Victoriatip

Sazejme
3 června, 2018
527 Zobrazení
Victoriatip

Získejte bonus na své první sázky u Victoriatip ve výši 10 000 Kč. Pokud se rozhodnete otevřít účet ještě dnes, obdržíte navíc ihned po své registraci extra uvítací prémii – 250 Kč!

10 000 Kč bonus
Druh bonusu: Bonus k prvnímu vkladu
Výše bonusu: 100%
Maximální bonus: 10.000 Kč
Minimální vklad: 100 Kč
Nutný vklad?: Ano
Bonus navíc: 250 Kč zdarma

Od roku 2003, kdy dostala povolení od Ministerstva financí, působí sázkové kancelář VictoriaTip na našem trhu. Za tu dobu zde vybudovala přes dvě stě poboček a řadí se mezi největší v naší zemi.

[button color=“#“ bgcolor=“#c69a33″ hoverbg=“#“ textcolor=“#ffffff“ texthcolor=“#ffffff“ bordercolor=“#“ hoverborder=“#“ size=“big“ align=“center“ link=“https://sazejme.cz/victoriatip-web“ target=“_blank“ radius=“0″ outer_border_color=“#“ icon_color=“#“]Victoriatip registrace – 10 000 Kč bonus »[/button]

Registrace a úvod

Registrace u sázkové kanceláře VictoriaTip probíhá podobně jako u jiných sázkových kanceláří. Nejprve je nutné vyplnit online formulář, kde pravdivě vypíšete své údaje. Jakmile formulář vyplníte, bude Vám zaslán na vaši emailovou adresu odkaz, který musíte potvrdit. Následně vám VictoriaTip zašle SMS zprávu s heslem k vašemu novému účtu. Od 1.1.2017 samozřejmě platí, že je nutné online registraci potvrdit v kamenné pobočce. To znamená, že do sedmi dní od registrace je nutné navštívit jednu z dvou set poboček a registraci dokončit. Pokud tak sázející neučiní, nebude doregistrován a tudíž nebude moci sázet u VictoriaTip.

Sázení u VictoriaTip

Minimální sázka je 10 Kč a maximální výhra pro jakýkoli druh sázky je poté 5 000 000 Kč. Nabídka sázkových příležitostí je poměrně pestrá, najdete zde například i golf, snooker nebo ragby. U VictoriaTip můžete samozřejmě sázet na všechny druhy sázek, od AKOvek po Maxikombi. Drobnou nevýhodou je fakt, že při špatně vsazeném tiketu neumožňuje tato sázková kancelář stornovat tiket. Těmto problémům se však dá vyhnout uvážlivým sázením. Kromě klasických sportovních událostí nabízí VictoriaTip i možnost sázek na společenské události. Dále zde máte k dispozici i možnost Live sázení. Právě Live sázky patří mezi to nejlepší, co VictoriaTip nabízí, jsou zde celoroční soutěže v live sázení o zajímavé ceny a další benefity. Bohužel VictoriaTip zatím nenabízí live streaming, ale věříme, že se to v dohledné budoucnosti změní.

Další informace o VictoriaTip

Stejně jako i u ostatních sázkových kanceláří ani u VictoriaTip neplatíte žádné manipulační poplatky. Po úspěšné registraci navíc obdržíte věrnostní kartu, díky které můžete získávat věrnostní body i při sázení na kamenné pobočce. Hned po registraci získáváte do věrnostního programu 400 bodů ( 20 bodů= 1 Kč). Tyto body můžete používat nejen na volné sázky, ale také k navyšování kurzů na vašich tiketech. VictoriaTip se nebojí ani moderních technologií. K dispozici je mobilní aplikace, kterou lze stáhnout zdarma, kde můžete pohodlně sázet ze svého mobilu. Na závěr se sluší dodat, že při registraci obdržíte také bonus v podobě 250 Kč.

[button color=“#“ bgcolor=“#c69a33″ hoverbg=“#“ textcolor=“#ffffff“ texthcolor=“#ffffff“ bordercolor=“#“ hoverborder=“#“ size=“big“ align=“center“ link=“https://sazejme.cz/victoriatip-web“ target=“_blank“ radius=“0″ outer_border_color=“#“ icon_color=“#“]Victoriatip registrace – 10 000 Kč bonus »[/button]

Autor Sazejme