Fortuna Live

Sazejme
16 listopadu, 2022
429 Zobrazení
Fortuna Live

Jednou z největších výhod online sázení je fakt, že umožňuje sázet na právě probíhající utkání a další sázkové příležitosti. Právě živé sázky dokážou učinit sledování přenosu ještě více dramatickým a zábavným.

Sázkařům, kteří danému sportu nebo jinému eventu opravdu rozumějí, navíc dává další možnosti, kde mohou své znalosti a schopnosti proměnit v zajímavou výhru. Živé sázky nabízí dnes již naprostá většina sázkových kanceláří a Fortuna coby jedna z těch u nás největších a nejoblíbenějších není samozřejmě výjimkou.

Proč live sázky?

Jak již bylo naznačeno v úvodu, možnost sledovat zápas a současně moci sázet na jeho průběh podle aktuálního průběhu je doslova k nezaplacení. Jestliže je uzavírání sázek před začátkem zápasu zábava, živé sázky jsou zábava na druhou, jak koneckonců potvrdí každý, kdo to někdy zkusil.

Živé sázení v podobě, v jaké jej nabízí právě třeba Fortuna / ifortuna Live, významně rozšiřuje nabídku sázkových příležitostí a umožňuje k sázení přistupovat jiným způsobem. Ne náhodou se jedná o typ sázení, jehož popularita neustále roste a počet sázkařů se zvyšuje den co den. Pro mnohé z nich se již jedná o jediný způsob sázení, který praktikují. Přístup k live sázkám a přenosům získáte ihned po přihlášení do Fortuna účtu hráče.

Další výhody online sázení

Kurzové sázky v online prostředí mají kromě live sázek i další výhody. Ať již se jedná o sázení na sport nebo hraní v online casinu (to Fortuna nabízí také), jde jej provozovat odkudkoliv a kdykoliv, třeba z ložnice.

Není tak třeba vyrážet na pobočku a vyplňovat tam papírové tikety, což znamená úsporu času. Jedním z mála důvodů pro sázení v kamenných pobočkách je tak možnost setkat se a popovídat si s přáteli se stejnou zálibou.

Jak živé sázky fungují?

Krátká odpověď na tuto otázku zní: prakticky stejně jako standardní kurzové sázky. Fortuna Live má na svém webu nebo v aplikaci sekci live sázek, ze které si hráči vybírají sázkové příležitosti a prostřednictvím jednoho nebo dvou kliknutí je přesunou na tiket. I v live režimu lze na jeden tiket umístit více příležitostí. Jediným omezením je, že nesmí být na stejný zápas.

Jinak je ale live sázení stejné, jako to klasické. Minimální částka, kterou lze u Fortuny na live sázku vsadit je 10 Kč a výplata případné výhry také probíhá stejně, tj. automatickým připsáním vyhrané částky na hráčský účet. Výsledky musí samozřejmě projít kontrolou a v některých případech je nutné počkat na oficiální zápis z utkání, to je však stejné jako u standardních sázek.

Na co lze sázet živě?

Odpověď bude i v tomto případě velmi obecná, až všeobjímající: na cokoliv. V průběhu fotbalového utkání je možné sázet na konečný výsledek, na počet gólů, na střelce dalšího gólu, v tenise na výherce dalšího setu nebo hry… Možností je nepřeberné množství.

Aby měli sázkaři dostatek relevantních informací, Fortuna jim poskytuje podrobné analýzy zápasů, náhled to výsledků jednotlivých týmů v minulosti atd.

Sledování Fortuna TV

Mluvíme-li o uzavírání sázek v průběhu sledování přenosů, nemáme tím na mysli pouze přenosy na sportovních kanálech televize. Jednou z velkých výhod některých sázkových kanceláří (a iFortuna mezi ně patří) je to, že umožňují sledování sportovních přenosů přímo na svém webu. Každý sázkař s hráčským účtem si může vybírat s velkého množství sportovních přenosů, mnohdy takových, které nemá šanci jinde vidět.

Pro sázkaře se tak může web sázkové kanceláře stát de-facto sportovní televizí. Ta má samozřejmě jistá malá omezení, většinou jde o přenosy bez českého komentáře a nelze jej spouštět v režimu celé obrazovky. I tak jde však o velký benefit a pro mnohé jeden z hlavních důvodů, proč si hráčské konto na Fortuna Live založit.

Bonusy a speciální akce

Stejně jako další sázkové kanceláře, i Fortuna nabízí novým hráčům bonusy za registraci a vytvoření hráčského účtu. Kromě toho mohou noví sázkaři počítat i s bonusem za první vklad. Pokud hráče tedy láká live sázení a rozhodne se třeba u Fortuny zaregistrovat, první sázky jim tak zpříjemní prostředky z těchto bonusů.

Kromě pevně daných bonusů nabízí iFortuna také nejrůznější speciální akce a soutěže. Může jít o volné prostředky na sázky u příležitosti nejrůznějších sportovních či událostí, případně jsou např. v průběhu akcí jako jsou světové šampionáty, tenisové grand slamy, Olympijské hry apod. sestavovány žebříčky nejúspěšnějších nebo nejpilnějších sázkařů, kteří si potom taktéž připíšou zajímavé výhry.

Další výhody online sázení u Fortuny

Mezi další výhody online sázení na webu nebo v aplikaci Fortuny patří potom možnost diskutovat o sázení, o sportu nebo čemkoliv jiném s dalšími sázkaři v chatu a třeba se přitom nechat inspirovat jejich tikety.

Kromě toho si lze jedním kliknutím „odskočit“ do již zmíněného online casina, které nese u Fortuny název Vegas. V době mezi sportovními zápasy si tak lze zkrátit čas třeba hraním výherních automatů, jejichž nabídka je opravdu široká.

Hráči zde najdou automaty klasické, tedy ty s ovocnými motivy, stejně jako ty moderní inspirované třeba historií, pohádkovými a fantasy světy, filmy nebo třeba hudbou.

Závěrem

Sázková kancelář iFortuna působí na našem trhu již tři desítky let a patří ve svém oboru ke špičce. Nabízí hráčům široké možnosti sázení, mezi které patří i live sázky na právě probíhající sportovní utkání nebo společenské akce.

Kromě toho mají hráči u Fortuny možnost bavit se i v online casinu nebo konzultovat své sázky s ostatními hráči. Výhod je tedy více než dost a připočítáme-li k nim i zajímavé bonusy a četné speciální akce, turnaje a soutěže či živé přenosy ve Fortuna TV, je zřejmé, že založit si hráčský účet se vyplatí.

Pro slovenské příznivce Fortuny: Získejte informace ve vašem jazyce: Fortuna Live

Autor Sazejme