Chance – Fórum

Sazejme
22 března, 2023
307 Zobrazení
Chance - Fórum

Pro každou sázkovou kancelář jsou nejdůležitější její hráči. Jak funguje komunita v rámci Chance?

Jak funguje komunita u Chance

Tipsport si do svého motta vetkl přímočaré heslo „největší komunita sázkařů“. Lze tak očekávat, že podobně důležitý je tento aspekt i pro sesterský projekt Chance online. Ostatně do velké míry jsou obě tyto cílové skupiny i propojené.

Sázková kancelář skutečně nabízí celou řadu služeb, které mají podporovat komunitního ducha a hráče navzájem sdružovat i v online prostoru, který může být pro mnohé vnímán jako neosobní.

Přímo v rámci kurzového sázení tak můžete využít následující sekce:

 • Blogy
 • Analýzy
 • Fórum
 • Tiket aréna
 • Nápady

Jedná se o nejdůležitější pilíře online komunity Chance. Jednotlivé části se od sebe odlišují především zacílením na různé druhy sázení.

Blogy

Blogová sekce je tvořena články. Jsou to jednak ty, které vydala samotná sázková kancelář Chance (označeno jako „Redakce“), ale i ty, které napsali přímo uživatelé.

Články se samozřejmě většinou týkají sázení, proto se hráči zaměřují v největší míře na sportovní analýzy. Dočtete se zde však i různé zajímavosti z různých sportovních odvětví, jako jsou třeba šipky. Jinak ovšem pochopitelně převažují z hlediska témat nejvíce populární sporty, jako je fotbal a hokej.

Blogy lze prohledávat pomocí filtrů. Seřadit si je tak můžete podle:

 • Doporučené
 • Hodnocení blogu
 • Datum vydání
 • Nejdiskutovanější

Stejně tak lze filtrovat jednotlivá témata, která tvoří jednotlivé sporty. K těm nejoblíbenějším patří:

 • Fotbal
 • Lední hokej
 • Tenis
 • Basketbal
 • Stolní tenis
 • E-sporty

Stejně tak lze pomocí štítků najít blogy obsahující anketu, video nebo tzv. Tipcast, což jsou vlastně podcasty na různá témata.

Analýzy

Chance tuto sekci popisuje jakožto výměnný systém a prostředí pro tvorbu a výměnu uživatelských analýz.

Zapojit se jednoduše můžete jako registrovaný sázející. Analýzu provozovatel definuje jakožto přiměřeně dlouhý rozbor autora na jím vybranou příležitost. Ten má za úkol především vysvětlit, proč se pro ni autor rozhodl.

Podmínky pro tvorbu analýz stanovila sázková kancelář Chance tak, že účastníkem se stanete v okamžiku, kdy napíšete analýzu v prostředí pro tvorbu analýz. Analýzu však smíte napsat pouze za předpokladu, že jste si na zvolenou příležitost předem vsadili tiket s vkladem alespoň 30 Kč a příležitost má aktuální kurz nejméně 1,3.

Autor je povinen tento tiket k analýze také přiložit. Zároveň je v podmínkách výslovně stanoveno, že tím souhlasí automaticky s jeho zveřejněním.

Motivací pro tvorbu analýzy může být jednak snaha předat svoje znalosti dále, ale také i případné odměny, jak avizuje Chance ve svých podmínkách. Odměny mohou být uděleny v podobě dotace věrnostního programu Golden Club v goldenech.

Fórum

Diskusní fóra představují už tradiční součást prostředí internetu. Oblíbený komunikační kanál tak nemůže chybět ani u sázkové kanceláře Chance.

Využít můžete jednak obecnou diskusní kategorii. Tématicky je dále diskusní fórum rozděleno jednoduše podle konkrétních sportů:

Pravidla diskusního fóra

Diskuse je určena k tomu, aby uživatelé mohli vzájemně komunikovat na téma sport a sázení. Je důležité si uvědomit, že diskuse není úplně volná. Na fóru nemají své místo jakékoli jiné příspěvky. Tedy žádné takové, které nesouvisí se sportem a kurzovým sázením.

V tematickém fóru a ve fórech u jednotlivých zápasů v kurzové nabídce i live jsou povoleny příspěvky, tikety, analýzy a blogy týkající se pouze dané akce, sportu či zápasu.

O bezproblémové fungování diskusního fóra se starají administrátoři. Stejně tak jsou pro diskutující závazná nejdůležitější pravidla. Ta garantují, že diskuse bude plnit požadovaný účel.

Ve fóru je tak nutné především s ostatními komunikovat s respektem, slušně a bez vulgarit. Příspěvky by neměly porušovat zákony ČR. Zakázáno je rovněž uvádět ostatní sázející v omyl. Vyloučena je také propagace jakýchkoli služeb, zejména pak služeb a nabídek konkurenčních sázkových kanceláří.

Dále nesmíte jako diskutující požadovat nebo nabízet finanční nebo jinak zištnou výpomoc. Stejně tak je vyloučeno umísťování neplacené reklamy či odkazů na nedůvěryhodné stránky. Dále se v pravidlech dočtete, že mezi nežádoucí aktivity patří spamování, řešení banů, záměrné grafické zvýrazňování textů a zveřejňování kontaktních údajů jiných osob.

Tiket aréna

Další část služeb, které utvářejí komunitu Chance, je tzv. Tiket aréna. Jde o prostor, který slouží k prezentaci a ke sdílení tiketů mezi sázejícími.

Jde o tikety, které sem uživatelé cíleně sami zveřejnili. Jinak nemohou být tikety do Tiket arény vůbec přidány. Tiket je umístěn 3 dny po vyhodnocení. Jestliže je jednou vložen, už jej nemůžete z Tiket arény vyjmout.

Zveřejnit lze všechny typy tiketů, to znamená live, předzápasové i mix. Ke zveřejnění můžete použít ikonku Tiket aréna v detailu tiketu. Dále můžete vložit odkaz na tiket do kteréhokoli diskuzního fóra na internetových stránkách/mobilní aplikaci provozovatele nebo k analýze.

Nápady

Poslední komunitní službou na webu je sekce Nápady. Určena je, jak uvádí Chance, k vytvoření uceleného prostředí pro tvorbu nápadů na webových stránkách společností holdingu Tipsport.

Zapojit se může každý registrovaný hráč. Stačí vytvořit nápad v prostředí pro tvorbu nápadů. Nápadem se pak v souladu s podmínkami sázkové kanceláře konkrétně rozumí přiměřeně dlouhý text k tématu, které přímo souvisí s vylepšením služeb Chance. Text by měl obsahovat téma, titulek a případně popis nápadu.

Nápady uživatelů podléhají schvalování administrátorů. Klientská reklamace nebo požadavek na bonus nejsou v rámci této sekce akceptovány.

Autor Sazejme