Tip týdne (3. – 9.6. 2024) s Chance.cz – 3 nejlepší zápasy, na které si můžete vsadit

Martin Procházka
8 června, 2024
29 Zobrazení

V naší pravidelné rubrice Tip týdne vybíráme tři nejlepší zápasy, na které se vyplatí vsadit, včetně přehledu kurzů sázkové kanceláře Chance. Sledujte doporučení pro tento týden.

1. Tip týdne – Mezinárodní zápasy – Itálie vs Bosna a Hercegovina

Závěrečný šampionát EURO začíná 14. června, což znamená, že tento týden proběhnou poslední mezistátní zápasy, v nichž se země mohou porovnat a připravit na turnaj. Této příležitosti využila i Itálie, která se v přípravném střetnutí utká s Bosnou a Hercegovinou.

Pro Italy to však pravděpodobně nebude příliš těžký soupeř a spíše se budou chtít před EURO jen dostat na vítěznou vlnu. Vždyť Hercegovina prohrála posledních pět duelů. Italové jsou na tom mnohem lépe, neboť v posledních pěti zápasech zaznamenali tři výhry a dvě remízy.

Italové by tedy měli v tomto utkání pohodlně zvítězit, a to podle našeho názoru poměrně velkým rozdílem. Podle nás se spíše vyplatí vsadit na to, že v zápase padnou více než dvě branky, než na to, že Itálie vyhraje.

Tip na zápas: Itálie vyhraje – Chance kurz 1.25 / Více než 2,5 gólu v zápase – Chance kurz 1.73

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si se Chanci


2. Tip týdne – Mezinárodní zápasy – Francie vs Kanada

Zajímavého soupeře si jako generálku před EURO vybrala i francouzská reprezentace, která se poněkud překvapivě střetne s Kanadou. Ta však již není čistě hokejovou zemí. Její fotbalová reprezentace je v posledních letech na poměrně slušné úrovni a pro Francii může být jistě důstojným soupeřem.

Je však jasné, že Francouzi jsou na úplně jiné úrovni než Kanada, a proto jejich vítězství nebudeme doporučovat, protože je velmi pravděpodobné. Alternativou je sázka na to, že oba týmy vstřelí gól, nebo sázka na počet gólů v celém zápase.

Kanada, stejně jako Francie, hraje ofenzivní fotbal, takže sázka na vyšší počet gólů může být skutečně reálná.

Tip na zápas: Oba týmy dají gól – Chance kurz 1.94 / Více než 3 góly v zápase – Chance kurz 1.64

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si se Chanci


3. Tip týdne – Mezinárodní zápas – Černá Hora vs Gruzie

Poslední tip týdne, který jsme pro vás vybrali, je také přátelský mezinárodní zápas. Proti sobě se postaví národní týmy Černé Hory a Gruzie. Účastníkem EURA bude Gruzie, která se poprvé v historii probojovala na závěrečný turnaj mistrovství Evropy.

Jako svůj poslední duel před EURA si Gruzínci vybrali národní tým Černé Hory, který je z fotbalového hlediska velmi nepříjemný. Pro Gruzínce by to mohla být i skvělá generálka, protože oba týmy jsou v podobné formě. V posledních pěti zápasech Černá Hora zaznamenala tři výhry a dvě prohry, zatímco Gruzínci tři výhry, jednu remízu a jednu prohru.

Vzhledem k podobné výkonnosti je možné, že zápas skončí remízou. Docela pravděpodobný je i scénář, že se oběma týmům podaří skórovat.

Tip na zápas: Remíza – Chance kurz – 2.98 / Oba týmy dají gól – Chance kurz 1.98

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si se Chanci


Sázejte se vstupním bonusem Chance

Noví hráči mohou při sázení na naše doporučené tipy pro tento týden využít skvělou nabídku v podobě vstupního bonusu. Ten má hodnotu 200Kč a hráči jej mohou využít k podání tiketů právě na zápasy, o kterých jsme psali.

Autor Martin Procházka