pro tento týden nevybrali finále Ligy mistrů mezi Borussií Dortmund a Realem Madrid. Tipovat vítěze tohoto zápasu je vždy nesmírně obtížné, i když je Bílý balet díky svým zkušenostem považován za favorita.

Borussia však opakovaně ukázala, že je skutečně pohárovým týmem a dokáže vyhrát prakticky proti komukoli. Uvidíme však, jak hráči zvládnou tlak tak velkého zápasu před plným stadionem ve Wembley.

Netroufáme si tipovat, kdo tento zápas vyhraje. Rádi bychom si však vsadili na to, že se oběma týmům podaří skórovat. Myslíme si, že je to docela pravděpodobné, protože se jedná o ofenzivní týmy. Dokazují to vzájemné zápasy obou týmů, ve kterých nikdy nebyla nouze o góly.

Zároveň si myslíme, že půjde o opatrný zápas, a proto považujeme za pravděpodobné, že v duelu padnou méně než 4 góly.

Tip na zápas: Oba týmy dají gól – Merkurxtip kurz 1.70 / Padnou méně než 4 góly – Merkurxtip kurz 1.22

Vsaďte si s Merkurxtip

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.


2. Tip týdne – Ligue 1 – Méty vs St. Etienne

V rámci víkendové porce zápasů nás čeká také velký duel, který rozhodne o sestupu do nižší ligy. Ve druhém zápase se proti sobě postaví Méty a St.

St. Etienne v prvním zápase poměrně překvapivě vyhrálo, ale nepatřilo mezi favority a nebude jím ani ve druhém, odvetném utkání. Méty mají zkrátka lepší kádr, ale pokud se chtějí udržet v nejvyšší francouzské lize, budou muset vyhrát o více branek.

První duel skončil vítězstvím St. Etienne 2:1. Myslíme si však, že Méty budou schopny tuto překážku překonat a nakonec se v Ligue 1 udržet.

Tip na zápas: Méta vyhraje – Merkurxtip kurz 2.37 / Padne více než 2,5 gólu – Merkurxtip kurz 1.94

Vsaďte si s Merkurxtip

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.


3. Tip týdne – FORTUNA: LIGA – Karviná vs Vyškov

Baráž o udržení se hraje i v ČFL, kde kromě Českých Budějovic a Táborska bojují o místo v nejlepší české lize pro příští rok také Karviná a Vyškov.

A právě poslední dva jmenovaní se utkají ve druhém, odvetném zápase. V tom prvním vyhrála Karviná nejtěsnějším rozdílem 1:0 nad Vyškovem, který chce postoupit do první ligy.

Vítěz tohoto dvojzápasu pak postoupí do finále, kde se utká s jedním z dvojice Budějovice – Táborsko. Karviná je díky větším zápasovým zkušenostem favoritem a myslíme si, že by měla tento zápas zvládnout.

Tip na zápas: Karviná vyhraje – Merkurxtip kurz 1.47 / Karviná vyhraje oba poločasy – Merkurxtip kurz 2.01

Vsaďte si s Merkurxtip

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.


Vsaďte si zadarmo s bonusem Merkurxtip

Nově registrovaní hráči na Merkurxtip mají nyní skvělou příležitost vsadit si na námi doporučené zápasy s bonusem až 200 Kč zdarma.

Díky bonusu můžete sázet na zápasy, které vás zajímají, bez obav, že přijdete o vlastní peníze.

Autor Martin Procházka