Fortuna sporty

Sazejme
10 prosince, 2022
230 Zobrazení
Fortuna sporty

Sázková kancelář Fortuna patří v České republice k nejstarším a také nejpopulárnějším. Její současná podoba a možnosti, které nabízí, pak odrážejí ten velký kus cesty, který celé odvětví za posledních 30 let urazilo. Co dnes hráče, kteří se rozhodnou hrát v sázkové kanceláři Fortuna, čeká?

Co hráčům Fortuna nabízí?

Fortuna již v dnešní době dávno neznamená pouze kamenné pobočky. Ne snad, že by stále nebylo možné sázet v síti kamenných poboček na místech jako jsou vestibuly metra, náměstí a další frekventovaná místa. Těžiště aktivit sázkových kanceláří – a Fortuna není výjimkou – je dnes ale jinde, konkrétně v online prostoru.

Větší průnik do online prostoru znamená i to, že ke klasickému kurzovému sázení přibyly online casina nebo loterijní hry. Možnosti jsou tedy opravdu široké. Největší popularitě a zájmu hráčů se ale stále těší kurzové sázky, především sportovní, ale také politické, společenské apod.

Fortuna sporty a sázení

Nabídka sportovních sázek je u Fortuny prakticky nekonečná. Fortuna sporty zahrnují nejen fotbal, hokej nebo tenis, tj. sporty hlavní a nejoblíbenější. Výčet všech sportů, na které je možné u Fortuny sázet, je mnohem širší a tento seznam by byl skutečně hodně dlouhý. Od basketbalu přes atletiku, lyžování, házenou nebo americký fotbal až po extrémní sporty či e-sporty.

Sázet se samozřejmě nemusí pouze na výsledky zápasů, ale i na řadu dalších příležitostí. Těmi mohou být např. střelci gólů, dílčí skóre, fauly, červené karty apod. Počet sázkových příležitostí pak extrémně narůstá tím, že sázet lze nejen před začátkem zápasů nebo turnajů, ale také v jejich průběhu. Právě online sázení je pro řadu hráčů nejpopulárnějším způsobem, jak hrát.

Online sportovní sázky u Fortuny

Možnost sázet na sporty u Fortuny ve chvíli, kdy daný zápas probíhá, je mnohem zábavnější a dramatičtější. Online sázení je velkou přidanou hodnotou. Počet sázkových příležitostí je díky tomu prakticky nekonečný. Sázet např. v tenise na následující podání dokáže vybudit adrenalin na maximum.

Stejně jako je online sázení věcí okamžiku, stejně tak je věcí okamžiku i vyhodnocení výsledků. Občas se samozřejmě může stát, že oficiální výsledky dorazí až za nějakou chvíli a je třeba na ně chvíli počkat. Hned jak dorazí, je však daný tiket proplacen a částka je připsána na hráčský účet.

Jak si založit hráčský účet

Pokud vás láká možnost sázení na sporty u Fortuny, není nic snazšího než si založit hráčský účet. Stačí k tomu do webového formuláře zadat několik základních osobních údajů a účet je vytvořen. Jedná se však pouze o účet dočasný, k tomu, aby mohl hráč využívat všech možností, jež mu Fortuna nabízí, bude třeba i ověření totožnosti.

Totožnost hráče lze ověřit několika způsoby a je potřeba jej provést do 30 dnů od prvotní registrace na webu. Úplně nejjednodušší je využít ověření prostřednictvím tzv. bankovní identity. Tento způsob lze využít v případě, že je hráč klientem některé z následujících bank: Moneta, Air Bank, Česká spořitelna, Komerční banka nebo ČSOB. Vše lze vyřídit z několik málo desítek sekund a pár kliknutí.

Druhá možnost je potom o něco tradičnější, hráč si prostě dojde na kteroukoliv z poboček Fortuny a obsluze tam předloží občanský průkaz, případně jiný adekvátní doklad totožnosti. Ve chvíli, kdy má hráč totožnost ověřenu, je mu odemčen plnohodnotný účet, který může začít využívat naplno.

S registrací a založením hráčského konta, resp. s prvními penězi na něj poslanými, je potom spojena ještě jedna velmi zajímavá a důležitá věc: bonusy.

Bonusy a speciální akce

Stejně jako většina ostatních sázkových kanceláří, i Fortuna se snaží nalákat nové hráče tím, že jim poskytne bonusy v podobě prostředků na hraní zdarma za to, že si u ní vytvoří hráčský účet. Tyto prvotní bonusy jsou dvojího druhu.

Prvním bonusem, který na nové hráče čeká, je 300 Kč za to, že se u Fortuny zaregistruje jako nový hráč. Pro vyplacení tohoto bonusu žádné jiné podmínky nejsou (něco jiného je potom použití těchto prostředků, je třeba je prosázet, není možné si je vybrat).

Bonus druhého typu je potom spojený s prvním vkladem na hráčský účet. Fortuna dá hráčům bonus např. ve výši 200 procent prvotního vkladu až do výše 6 000 Kč. Konkrétní typ bonusu závisí na výši vkladu a podmínkách, které si hráč zvolí. I pro získání těchto bonusů ale platí určitá pravidla, která se týkají násobku prvotního vkladu, který je třeba prosázet a časového intervalu téhož. I tak se ale jedná o velkou výhodu, kterou by byla škoda nevyužít.

Vstupní bonusy ale nejsou jedinými speciálními akcemi, které na sportovní sázkaře u Fortuny čekají. Zejména u příležitosti velkých sportovních podniků jako jsou Olympijské hry, světové šampionáty, grand slamy apod. jsou organizovány různé speciální akce spojené buď s přímými bonusy, anebo s možností účasti v soutěžích a turnajích. Ty jsou založeny např. na tom, že nejúspěšnější nebo nejpilnější sázkaři v určitém období obdrží další prostředky na sázení navíc.

Další výhody hraní u Fortuny

Sázková kancelář Fortuna toho ale milovníkům sportovních sázek nabízí ještě více. Jmenovat můžeme skvělý servis aktuálních a průběžných výsledků, vyčerpávající informace týkající se daného utkání (předchozí vzájemná střetnutí, forma, zranění…) nebo chat, kde mohou sázkaři diskutovat s ostatními a vzájemně se inspirovat.

Velmi zajímavým benefitem je potom pro sázkaře možnost sledovat velké množství přímých sportovních přenosů prostřednictvím Fortuna TV. Při sledování přenosů jsou potom live sázky ještě mnohem zajímavější a zábavnější.

Na místě je také zmínění skvělého technického zázemí Fortuny, sázky přes webové rozhraní i přes mobilní aplikace jsou uživatelsky velmi příjemné, přehledné a spolehlivé. To vše dohromady dělá ze sázkové kanceláře Fortuna velmi dobrou volbu pro každého, kdo má rád sportovní sázky a drama, které je s nimi spojené.

Autor Sazejme